Stanislav Plechl


Kubíčkova 8, Brno 635 00
V našich očních optikách Vám zajistíme prodej značkových slunečních i dioptrických brýlí. Naše prodejny naleznete v Brně-Bystrci, Brně-Kohoutovicích a Boskovicích, kde Vám provedeme odborné měření zraku a nadále Vám pomůžeme s výběrem vhodných brýlí či kontaktních čoček. Pokud budete potřebovat ta Vám s jejich aplikací pomůžeme. Poskytneme Vám i odborné poradenství, při potížích se zrakem.

Pro náročnější zákazníky tu máme značkové dioptrické i sluneční brýle od renomovaných značek jako jsou Adidas, Vogue, Mezd, Armani, Lacoste, Tommy Hilfinger, Puma, Dolce & Gabbana, Ray- Ban, Jaguár, Joop, Calvin Klein, Davidoff, Esprit, Polaroid, Olivek, a mnoho dalších.

Sortiment:
-sluneční, dioptrické brýle
-značkové brýle
-brýlové čočky
-kontaktní čočky
-lupy
-dalekohledy
-speciální brýle
-teploměry
-pouzdra
-řetízky
-přípravky k čištění brýlových skel ad.

Produkty
  • prodej dioptrických brýlí, měření zraku, barevné kontaktní čočky, roztoky k čištění čoček

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar.

Vynikající koktejly, piva a drinky spolu s dobrým jídlem v El Mojito Cafe Cocktail Bar

Zemní a výkopové práce, terénní úpravy v okrese Vyškov.

Zemní a výkopové práce, terénní úpravy v okrese Vyškov

Související články
Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Oční Optika Praha 9

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva

Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva v Prostějově. To je místo, kde vám poradí, co je pro vaše oči nejlepší, vyšetří vám zrak a kde si také vyberete dioptrické brýle, nejrůznější doplňky nebo třeba také brýle sluneční. Ať už máte jakékoliv potíže se zrakem, začněte je řešit a navštivte naši optiku. Můžete tak zabránit zhoršování vašich problémů.


Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Oční optik Mezírka - Mgr. Zdeněk Mezírka

Kontaktní čočky může mít každý, záleží jenom na anamnéze

Všemožným problémům se zrakem se dá zamezit nebo předejít. V dnešní vysoce moderní době už existují způsoby, jak můžeme některé oční vady napravit. Umíme dokonce udělat korekci barvocitu, pro ty, kteří nerozeznají některé barvy od sebe nebo mají problém s barvami. Jsou zde různé metody, jak zlepšit zrak.


Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Oční Optika Praha 9

Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Nedovolte zhoršenému vidění, aby Vás omezovalo v běžných radostech života. Navštivte oční optiku na Praze 9, nechte si zkontrolovat zrak přímo na prodejně a odneste si odtamtud kvalitní brýle padnoucí Vašim potřebám. Optika Cvikr zaměstnává jen odborníky, kteří se v problematice optiky orientují a dokážou Vám poradit s výběrem brýlí a čoček.


Firemní články
Ray Ban

Ray Ban

Sháníte nové módní sluneční nebo dioptrické brýle? Pak bez váhání zkuste značku Ray Ban, která Vám jistě sedne! Zajistíme prodej těch nejkvalitnějších produktů od různých značek jako třeba Ray Ban, Calvin Klein, Polaroid, Lacoste, Puma ad.. Zastavte se v našich kamenných prodejnách v Brně či Boskovicích, kde si můžete brýle jak prohlédnout tak i vyzkoušet. Znamená pro Vás kvalita a moderní vystupování hodně? Pak není nad čím váhat, brýle Ray Ban jsou stylové, efektivní i kvalitní. Kompletní sortiment naší optiky naleznete na našich www.


Sluneční brýle Ray Ban

Sluneční brýle Ray Ban

Pomalu se nám blíží doba, kdy nám začne svítit sluníčko a proto by bylo vhodné pořídit si kvalitní sluneční brýle. Proto neváhejte vyzkoušet třeba značku Ray Ban! Máte rádi kvalitu, trendy a módu? Pak Vám nesmí chybět módní sluneční brýle Ray Ban. Mají ten nejlepší design a originální tvar. Jsou nadčasové a navíc i cenově dostupné pro každého. Nejen, že ochrání Váš zrak před sluncem, ale dokonale doplní Váš outfit. Proto neváhejte a navštivte naše kamenné prodejny, kde si sluneční brýle Ray Ban můžete vyzkoušet. Sortiment a informace ke slunečním brýlím naleznete na našich www nebo v prodejnách.


Dioptrické brýle Ray Ban

Dioptrické brýle Ray Ban

Sháníte kvalitní značkové dioptrické brýle? Zkuste vyzkoušet třeba značku Ray Ban. V našich prodejnách oční optiky Vám zajistíme měření zraku, odborné poradenství a prodej vysoce kvalitních dioptrických produktů. V našich kamenných prodejnách si můžete dioptrické brýle Ray Ban nejen prohlédnou, vyzkoušet, ale ve finále pokud budou splňovat Vaše očekávání tak i zakoupit. Dále nabízíme kontaktní čočky, sluneční brýle a další brýlové doplňky. Více informací dostanete v našich kamenných prodejnách nebo se podívejte na naše www stránky.


Polaroid

Polaroid

Jste fandou značky Polaroid a rádi by jste si pořídili třeba nové sluneční brýle? Pak neváhejte a podívejte se na naše www stránky kde naleznete široký sortiment této značky. Naše firma se zabývá prodejem dioptrický i slunečních brýlí značek Polaroid, Adidas, Lacoste, Puma a mnoho dalších. V našem sortimentu naleznete samozřejmě i kontaktní čočky, lupy, dalekohledy, speciální brýle, teploměry, pouzdra, brýlové řetízky a jiné brýlové doplňky. Více informací k sortimentu naleznete na našich www.


Prodej slunečních a dioptrických brýlí Ray Ban Brno

Prodej slunečních a dioptrických brýlí Ray Ban Brno

Rádi by jste si zakoupili nové dioptrické či sluneční brýle Ray Ban jen nevíte kde? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše oční optika Vám zajistí prodej těch nejkvalitnějších produktů od různých značek. Navštivte naše kamenné prodejny v Brně Bystrci, Brně Kohoutovicích nebo Boskovicích, kde si sortiment můžete prohlédnout a vyzkoušet. A pokud chcete dát i ostatním najevo, že víte co je kvalitní a zároveň i moderní pak neváhejte a kupte si sluneční či dioptrické brýle od značky Ray Ban. Sortiment Ray Ban brýlí informacím k nim a cen naleznete na našich www.


Oční optika, prodej slunečních a dioptrických brýlí Brno

Oční optika, prodej slunečních a dioptrických brýlí Brno

Jste z Brna či okolí a hledáte kvalitní oční optiku kde Vám zajistí prodej dioptrických i značkových dioptrických brýlí a čoček ale i přeměření zraku? Tak neváhejte navštívit naši prodejny. V každé z našich prodejen se Vám bude věnovat odborný personál, který Vám pomůže s výběrem brýlí, aby Vám vyhovovali jak materiálně tak i funkčně a cenově. Provedeme Vám u nás odborné měření zraku a pokud budete potřebovat pomůžeme aplikovat i kontaktní čočky. Pro náročné zákazníky zde máme dioptrické a sluneční brýle různých módních značek jako jsou Adidas, Joop, Dolce & Gabbanna, Tommy Hilfinger, Puma, Mezd, Polaroid, Calvin Klein ad. Více informací najdete u nás na webu!