Stanislav Plechl


Kubíčkova 8, Brno 635 00
V našich očních optikách Vám zajistíme prodej značkových slunečních i dioptrických brýlí. Naše prodejny naleznete v Brně-Bystrci, Brně-Kohoutovicích a Boskovicích, kde Vám provedeme odborné měření zraku a nadále Vám pomůžeme s výběrem vhodných brýlí či kontaktních čoček. Pokud budete potřebovat ta Vám s jejich aplikací pomůžeme. Poskytneme Vám i odborné poradenství, při potížích se zrakem.

Pro náročnější zákazníky tu máme značkové dioptrické i sluneční brýle od renomovaných značek jako jsou Adidas, Vogue, Mezd, Armani, Lacoste, Tommy Hilfinger, Puma, Dolce & Gabbana, Ray- Ban, Jaguár, Joop, Calvin Klein, Davidoff, Esprit, Polaroid, Olivek, a mnoho dalších.

Sortiment:
-sluneční, dioptrické brýle
-značkové brýle
-brýlové čočky
-kontaktní čočky
-lupy
-dalekohledy
-speciální brýle
-teploměry
-pouzdra
-řetízky
-přípravky k čištění brýlových skel ad.

Další produkty a služby
  • prodej dioptrických brýlí, měření zraku, barevné kontaktní čočky, roztoky k čištění čoček

Návrhy a realizace interiérů na zakázku - bytový textil, žaluzie, tapety ...

Související články
Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Oční Optika Praha 9

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

JM Optik

Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.


Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva

Oční optika Prostějov: měření zraku, dioptrické brýle a optické doplňky

Oční optika Vintrová Eva v Prostějově. To je místo, kde vám poradí, co je pro vaše oči nejlepší, vyšetří vám zrak a kde si také vyberete dioptrické brýle, nejrůznější doplňky nebo třeba také brýle sluneční. Ať už máte jakékoliv potíže se zrakem, začněte je řešit a navštivte naši optiku. Můžete tak zabránit zhoršování vašich problémů.


Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Adam OPTIMART s.r.o.

Brýlové obruby i sluneční brýle vybírejte online

Brýlové obruby dávno nejsou pouhým povinným doplňkem skel, vydobyly si své místo jako módní záležitost, součást osobnosti a dokonce životního stylu. Dá se s nadsázkou říct, že to zase jako obvykle přeháníme. Když jsou v módě kulaté plastové obruby, nosíme je všichni a nedbáme na to, že nám nejdou ke tvaru obličeje, obočí a uší. Ale co naplat - v optice momentálně jiné zboží v trendy vitríně nenalezneme. Čekat na změnu módy nemůžeme - nové brýle nutně potřebujeme. Tak přinejhorším volíme neutrální tvar a myší barvu. Požadavek na to "aby brýle vypadaly jako ty předchozí" nebo "aby nebyly moc nápadné" slyší optik každý den několikrát. Tím se zařazujeme mezi ty, kterým na vzhledu obličeje nezáleží, nebo kteří ukazují na dálku, jak nízké mají sebevědomí.


Další produkty a služby
Ray Ban

Ray Ban

Sháníte nové módní sluneční nebo dioptrické brýle? Pak bez váhání zkuste značku Ray Ban, která Vám jistě sedne! Zajistíme prodej těch nejkvalitnějších produktů od různých značek jako třeba Ray Ban, Calvin Klein, Polaroid, Lacoste, Puma ad.. Zastavte se v našich kamenných prodejnách v Brně či Boskovicích, kde si můžete brýle jak prohlédnout tak i vyzkoušet. Znamená pro Vás kvalita a moderní vystupování hodně? Pak není nad čím váhat, brýle Ray Ban jsou stylové, efektivní i kvalitní. Kompletní sortiment naší optiky naleznete na našich www.


Sluneční brýle Ray Ban

Sluneční brýle Ray Ban

Pomalu se nám blíží doba, kdy nám začne svítit sluníčko a proto by bylo vhodné pořídit si kvalitní sluneční brýle. Proto neváhejte vyzkoušet třeba značku Ray Ban! Máte rádi kvalitu, trendy a módu? Pak Vám nesmí chybět módní sluneční brýle Ray Ban. Mají ten nejlepší design a originální tvar. Jsou nadčasové a navíc i cenově dostupné pro každého. Nejen, že ochrání Váš zrak před sluncem, ale dokonale doplní Váš outfit. Proto neváhejte a navštivte naše kamenné prodejny, kde si sluneční brýle Ray Ban můžete vyzkoušet. Sortiment a informace ke slunečním brýlím naleznete na našich www nebo v prodejnách.


Dioptrické brýle Ray Ban

Dioptrické brýle Ray Ban

Sháníte kvalitní značkové dioptrické brýle? Zkuste vyzkoušet třeba značku Ray Ban. V našich prodejnách oční optiky Vám zajistíme měření zraku, odborné poradenství a prodej vysoce kvalitních dioptrických produktů. V našich kamenných prodejnách si můžete dioptrické brýle Ray Ban nejen prohlédnou, vyzkoušet, ale ve finále pokud budou splňovat Vaše očekávání tak i zakoupit. Dále nabízíme kontaktní čočky, sluneční brýle a další brýlové doplňky. Více informací dostanete v našich kamenných prodejnách nebo se podívejte na naše www stránky.


Polaroid

Polaroid

Jste fandou značky Polaroid a rádi by jste si pořídili třeba nové sluneční brýle? Pak neváhejte a podívejte se na naše www stránky kde naleznete široký sortiment této značky. Naše firma se zabývá prodejem dioptrický i slunečních brýlí značek Polaroid, Adidas, Lacoste, Puma a mnoho dalších. V našem sortimentu naleznete samozřejmě i kontaktní čočky, lupy, dalekohledy, speciální brýle, teploměry, pouzdra, brýlové řetízky a jiné brýlové doplňky. Více informací k sortimentu naleznete na našich www.


Prodej slunečních a dioptrických brýlí Ray Ban Brno

Prodej slunečních a dioptrických brýlí Ray Ban Brno

Rádi by jste si zakoupili nové dioptrické či sluneční brýle Ray Ban jen nevíte kde? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše oční optika Vám zajistí prodej těch nejkvalitnějších produktů od různých značek. Navštivte naše kamenné prodejny v Brně Bystrci, Brně Kohoutovicích nebo Boskovicích, kde si sortiment můžete prohlédnout a vyzkoušet. A pokud chcete dát i ostatním najevo, že víte co je kvalitní a zároveň i moderní pak neváhejte a kupte si sluneční či dioptrické brýle od značky Ray Ban. Sortiment Ray Ban brýlí informacím k nim a cen naleznete na našich www.


Oční optika, prodej slunečních a dioptrických brýlí Brno

Oční optika, prodej slunečních a dioptrických brýlí Brno

Jste z Brna či okolí a hledáte kvalitní oční optiku kde Vám zajistí prodej dioptrických i značkových dioptrických brýlí a čoček ale i přeměření zraku? Tak neváhejte navštívit naši prodejny. V každé z našich prodejen se Vám bude věnovat odborný personál, který Vám pomůže s výběrem brýlí, aby Vám vyhovovali jak materiálně tak i funkčně a cenově. Provedeme Vám u nás odborné měření zraku a pokud budete potřebovat pomůžeme aplikovat i kontaktní čočky. Pro náročné zákazníky zde máme dioptrické a sluneční brýle různých módních značek jako jsou Adidas, Joop, Dolce & Gabbanna, Tommy Hilfinger, Puma, Mezd, Polaroid, Calvin Klein ad. Více informací najdete u nás na webu!