ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, V.I.G.- PŘEROV - ČECHOVA 13-pojišťovací kancelář
Ludmila Furišová


Čechova 13, Přerov 750 00
Pojištění vozidel:
-- zákonné pojištění motorových vozidel, povinné ručení
- havarijní pojištění.

Pojištění osob:


- úrazové pojištění

- komplexní zdravotní pojištění cizinců.

Pojištění na cesty:


Pojištění majetku občanů:
- pojištění nemovitostí
- pojištění domácnosti
- pojištění bytových domů
- pojištění chat a chalupPojištění odpovědnosti:
- za škodu občana z činnosti v běžném občanském životě

- vlastníka nebo opatrovatele zvířete

- za škodu vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti


Pojištění pro Vaše podnikání:
- pojištění podnikatelů a průmyslu, obcí
- pojištění finanční způsobilosti dopravce
- pojištění majetku i odpovědnosti podnikatelů.
- FINANČNÍ ZPŮSOBILOST

Další produkty a služby
  • pojištění domácností, pojištění nemovitostí, pojištění zodpovědnosti za škodu, pojištění bytových domů
  • kapitálové životní pojištění, úrazové a cestovní pojištění, ochrana před neočekávanými událostmi, nemocenské pojištění
  • pojištění povinného ručení, havarijní pojištění, pojištění řidiče, pojištění skel, pojištění střetu se zvěří


Související články
Pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení

EZ INVEST, s.r.o.

Pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení

Zdravotnická zařízení, různé nemocnice, ale také firmy potřebují mít jistotu, že pokud se něco stane, mají se na koho obrátit. Naše společnost EZ INVEST s.r.o. vám právě takovouto jistotu zařídí. Jsme totiž pojišťovací makléřská společnost, která se zaměřuje na pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení.


Pomocné poradenství při likvidaci škod – pojistné události

SAM Finance, s.r.o.

Pomocné poradenství při likvidaci škod – pojistné události

Škody na majetku, vozidle a škody, které způsobíte vy sami třetím osobám, způsobují menší problémy, když máte pro tyto případy uzavřené vhodné pojištění. A když dojde k pojistné události, tak zajisté uvítáte rychlé a efektivní vyřízení a likvidaci škod. A v těchto případech vám kvalitní a profesionální servis poskytne společnost SAM Finance, s.r.o.


Česká spořitelna – penzijní společnost nabízí vybraným klientům převod z transformovaného fondu do doplňkového penzijního spoření

Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s.

Česká spořitelna – penzijní společnost nabízí vybraným klientům převod z transformovaného fondu do doplňkového penzijního spoření

Hlavním obchodním cílem ČS penzijní společnosti pro rok 2014 je naplnit zákonné limity minimální hodnoty majetku v účastnických fondech III. pilíře ve výši minimálně 50 mil. Kč. Dosažení tohoto cíle chceme podpořit převody penzijního připojištění na doplňkové penzijní spoření u klientů, pro které má nový produkt všechny předpoklady být výnosnější než penzijní připojištění.


Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Dunaj - Ostrava CZ s.r.o.

Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Loupané brambory nebo čištěná zelenina mohou restauracím, nemocnicím či školám pomoci v hektických situacích. Někdy prostě ani pomocné síly nestíhají tak, jak by měly a v takový moment je každá minuta drahá. Obzvláště, pokud musíte vařit velké množství porcí najednou. Právě pro vás je tu společnost Dunaj - Ostrava, která vás v žádném případě nenechá na holičkách.


Další produkty a služby
Havarijní pojištění, autopojištění Prostějov, Přerov

Havarijní pojištění, autopojištění Prostějov, Přerov

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Ludmila Furišová nabízí Autopojištění Combi Plus II Autopojištění Combi Plus II. generace - můžete získat úrazové pojištění řidiče zdarma v povinném ručení nebo připojištění SERVIS, přímou likvidaci s úhradou amortizace. Chcete ochránit sebe i své vozidlo? Vyberte si u nás z mnoha variant pouze na jediné smlouvě! Povinné ručení: - pojištění na míru, 3 varianty s různými limity plnění - bonus za bezeškodní průběh - pojištění vozíku nebo mopedu zdarma - rozsáhlé asistenční služby zdarma při nehodě i pouhé poruše - extra bonus PROFI i pro začátečníky - rychlé a korektní vyřízení pojistné události - zdarma úrazové pojištění řidiče při pojištění vozidla produktem SPECIÁLPOV či SUPERPOV - slevový program. Havarijní pojištění: - 2 varianty pojištění s výběrem kombinací rizik a 4 spoluúčastí - slevy za zabezpečení vozidla - bonus za bezeškodní průběh - rozsáhlé asistenční služby zdarma při nehodě i pouhé poruše - slevový program. Přijeďte si k nám pro slevy na pojištění. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Zákonné pojištění motorových vozidel, povinné ručení Prostějov, Přerov

Zákonné pojištění motorových vozidel, povinné ručení Prostějov, Přerov

Pojišťovací kancelář Ludmily Furišové nabízí komplexní pojištění ČPP: - zákonné pojištění motorových vozidel, povinné ručení - havarijní pojištění. Nabízíme zákazníkovi rychlé, kvalitní a hlavně komplexní služby.


Pojištění majetku a odpovědnosti Přerov, Prostějov

Pojištění majetku a odpovědnosti Přerov, Prostějov

Pojišťovací kancelář nabízí komplexní pojištění ČPP: - pojištění majetku a odpovědnosti občanů - pojištění majetku a odpovědnosti podnikatelů - pojištění psů. Přijeďte si k nám pro slevy na pojištění.


Cestovní pojištění, úrazové pojištění Přerov, Prostějov

Cestovní pojištění, úrazové pojištění Přerov, Prostějov

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Ludmila Furišová nabízí: Pojištění na cesty: - cestovní pojištění, pojištění úpadku cestovní kanceláře, cestovní EUROPOJIŠTĚNÍ - kvalitní pojištění Vaší cesty - pojištění pro turistické i pracovní cesty, pro rodiny i jednotlivce. Pojištění osob: - zdravotní pojištění, úrazové pojištění, investiční životní pojištění, komplexní zdravotní pojištění cizinců, kapitálové životní pojištění Nabízíme rychlé, kvalitní a hlavně komplexní služby.