Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Zakázkovou výrobou kuchyní podle požadavků a představ zákazníka se zabývá realizační tým Aleše Víta. Vytvoření 3D návrhu kuchyňské sestavy, odborné poradenství ve výběru materiálu na kuchyňská dvířka, pracovní desky, doporučení kuchyňských spotřebičů, kompletní zhotovení a montáž kuchyňské sestavy včetně kuchyňských doplňků a spotřebičů – to vše můžete očekávat od profesionálního výrobce nábytku z Ivančic na Brněnsku.

Výroba kuchyní na míru - Nábytek Aleš Vít, Ivančice u Brna

3D návrh kuchyní, kvalitní materiály na kuchyňská dvířka

Rekonstruujete původní kuchyni nebo plánujete pořídit novou? V profesionálním kuchyňském studiu Aleše Víta vám pomůžeme přenést vaše sny do skutečnosti. Pomocí 3D návrhu získáte nejoptimálnější řešení kuchyně pro váš prostor, abyste se v nové kuchyni cítili co nejlépe. Spolu vybereme materiál kuchyňských dvířek, která mohou být vyrobena z masivu, lamina či MDF lakované nebo v PVC s fólií. Nabídneme rovněž kvalitní a efektivní vnitřní vybarvení kuchyňských linek.

Výroba kuchyňských sestav na míru


Kuchyňské pracovní desky z umělého kamene, spárovky či dřevotřísky

Pečlivý výběr věnujeme i pracovní desce nové kuchyně, kterou vám vyrobíme z dřevotřísky, umělého kamene nebo spárovky. Používáme velmi kvalitní materiály odolné vlhkosti, vysokým teplotám, mechanickému poškození i čisticím přípravkům. Při výrobě pracovních kuchyňských desek spoléháme na značky Egger, Kaindl a Kronospan.

Kuchyňské pracovní desky


Granitové nebo nerezové kuchyňské dřezy v designovém provedení

Do vaší nové kuchyňské linky zasadíme dřez granitový nebo nerezový značky Schock či Franke, které jsou nositeli vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Tyto dřezy se pyšní různým designem a jsou výrazným prvkem každé moderní kuchyně. Našim zákazníkům rádi poradíme s výběrem vhodných kuchyňských spotřebičů od renomovaných výrobců Siemens, Miele, Elektrolux, Bosch, Mora a postaráme se i o jejich profesionální montáž. Naše kuchyně na míru se stanou po stránce praktické i designové chloubou vašeho bydlení.

Kuchyňské dřezy z granitu a nerezu


PODSTRÁNKY

Kuchyňské studio

Kuchyňské studio
Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství
Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Výroba nábytku Aleš Vít
WEBOVÁ STRÁNKA
Výroba nábytku
www.nabytek-alesvit.cz
Adresa

Adresa

Krumlovská 6 (naproti Penny marketu)
Ivančice 664 91

ales.vit@nabytek-alesvit.cz
+420 731 489 080


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha