Výroba nábytku
Aleš Vít
Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody

Veškerý nábytek - postele, skříně, poličky, komody, botníky, skříňky pod umyvadlo, koupelnový nábytek, předsíňové stěny, stoly, nábytkové sestavy do obývacích pokojů, studentský, dětský i kancelářský nábytek přesně na míru vám vyrobíme v truhlářské dílně – Nábytek Aleš Vít v Ivančicích u Brna.

Výroba nábytku na míru - chaty, chalupy, penziony, Ivančice u Brna

Zakázková výroba jednotlivých kusů nábytku i nábytkové stěny na míru

Svěřte nám svoje představy a přání a my vám je na zakázku vyrobíme. Každý kus nábytku i celé nábytkové sestavy a stěny zhotovíme na míru. Vypracujeme 3D grafický návrh vaší kuchyně, obývacího pokoje, předsíně, dětského či studentského pokoje, vyhovíme vašim požadavkům na barevné provedení, vnitřní vybavení, poradíme s výběrem materiálu, nejraději pracujeme s masivním dřevem, ale můžete mít nábytek z dřevotřísky či lakovaného MDF.

Zakázková výroba nábytku


Precizní výroba nábytku na zakázku z kvalitních materiálů

S naší zakázkovou výrobou nábytku ušetříte čas i prostor. Podle vašich potřeb na míru zhotovíme například vestavěné skříně s praktickým vnitřním vybavením a kvalitním nábytkovým kováním spolehlivých výrobců Laguna a Hettig. Díky vyhotovení 3D návrhu získáte představu budoucí obývákové stěny, vestavěných skříní, nábytku do koupelen, kuchyňských sestav. Kvalitní materiály a funkční nábytkové komponenty, precizní výroba nábytku na zakázku, profesionální poradenství i montáž nábytkových sestav jsou pro naši truhlářskou dílnu samozřejmostí.

Vestavěné skříně na míruKuchyňské studio

Kuchyňské studio

Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství

Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody