KKS-MS s.r.o.


Kaňovice 28, Kaňovice 739 36

Společnost KKS-MS s.r.o. nabízí široký sortiment krbových kamen, kachlových kamen, krbových vložek, krbů a sporáků.

Prodej, e-shop:
- krbová kamna THORMA, ABX, PRITY, HAAS-SOHN
- krbová kamna s výměníkem
- kachlová kamna
- kachlová kamna s výměníkem
- litinové kamna
- krbové vložky
- krbové vložky s výměníkem
- kuchyňské sporáky
- kuchyňské sporáky s výměníkem
- krbová kamna na pelety
- krbová kamna na pelety s výměníkem
- krbové sestavy - krby
- krby s výměníkem
- teplovzdušná kamna
- zahradní krby
- komínové systémy
- příslušenství ke krbovým vložkám - ROMOTOP, AQUAFLAM
- příslušenství ke kamnům ( kouřovody, trubky, kolena, skla a plechy pod kamna, krbové nářadí, koše na dřevo)

Máme široký výběr zboží, které Vám dovezeme až domů. Dovoz po celé ČR zdarma - ke každé objednávce nad 3.000, - Kč.

IČ: 29389097
DIČ: CZ29389097
Okres: Frýdek-Místek
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Vlastimil Musálek

Víte, jak vybrat správná krbová kamna?

Víte, jak vybrat správná krbová kamna?

Vhodným výběrem krbových kamen můžete ušetřit náklady na vytápění a investovat tak nejen do pohodlí vaší rodiny, ale i do spokojené budoucnosti bez zbytečných výdajů. Krbová kamna lze zakoupit v mnoha provedeních, před koupí však pamatujte na to, že ne každý typ krbových kamen se hodí do každé domácnosti.


Kachlová krbová kamna, vložky Frýdek Místek, Ostrava

Kachlová krbová kamna, vložky Frýdek Místek, Ostrava

Kachlová krbová kamna od společnosti KKS-MS s.r.o. v každém prostoru vytvoří mimořádně estetický prvek a díky vysoké výhřevnosti se ve Vašem domově brzy stanou oblíbeným zdrojem vytápění. Hledáte způsob, jak levně a efektivně vyhřívat Váš dům či byt? Kachlová kamna bez i s výměníkem jsou Vaším řešením! Vysoká účinnost, dosahující až 85%, nízká spotřeba paliva a dlouhá doba sálání díky keramickému obkladu jsou těmi největšími výhodami, které Vám krbová kamna přinesou. V e-shopu firmy KKS-MS s.r.o. nenajdete jen široký sortiment kachlových krbových kamen, ale také krbové vložky a další příslušenství. A chcete-li zboží vidět na vlastní oči, stačí navštívit prodejnu na Hlavní třídě 2326 ve Frýdku Místku, kde Vám je k dispozici ochotný a zkušený tým. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Krbová, kachlová kamna ABX, prodej, e-shop

Krbová, kachlová kamna ABX, prodej, e-shop

Zpříjemněte si bydlení a rodinnou pohodu pořízením krbových nebo kachlových kamen ABX, které Vám na e-shopu www.abx-kks.cz nabízí naše společnost KKS-MS s.r.o. K prodeji zde naleznete široký sortiment produktů od tradičního výrobce a dodavatele krbových kamen ABX, k výběru je pro Vás připraveno více než 200 typů krbových i kachlových kamen, krbových vložek, krbů a kuchyňských sporáků včetně veškerého příslušenství ke kamnům. Máte již vybráno? Výborně! Kamna Vám dopravíme po celé České republice zdarma. Stále váháte? Kontaktujte nás na telefonním čísle 606609077 a my Vám pomůžeme s výběrem tak, abyste byli maximálně spokojeni.


Krbová kamna Thorma s výměníkem, e-shop, prodej

Krbová kamna Thorma s výměníkem, e-shop, prodej

Společnost KKS-MS s.r.o. Vám prostřednictvím internetového e-shopu www.thorma-kks.cz představuje krbová kamna Thorma s výměníkem. Krbová kamna s výměníkem jsou stále populárnější především v nízkoenergetických domech, jelikož je lze připojit do radiátorů či zásobníkového ohřívače vody, díky čemuž významně ušetříte náklady na vytápění. V našem e-shopu prodáváme krbová kamna s výměníkem v různých provedeních Thorma Falun Aqua - výkon 8kW (4kW do místnosti, 4kW do teplovodního výměníku) - objem výměníku 10,5l - možnost napojení externího vzduchu - použitelné palivo: dřevo, dřevní, hnědouhelné brikety - provedení: šedý plech - záruka: 24 měsíců Thorma Falun II Aqua - výkon 8kW (4kW do místnosti, 4kW do teplovodního výměníku) - objem výměníku 10,5l - teplosměnná plocha 1m2 - možnost napojení externího vzduchu - použitelné palivo: dřevo, dřevní, hnědouhelné brikety - provedení: černý plech + bílé, béžové, hnědé nebo vínovočervené smaltované boky - záruka: 24 měsíců S krbovými kamny Thorma, jenž naleznete na e-shopu www.thorma-kks.cz si užijete nejen ušetřených financí za vytápění, ale také příjemné romantické atmosféry při pohledu do plápolajícího ohně. Jde odolat?


AKCE na kvalitní krbová kamna HAAS+SOHN Frýdek - Místek, e-shop

AKCE na kvalitní krbová kamna HAAS+SOHN Frýdek - Místek, e-shop

Zvažujete koupi krbových kamen? Pak zbystřete! Společnost KKS-MS s.r.o. pro Vás připravila akční nabídku krbových kamen od kvalitního českého výrobce, firmy HAAS+SOHN. Designová krbová kamna HAAS+SOHN vynikají vysokou účinností i přes 80% a zajistí tak dokonalý tepelný komfort při malé spotřebě paliva. Stanou se tak dokonalým hřejivým doplňkem Vaší domácnosti, chalupy či jiného interiéru. HAAS+SOHN Umea - regulovatelný výkon 2,3 - 7,1kW - vytopení prostoru o objemu 40 - 130m3 - 2 varné plotýnky - terciální spalování - palivo: dřevo, ekobrikety, uhelné brikety HAAS+SOHN Eboli AL s výměníkem - regulovatelný výkon 3,7 - 12,5kW - vytopení prostoru o objemu 70 - 225m3 - výkon do výměníku 8,8kW, obsah výměníku 14l - terciální spalování, externí přívod vzduchu - palivo: dřevo, ekobrikety, hnědouhelné brikety HAAS+SOHN Madeira - regulovatelný výkon 3 - 6,4kW - vytopení prostoru o objemu 55 - 115m3 - terciální spalování, externí přívod vzduchu - palivo: dřevo, ekobrikety HAAS+SOHN Bari - regulovatelný výkon 2,6 - 8,7kW - vytopení prostoru o objemu 45 - 160m3 - terciální spalování, externí přívod vzduchu - palivo: kusové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety HAAS+SOHN Treviso - kachlová kamna - regulovatelný výkon 2,6 - 8,3kW - vytopení prostoru o objemu 45 - 160m3 - terciální spalování - palivo: kusové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety Přijďte si do našeho e-shopu www.kamna-kks.cz vybrat ta nejideálnější krbová kamna právě pro Vás a těšte se z příjemné atmosféry, kterou Vám doma vytvoří.


Prodej, e-shop krbová, kachlová, litinová kamna Frýdek - Místek

Prodej, e-shop krbová, kachlová, litinová kamna Frýdek - Místek

Kvalitní krbová, kachlová či litinová kamna od firmy KKS-MS s.r.o. z Frýdku - Místku dodají teplo Vašemu domovu a vytvoří v něm příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru. Hledáte způsob, jak vytápět Váš dům, chatu či zimní zahradu, aniž byste zatížili Váš rozpočet a zároveň získali efektivní a účinný zdroj tepla? Pak jsou pro Vás krbová kamna tou nejlepší volbou! Z širokého nabídky našeho internetového e-shopu si vybere opravdu každý. Dodáváme - krbová kamna bez/s výměníkem - kachlová kamna bez/s výměníkem - litinová kamna - krbové vložky bez/s výměníkem - kuchyňské sporáky bez/s výměníkem - krbová kamna na pelety bez/s výměníkem - krbové sestavy - krby s výměníkem - teplovzdušná kamna - zahradní krby - komínové systémy - příslušenství Všem zákazníkům nabízíme dopravu po České republice zdarma! Pro bližší informace navštivte naše webové stránky www.kamna-kks.cz.


Akce na krbová kamna HAAS+SOHN

Akce na krbová kamna HAAS+SOHN

Akce na vybraná krbová kamna značky HAAS+SOHN. Akce probíhá od 1.9. do 15.10.2014


Prodej, e-shop kachlová kamna, krby, krbové vložky, kuchyňské sporáky, zahradní krby Frýdek

Prodej, e-shop kachlová kamna, krby, krbové vložky, kuchyňské sporáky, zahradní krby Frýdek

KKS-MS s.r.o. se zabývá prodejem a e-shopem: - kachlová kamna - krbová kamna - krbové vložky - kuchyňské sporáky s výměníkem - krbové nářadí - příslušenství ke kamnům - kouřovody - krbová kamna na pelety - litinové kamna - zahradní krby - komínové systémy. Ke každé objednávce nad 3.000,-Kč Vám dovezeme zboží až domů - ZDARMA!


Sleva na vybraná kamna značky HAAS+SOHN

Sleva na vybraná kamna značky HAAS+SOHN

Nabízíme vybraná krbová kamna značky HAAS+SOHN se slevou. HAAS+SOHN LIVORNO 16.700,-kč HAAS+SOHN SALERNO 18.900,-kč HAAS+SOHN Treviso - kachle medovník 21.990,-kč HAAS+SOHN Andrus s výměníkem - antracit, šedá dlažba 34.750,-kč HAAS+SOHN Arktic 12 s výměníkem 20.300,-kč HAAS+SOHN Mantova AL s výměníkem antracit, stříbrná dvířka 19.350,-kč HAAS+SOHN Eboli AL s výměníkem - hnědé kachle 27.270,-kč Akční cena platí od 15.8. do 30.9.2013 nebo do vyprodání zásob. Doprava po celé ČR zdarma.


Slevy na krbová kamna HAAS+SOHN Frýdek-Místek, Ostrava

Slevy na krbová kamna HAAS+SOHN Frýdek-Místek, Ostrava

Využijte akčních cen u vybraných modelů krbových kamen značky HAAS+SOHN. Dodání 2-3 pracovní dny od objednání. Doprava po celé ČR zdarma. Akce platí od 1.7.-31.7.2013 nebo do vyprodání zásob."


Prodej, e-shop krbová kamna, kachlová kamna THORMA – akce

Prodej, e-shop krbová kamna, kachlová kamna THORMA – akce

KKS-MS s.r.o. nabízí prodej, e-shop krbových a kachlových kamen značky Thorma: - THORMA BORGHOLM keramik cappucino - cena 16.150,- Kč, nyní v akci za 14.535,- Kč - THORMA BORGHOLM keramik olivová zelená - cena 16.150,- Kč, nyní v akci za 14.535,- Kč - THORMA BORGHOLM keramik tmavohnědá - 16.150,- Kč, nyní v akci za 14.535,- Kč - THORMA BORGHOLM KERAMIK TOP slonová kost - cena 17.590,- Kč - THORMA FILEX H b černý smalt - cena 6.140,- Kč, nyní v akci za 5.833,- Kč - THORMA GENT - cena 6.680,- Kč - THORMA BOZEN b béžový - cena 4.770,-Kč. Dále nabízí: - krbové vložky - kuchyňské sporáky s výměníkem - krbové nářadí - plechy, skla pod kamna - kouřovody, kolena, trubky.


Akce na vybraná kamna Romotop

Akce na vybraná kamna Romotop

Akční slevy na vybraná kachlová kamna Romotop. Využijte naší nabídky! Doprava zdarma po celé ČR.


AKCE krbová kamna se slevou až 45%

AKCE krbová kamna se slevou až 45%

Vyberte si z nabídky krbových kamen se slevou až 45%. Akce platí do 31.8.2012 nebo do vyčerpání zásob. Doprava zdarma po celé ČR.Další produkty a služby
  • prodej krbových vložek, čističe krbů, podpalovače krbů, krbové rošty, krbové nářadí, prodej vysavačů popela

Alena Zmatlíková - Zlatnictví AZ

Související články
Krby a kamna - kombinované sestavy
Krby a kamna - kombinované sestavy

Stavba krbů a kamen Praha, pod vedením Tomáše Jíry, je společnost, která se zabývá kamnářstvím. Firma navrhuje, dimenzuje a také staví veškeré krby a kamna různých velikostí a druhů. I v této kategorii je nyní na výběr a to hned z několika produktů. Můžete si domů nechat nainstalovat akumulační, sálavá, teplovzdušná a teplovodní kamna, nebo krby, pece či sporáky.


Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů
Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů

Je mnoho důvodu, proč se bát stavět právě krb. Nemusí jít nezbytně jenom o šikovnost, ale mnoho z nás si zkrátka netroufá na tak vážnou stavbu, jakou je právě krb. Proto jsou zde specializované firmy, které vám postaví celý krb na klíč, aniž byste se museli vy sami něčemu učit, nebo zbytečně nad tímto úkolem ztrácet čas.


Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře
Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře

Hledáte-li odborníka na návrhy, dimenzování a realizaci kamen, krbů, sporáků či pecí, obraťte se na zkušeného kamnáře Tomáše Jíru, který vám pomůže nalézt optimální řešení šité na míru a v krátké lhůtě tento návrh i zhmotnit.


Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku
Kamenické práce od PRVNÍ KAMENIA CZ – kuchyňské pracovní desky, schodiště i další výrobky na zakázku

Kámen patří k nejstarším výrobním materiálům vůbec. Jeho oblíbenost ovšem ani po dlouhých letech neopadla. Naopak. Kámen je i dnes velice populárním materiálem, který skvěle poslouží a navíc nadělá velkou parádu, a to jak v exteriérech, tak v interiérech domů a bytů. O tom, jaké kouzlo kámen má, víme své ve společnosti PRVNÍ KAMENIA CZ, kamenické práce vám totiž nabízíme již od roku 1990. Přesně na míru vám tak vyrobíme kamenná schodiště, parapety či obklady krbů, problém pro nás ale není ani zakázková výroba koupelny nebo pracovní desky na kuchyňskou linku.