Zámek Ořechov
IL CASTELLO s.r.o.


Ořechov 91, Ořechov 687 37

Zámek Ořechov - navštivte ráj a inspiraci do života.

Zámek Ořechov nabízí:
- svatby, romatický víkend, kongresové centrum, kulturní akce, koncerty, divadelní představení, teambuilding, obřady v kaply z 16. století, hostiny, školení.

Okolnosti vzniku zámku se dle dostupné historické literatury datují už v době renesance, nejspíše v polovině 16. století. Do této doby spadá historie převážné části zámku a jeho vnější vzhled se považuje za raně barokní stavbu. Všechny spekulace o jejím vzniku tedy můžeme vyloučit. Autory k brzkému datování vzniku architektury vedly patrně střílny, které zdobí věže, bašty a ohradní zeď.
Romantické prostředí zámku, zámeckého nádvoří je předurčen na romantické svatby.
Svatební obřad na zámku v zámecké kapli, zámecká hostina a ubytování na zámecké baště pro
novomanžele může být dle potřeby doplněno projížďkou v romantickém voze
Rolls Royce Silver Seraph nebo luxusní Mercedes Benz S klasse Long a dalšími akcemi pořádaných v rámci Zámkem Ořechov.
Tak neváhejte a pojďte k nám udělat ten správný krok do nového života a říct si své vysněné ANO.


Kongresové centrum v Zámku Ořechov:
- kapacita celkem 280 lidí při využití všech čtyrech salonků.
Vybavení:
- ozvučený řečnický pult, digitální projektor, promítací plátno a internetové připojení.
Pořádání svateb, oslav, obřady - kaple z 16. století, večírků, prezentací, školení, kongresů, koncertů, kulturní akcách, divadelních představení.

Zámecký sklep:
Přímo pod zámkem se nachází původní vinný sklep.
- kapacita k sezení je až 80 osob plus prostor pro cimbálovou či jinou muziku.
Prostory jsou ideálním místem pro degustace, příjemné posezení nebo oslavy, ke kterým Vám připravíme rautové občerstvení.

Zámecký wellness:
- relax, který léčí na duši.
- zámecký bazen s mořskou solí a se saunama.

Ubytování na Zámecké baště.
Kapacita zámecké bašty: 1 dvojlůžkový pokoj plus přistýlka
Kapacita dřevostavby: 4 dvojlůžkové pokoje možnost přistýlky plus snídaně.
Nebo zajistíme ubytování dle Vašich požadavků.

Kancelář:
Leoše Janáčka 180, 68601 Uherské Hradiště.

IČ: 27751830
DIČ: CZ27751830
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jana Alagia

Partička na vzduchu, představení na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště

Partička na vzduchu, představení na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště

Zveme Vás na přestavení Partička na vzduchu na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště. 24.5.2013 ve 20:00 Předprodej vstupenek ve všech pobočkách Ticketstream. www.partickanavzduchu.cz


Svatby, rodinné oslavy, koncerty, kulturní akce na Zámku Ořechov

Svatby, rodinné oslavy, koncerty, kulturní akce na Zámku Ořechov

Zámek Ořechov - navštivte ráj a inspiraci do života. Zámek Ořechov nabízí: - svatby, romatický víkend, kongresové centrum, kulturní akce, koncerty, divadelní představení, teambuilding, obřady v kaply z 16. století, hostiny, školení.


3. srpna 2012 Zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště

3. srpna 2012 Zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště

Zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů: Vás srdečně zve na koncert na Zámku Ořechov u Uherského Hradiště, který se koná dne 3. srpna 2012 od 20:00 hod. Cena jedné vstupenky je 150,- Kč na osobu. Vstupenky lze zakoupit v MIC Uherské Hradiště (Městské informační centrum), v prodejně Record Music v Uherském Hradišti nebo na telefonu 724979046. Více informací naleznete na přiloženém plakátu nebo na www.zamekorechov.cz Těší se na Vás Zámek Ořechov a Zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů.


Den vzniku Italské republiky na Zámku Ořechov

Den vzniku Italské republiky na Zámku Ořechov

Našim cílem je podpořit jedinečnou a společensky významnou událost – Den vzniku Italské republiky. Oslavy za tímto účelem pořádané se uskuteční v sobotu 2. června 2012. Historicky poprvé letos proběhnou na Jižní Moravě, a sice na zámku Ořechov u Uherského Hradiště. Den vzniku Italské republiky v Ořechově pořádá Italský kulturní institut se sídlem v Praze v zastoupení Dr. Paola Sabbatiniho ve spolupráci s Italským velvyslanectvím v zastoupení J. E. Pasquale D´ Avino a Itasko moravskou kulturní a historickou asociací v zastoupení Dr. Alessandra Alagia. Akce se zúčastní významní italští a čeští státníci, pozváni byli také premiér Petr Nečas a předsedkyně PS PČR Miroslava Němcová a další. Představí se zde též významné nadnárodní společnosti – např. výrobce nejznámějších sportovních a osobních automobilů - společnost FERRARI, největší výrobce cukrovinek na světě - FERRERO ROCHE a společnost AGIP - výrobce ropy a zemního plynu a další významné společnosti. Oslavy Dne vzniku Italské republiky se budou těšit velké mediální podpoře – v tisku, rádiu i televizi. Italsko moravská kulturní a historická asociace by Vás tímto ráda všechny pozvala.. Dále by jsme Vám chtěli nabídnout zámek Ořechov pro Vaši společnost k různým aktivitám od kongresového centra,koncerty,firemní akce atd..Další produkty a služby
  • historické památky, památné objekty, zámecké prostory, hradní prostory, pronájem hradů k oslavám, pronájem zámků k oslavám
  • realizace svatebních hostin, firemní večírky, tiskové konference, bankety, koktejl párty, komplexní cateringový servis
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.