SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o.


Mostní 5552, Zlín 760 01
Naše firma působí v oboru už 2. desetiletí a stali jsme se výhradním zástupcem předního výrobce litých PU podlah Herculan (Holandsko), anglického výrobce TPV granulátu Rosehill Polymers ltd., dále Plexicushion Prestige - oficiální povrch Australian Open (USA), NottSport - koberce nové generace, náhrada klasických umělých trávníků (Anglie), Sportisca - umělá tráva bez zásypu (Švýcarsko).

Naše firma má vlastní strojní zařízení a pracovníky, kteří procházejí pravidelným školením. Provádíme montáže v ČR, SR, Holandsku a Norsku.

Výstavba, realizace, opravy umělých sportovních povrchů:
- sportovní povrchy, sportovní podlahy
- sportovní podlahy a sportovní haly
- povrchy na tenis
- sportovní povrchy pro atletiku
- umělé trávníky
- umělé povrchy fotbalových hřišť
- sportovní podlady do tělocvičen
- venkovní hřiště.

Sportovní podlahy do tělocvičen

Sportovní podlaha je nejdůležitější částí halových sportů, tělocvičen, koncertů, konferencí a dokonce i plesů. Klademe důraz na kvalitu halových sportovních povrchů, jelikož ve vrcholovém či klubovém sportu je kvalitní sportovní podlaha předpokladem k vysokým výkonům a také především sport ve škole musí poskytovat jistotu a zaručit zdraví a bezpečí dětí. Je nutné při její pokládce, aby sportovní podlaha byla snadno udržovatelná, odolná a nesmí podléhat změnám provozu.

Lité podlahy:
- jsou oblíbené a nejčastěji využitelné jako sportovní povrchy vzhledem k její univerzálnosti, výborným herním vlastnostem, minimálním nárokům na údržbu a velmi snadné opravitelnosti
- jsou pružné pryžové (HERCULAN, CONIPUR, PULASTIC, ALSAGYM)
- mají skvělé vlastnosti - pružnost, odraz míče, skluz a bezpečnost, umožňuje pohodlný pohyb a chrání klouby a pohybové ústrojí sportovců, jsou voděodolné, nevadí jim vlhkost ani teplotní změny
- povrchy jsou nejvhodnější pro základní a mateřské školy a do jejich tělocvičen.

HERCULAN MF Blue:
- je holanský výrobce polyuretanových podlah do tělocvičen a víceúčelových hal.
- jsou to velmi kvalitní sportovní povrchy, mají dlouhou životnost, pružnost a splňují nejnáročnější kritéria kladené na sportovní podlahy
- podlahy jsou ideální pro floorball, malý fotbal, badminton, volejbal, házenou atd. a jsou také vhodné i pro občasné konání společensko-kulturních akcí.

CONIPUR HG:
- je vnitřní elastická polyuretanová sportovní podlaha
- tyto podlahy jsou určeny do víceúčelových sportovních hal, školních tělocvičen, specializovaných tenisových hal a gymnastických sálů.
- tyto podlahy jsou především určeny na veškeré míčové hry včetně floorbalu
- tento sportovní povrch je trvale elastický, odolný proti vlhkosti, protiskluzový, snadný na údržbu a lehce opravitelný
- do podlahy je možné použít podlahového topení.
- tento sportovní povrch má certifikaci IHF a FIBA což je Mezinárodní házenkářská federace a Mezinárodní basketbalová federace.

Dřevěné podlahy – masiv dub, buk:
- sportovní dřevěné palubové podlahy se používají pro sportovní haly a tělocvičny.
- vyrábějí se z vodovzdorné překližky a nášlapné vrstvy z ušlechtilých dřevin
- tyto dřevěné podlahy jsou ideální pro tělocvičny především na basketball
- vyrábíme je z buku nebo dubu přičemž jejich dílce se montují na připravený pružný rošt, který zajistí plošnou pružnost celé podlahy.
jsou to plošně elastické sportovní povrchy.

Povrchy na tenis.

4 typy umělých povrchů pro tenisové kurty.

Antuka:
- je jeden z nejpomalejší povrchů
- míček na tomto druhu povrchu má vyšší a pomalejší odskok.
- tento sportovní povrch je levný vyhovuje většině hráčů, ale za to je údržba je poměrně náročná např. příprava před sezónou, každodenní údržba, kropení, zazimování a jeho životnost je krátká.
nejmodernější a kvalitní antukové kurty - Pavitex ClayTech.

Hard povrchy:
- jedná se o povrchy rychlejší než antuka, avšak pomalejší než umělá tráva. Na rychlých površích má míček menší odskok a odráží se logicky rychleji. V současné době patří hard kurty mezi nejoblíbenější povrchy, a to především díky své variabilitě (rychlost povrchu lze libovolně upravit podle potřeb investora), univerzálnosti, výborným hracím vlastnostem a minimálním nárokům na údržbu. Jedná se o povrchy na profesionální tenis, ale i rekreační hraní.

Umělá tráva:
- je povrchem nejrychlejším s nejnižším odskokem
- je nejvhodnější a nejoblíbenější alternativou povrchu, která je vhodná na tenisové kurty, na školní hřiště a na fotbalová hřiště
- používá je jako náhrada klasických sportovních povrchů (tenisu, fotbalu), přírodního trávníku, antukového povrchu, betonových či asfaltových ploch
- rychlost povrchu snadno upravíme moderní technologií výroby umělých trávníků
- umělé trávníky na tenis se vsypem z křemičitého písku mají nižší výšku vlákna.

Speciální tenisové koberce:
- jedním z nejoblíběnějších povrchů součastnosti jsou speciální koberce se vsypem z gumového EPDM granulátu Pavitex TopSlide. Naprosto věrná simulace antukového povrchu bez všech nešvarů antuky - prášení, nutnosti kropení či vynášení antuky ven z kurtu.


Sportovní povrchy na venkovní hřiště

- Akrylátové povrchy
- Tartan
- Umělá tráva
- Kazetové systémy

Atletika

- pro atletické povrchy využíváme umělý povrch kladený finišerem zvaný Tartan
- tento povrch je vhodný zejména na atletiku a školní hřiště
- patří mezi to nejkvalitnější povrchy na našem trhu ze špičkových značkových materiálů - GEZOLAN - Švýcarsko, výrobce EPDM
- má vysokou UV stabilitu, mrazuvzdornost a životnost až desítky let.


Sportovní haly

Sportovní haly montujeme speciální a to všestranou technologií výroby samonosných montovaných hal. Montované obloukové haly jsou stavěny systémem 2 v 1, kde nosná konstrukce zároveň také plní funkci opláštění.

Stavíme unikátní obloukové haly systému HUPRO. Představujeme Vám všestrannou technologii výroby samonosných montovaných hal. Montované obloukové haly jsou stavěny systémem 2 v 1, kde nosná konstrukce zároveň také plní funkci opláštění.

Obloukové konstrukce jsou nejefektivnější prostorové struktury. Vynikající statické vlastnosti tohoto systému jsou využitelné i v extrémních povětrnostních podmínkách. Oblouk HUPRO můžeme postavit až do rozponu 44 m a pracujeme dokonce ještě na systému, který umožní halu postavit až do rozponu 50 m. Délka haly není omezena, takže není problém postavit halu např. 44 x 80 m.

Další produkty a služby
  • tartanové povrchy sportovišť, palubovky pro sportoviště, dřevěné sportovní podlahy, syntetické sportovní podlahy, umělé sportovní trávníky

Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p. - odštěpný závod ZÚLP České Budějovice

Související články
Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

NOKO Servis s.r.o.

Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší společnost NOKO Servis.


Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!


Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

NOKO Servis s.r.o.

Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

Podlaha ve fitness centru je velice namáhaná. Proto je zapotřebí položení speciálně vyvinuté podlahy právě pro tento účel, aby se nejen šetřilo celé zařízení, ale také aby byl pobyt v tomto sportovišti příjemným. Pro cvičící i pro obsluhující personál.


Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Forward tenis - sportovní stavby

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.


Další produkty a služby
Kvalitní sportovní podlahy umocňují zážitek ze hry

Kvalitní sportovní podlahy umocňují zážitek ze hry

Doby, kdy se sportu věnovala jen hrstka amatérů, kterým stačilo jen základní vybavení, jsou dávno pryč. V současné době se sport bere velice vážně a jeho příznivci se snaží o co nejlepší výsledky. K těm jim dopomáhá kvalitní vybavení a hlavně zázemí. Nejlepší sportovci světa určitě netrénovali na vydřené podlaze, ze které odpadávala jednotlivá prkna. Jedny z nejkvalitnějších sportovních podlah v České republice vyrábí firma Sportovní podlahy Zlín.


Výstavba, samonosné montované sportovní haly obloukové Zlín

Výstavba, samonosné montované sportovní haly obloukové Zlín

Společnost Sportovní Podlahy Zlín, s.r.o. se zabývá výstavbou samonosných obloukových sportovních hal. Výstavba je zaměřena na obloukové haly systému HUPRO. Představujeme Vám všestrannou technologii výroby samonosných montovaných hal. Montované obloukové haly jsou stavěny systémem 2 v 1, kde nosná konstrukce zároveň také plní funkci opláštění. Obloukové konstrukce jsou nejefektivnější prostorové struktury. Vynikající statické vlastnosti tohoto systému jsou využitelné i v extrémních povětrnostních podmínkách. Oblouk HUPRO můžeme postavit až do rozponu 44 m a pracujeme dokonce ještě na systému, který umožní halu postavit až do rozponu 50 m. Délka haly není omezena, takže není problém postavit halu např. 44 x 80 m. Opravujeme také veškeré zastaralé podlahy a povrchy. Poskytujeme bezplatné poradenství. Stavíme tenisové kurty, atletické ovály. Děláme také sportovní lité i dřevěné podlahy do tělocvičen a sportovní povrchy víceúčelového venkovního hřiště: - tartanové, akrylátové povrchy i umělou trávu.


Realizace, opravy sportovní podlahy, umělá tráva, tartan Zlín

Realizace, opravy sportovní podlahy, umělá tráva, tartan Zlín

Realizace, montáže a opravy sportovních podlah a povrchů zajistí společnost Sportovní podlahy Zlín, s.r.o. Dodáváme lité podlahy vhodné do sportovních center a tělocvičen i dřevěné podlahy, umělý povrch tartan vhodný pro školní hřiště a povrchy pro tenis - umělá tráva i antuka. Provádíme opravy: - podlahy v tělocvičnách - PVC krytiny, staré dřevěné podlahy, parkety nebo polyuretanové podlahy - generální opravy, retopingy tenisových povrchů - obnova povrchů víceúčelového hřiště. Sportovní podlahy do tělocvičny - lité podlahy pružné pryžové HERCULAN, CONIPUR, PULASTIC, ALSAGYM a dřevěné podlahy z masivu. Akrylátové podlahy na venkovní hřiště, panelákové hřiště. Tartan - umělý povrch kladený finišerem, používaný především na atletiku a školní hřiště. Umělé povrchy pro tenis - antuka, hard povrchy,umělá tráva, speciální tenisové koberce. Naše firma je zástupcem předního výrobce litých PU podlah Herculan-Holandsko, Plexicushion Prestige - oficiální povrch Australian Open (USA). Naše provozovna je ve Zlíně na ul.Mostní 5552 - tel.: +420734259050. Provádíme montáže v České republice, ale i dalších zemích - Slovensko, Holandsko, Norsko.