Vinařství Antonína Koníčka


Pasteurova 583/7, Znojmo 669 02
Naše malé Vinařství Antonína Koníčka - Celaria s.r.o. se nachází v obci Popice u Znojma ve Znojemské vinařské podoblasti. Vína vyrábíme především z našich hroznů, která pocházejí z vinic na kterých je uplatňován citlivý přístup k ekologii a při jejich výrobě respektujeme přirozené procesy. Vína poté zrají v dubových a akátových sudech ve starém historickém sklepě. Nabízíme vína bílá, růžová i červená.
V naší lisovně i sklepě pořádáme degustace s prohlídkou sklepa nebo celovečerní ochutnávky vín s degustací a posezením, kdy vám zajistíme i teplé jídlo a jiné občerstvení. Maximální počet je 32 osob. Jsme schopni vám také nabídnout ubytování v našem penzionu s celkovou kapacitou pro 8 osob ve dvou pokojích a také program na míru. V rámci pobytu u nás můžete využít okolní přírodu k pěší nebo cyklo turistice a navštívit místní pamětihodnosti a kulturní akce nebo prozkoumat krásy Národního parku Podyjí.

Nabízíme vám:
- námi vyráběná vína
- degustace s prohlídkou sklepa
- celovečerní ochutnávky vín s degustací
- ubytování.

Produkty
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • moravská vína, ochutnávky a degustace vín, zajištění cimbálovky, sudová a archivní vína
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína

Vinařství Maláník - Osička Mikulčice, pěstování a prodej vína, degustace vín, Chardonnay, Pálava.

Vinařství Maláník - Osička Mikulčice, pěstování a prodej vína, degustace vín, Chardonnay, Pálava

Prodej kvalitních ochranných pracovních prostředků, oděvů a pracovní obuvi.


Související články
VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

VINO HORT s.r.o.

VINO HORT ocení i ti nejnáročnější degustátoři

Vína od VINO HORT v sobě snoubí ušlechtilé odrůdy hroznů z ideálně položených vinohradů a vinařův cit pro kombinaci chutí a vůni, která přináší jedinečný zážitek z degustace vína. Vinařství VINO HORT vzniklo v roce 1999, tradice výroby vína této firmy ze Znojma má však kořeny už v roce 1950. Svým přístupem, který je založen na udržování nadstandardní kvality produktů a vývoji nových specialit, si společnost vysloužila mnohá ocenění nejen v rámci ČR, ale i na světových soutěžích. Vinný sklep s posezením a ochutnávkami vína se nachází v Dobšicích u Znojma nedaleko výrobního sklepa, kde se připravují vína z hroznů prvotřídní kvality. Vinařství používá ke zpracování hroznů různé technologie a nebojí se ani experimentů, které se však vždy řídí pravidlem zachování přírodní chuti a přirozené tvorby vína. Na základě snahy o nejlepší produkty vznikla i růžová vína Hort, která se těší velké oblibě u spotřebitelů. Důkazem je spousta ocenění, jimiž se růžová vína z VINO HORT mohou pyšnit.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

VINO HORT s.r.o.

Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Firemní články
Vinařství Antonína Koníčka Znojmo, pořádáme ochutnávky vín s posezením, degustace vín

Vinařství Antonína Koníčka Znojmo, pořádáme ochutnávky vín s posezením, degustace vín

V našem Vinařství Antonína Koníčka Znojmo vznikají vína, která zrají v dubových a akátových sudech v prostorách 200 let starého historického sklepa.