Altis Group spol. s r.o.

CZKMateriál pro ortodoncii a estetickou stomatologii

Firma Altis Group spol. s r.o.z Břeclavi se zabývá prodejem a distribucí pomůcek a potřeb pro ortodoncii a estetickou stomatologii. Veškerý námi prodávaný ortodontický materiál dodáváme pro celé České republice a na Slovensko. Možnost zakoupení veškerých produktů přes náš e-shop.

Firma zastupuje na českém a slovenském trhu výrobce ortodontických materiálů, jako Orthoorganizers Inc., RMO, Jeil Medical Corporation, Hu-Friedy, Gestenco Internation AB, Reliance Orthodontics, PSM Medical Solution, WCO GmbH

Altis Group s.r.o. nabízí veškeré ortodontické materiály jako jsou kovové a estetické zámky, prefabrikované oblouky i pruty, kroužky, elastické ligatury a řetízky, intraorální tahy, pružiny, lepidla, kleště, nástroje. Také estetické potahované oblouky a estetické zámky.

Distribuujeme nejvíce rozšířené minišrouby, kotevní dlahy a veškeré příslušenství od firmy Jeil Medical Corporation.

Mezi námi prodávané produkty patří i Carriere Motion neinvazivní a velice jednoduchý aparátek ke korekci skusu. Carriere Motion clear je skvělý před léčbou čirými fóliemi. Je vyroben z oceli a čirého polymeru.

Veškeré produkty od výše uvedených výrobců je možné zakoupit ve firemním e-shopu.

Altis Group se kromě prodeje ortodontických materiálů zabývá také pořádáním odborných vzdělávacích akcí a kurzů pro lékaře a ortodontické asistentky.


Katalog firem:    

Kurzy pro firmy

,  

Lékařské vybavení a zařízení

,  

Zdravotnické pomůcky a materiál

,  
Štítky:

Ortodoncie, estetická stomatologie Břeclav, ortodontický materiál, eshop Carriere Motion Class