Interiéry Danko
Pavel Danko

CZKMalířské, natěračské práce

Malířské, natěračské práce

Malířské a natěračské práce v Jihomoravském kraji, profesionální výmalba interiérů

Rekonstrukce koupelen, interiérů

Rekonstrukce koupelen, interiérů

Rekonstrukce koupelen, bytových jader, zednické a obkladačské práce

Nátěry fasád

Nátěry fasád

Profesionální natěračské služby – nátěry fasád penetrací a fasádními barvami HET


Rekonstrukce koupelen a realizace nových koupelen Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou

Interiéry Danko - Malby a rekonstrukce - provádí malířské, natěračské a tapetářské práce. Rekonstruujeme byty, bytová jádra a koupelny. Veškeré uvedené práce realizujeme v okolí Znojma a Hrušovan nad Jevišovkou, ale také v oblasti Brna, Ivančic, Třebíče a Moravských Budějovic.

Malířské práce provádí naši profesionální malíři. Vymalujeme jednotlivé pokoje nebo byty odstínem barvy, kterou si vyberete. Podle vašich představ vymalujeme kavárnu nebo restauraci. Malujeme průmyslové a občanské objekty. Provádíme úpravy interiérových stěn za pomocí benátského štuku - dekorativní omítky Oikos ve široké škále barev.

Zajišťujeme i natěračské práce. V této oblasti realizujeme nátěry střech, fasád a dokonce i podlah. Natíráme betonové plochy v dílnách a halách. Nátěry aplikujeme na kovové a dřevěné konstrukce. Natřeme okapy a plochy, ale i topení, stoupačky, dveře, okna a zárubně nebo olejové sukly.

Zabýváme se i tapetářskými pracemi. Lepíme všechny druhy tapet, jako jsou vinylové, papírové nebo obrazové tapety. Šetrně také odstraníme staré tapety a připravíme podklad na nalepení nových tapet.

Provádíme rekonstrukce bytů a bytových jader. Ta zahrnuje rekonstrukci koupelny, WC a případně i kuchyně. Zajistíme kompletní rekonstrukci - od zaměření, konzultace, vytvoření návrhu přes realizaci a dodávku materiálu až po úklid.

Pomůžeme Vám také s návrhem a realizací nové koupelny. Do nové koupelny dodáme na zakázku vyrobený koupelnový nábytek. Dodáme a namontuje sociální zařízení. Zajistíme pokládku obkladů a dlažby.


Slogan:

Malířské a zednické práce za přijatelné ceny!


Katalog firem:    

Malířské, natěračské a tapetářské práce

,  

Obkladačské práce

,  

Rekonstrukce a revitalizace

,  

Rekonstrukce koupelen

,  

Zednické práce

,  
Štítky:

Malířské, natěračské, tapetářské práce, rekonstrukce bytů, koupelen Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou