FitStyle
Fitness studio


Šafaříkova 666/9, Hradec Králové 500 02
Vytvarujte si postavu ve Fitness studiu v Hradci Králové

V kruhovém tréningu si zacvičíte pod vedením profesionálních instruktorek:

jumping, flowin, bosu, piloxing, drumFit, pilates, power jóga

Ve FitStyle naleznete i posilovnu v podobě kruhového tréninku, která je sestavena na základě potřeb každé ženy.

Kruhový trénink je vhodný pro ty, které chtějí zhubnout, formovat postavu a cítit se dobře v krátkém časovém horizontu.

Neseďte doma a zapojte se do úžasného cvičení s námi!

Produkty
  • fitness centrum, cvičební nástroje, posilovací přístroje, fyzická kondice, protažení svalových partií, běhací pásy

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice.

Pronájem obytných vozů a přívěsů, okres Pardubice

Související články
Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem

PEPA sport Opava spol. s r.o.

Klasické fitness, fitness cvičení a posilování i s profi trenérem

Rádi byste do vašeho života zařadili pohyb a cvičení? Jestli jste začátečníci nebo draví sportovci, můžete navštívit profesionální fitness, ve kterém najdete všechno, co potřebuje vaše tělo i mysl. Nejen moderně vybavené prostředí, ale i 30 let zkušeností má pro vás připravené fitness centrum PEPA sport Opava spol. s r.o.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace

Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

LION CROSS ARENA s.r.o.

Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Hotel JEZERKA s.r.o.

Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.


Firemní články
Nové fitness trendy ve FitStyle

Nové fitness trendy ve FitStyle

FitStyle není pouhým fitness centrem a posilovnou v Hradci Králové. FitStyle je životní styl, který udává směr. Studio nabízí širokou škálu nových a energických skupinových sportů, které Vás doslova uchvátí a stanou se pravidelnou součástí Vašeho života. Máte zaměstnání, do kterého vkládáte mnoho sil a času, potřebujete se snadno vyrovnávat s každodenními situacemi. Máte vysoké cíle nebo jen rády trávíte příjemný čas v kolektivu? FitStyle je ve své podstatě výjimečné dámské fitness a posilovna v Hradci Králové, ve které naleznete kvalitní služby a příjemné prostředí.


Piloxing novinka ve cvičení fitness studio FitStyle | Hradec Králové

Piloxing novinka ve cvičení fitness studio FitStyle | Hradec Králové

Dynamickou novinkou ve cvičení ve fitness studiu FitStyle Hradec Králové je Piloxing. Piloxingem se skvěle dopracujete ke štíhlým a pevným svalům. Toto cvičení vás dovede k rychlejšímu metabolizmu a následnému spalování tuků. A to přece chcete, nebo ne? Piloxing je souznění lehkých tanečních kroků s elegantními pilátesovými prvky a energickým boxem. Pravidelným cvičením se z vás stane krásná a sebevědomá bytost. Na cvičení Piloxingu si nezapomeňte vzít: Na cvičení doporučujeme pohodlné sportovní oblečení pohlcující pot, alespoň 0,75l pitné vody, carnitin drinku nebo iontového nápoje a menší ručník na osušení během lekce. Cvičí se na boso, v ponožkách či botech (záleží na klientce). Neseďte doma a přijďte si do fitness studia FitStyle Hradec Králové účinně zacvičit!


Stoprocentně účinné cvičení Flowin ve Fitness studiu | Hradec Králové

Stoprocentně účinné cvičení Flowin ve Fitness studiu | Hradec Králové

Stoprocentně účinné cvičení Flowin aktivuje při každém pohybu několik svalových skupin najednou a tím docílíte maximální účinek. A to přece chcete! Přijďte do Fitness studia v Hradci Králové a společně si dáme do těla. Cvičení Flowin už má své příznivce a i vy mezi ně můžete patřit. Cvičení na desce Flowin představuje přirozený a plynulý pohyb bez doskoků a zatížení pohybového aparátu. Práce s malými pady – destičkami, vytváří inovativní trénink, kde pracujete s váhou vlastního těla. Co potřebujete na lekci: Na cvičení doporučujeme pohodlné sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv (možnost cvičit i bez bot, záleží na jedinci). Dále alespoň 0,75l pitné vody, carnitin drinku nebo iontového nápoje a menší ručník na osušení během lekce. Cvičení je určeno pro širokou veřejnost a zvládne ho každý, bez ohledu na věk či kondici.


Kruhový trénink - krátké a intenzivní cvičení pro ženy | Hradec Králové

Kruhový trénink - krátké a intenzivní cvičení pro ženy | Hradec Králové

Kruhový trénink je v posledních letech hitem. Zajděte na něj do FitStyle Hradec Králové! Chcete zhubnout přebytečná kila, vytvarovat postavu, zlepšit fyzickou kondici nebo se zkrátka jen odreagovat? Vyzkoušejte kruhový trénink, krátké intenzivní cvičení, které vás bude bavit a navíc velmi rychle uvidíte výsledky. Že nemáte kvůli práci a dalším povinnostem čas? Ani to není pro kruhový trénink překážkou. Kruhový trénink totiž splňuje všechny požadavky moderní uspěchané ženy. Cvičení je koncipováno tak, aby vyhovovalo všem nárokům hektického života. Abyste viděli výsledky, 30 minut intenzivního kruhového tréninku bohatě stačí. Jak kruhový trénink v našem fitness studiu FitStyle vypadá? Během 30 minut se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé po 45 vteřinách. Na kruhový trénink tedy můžete přijít kdykoliv v otevírací době a bez objednání. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní. To vše pod dohledem zkušené trenérky, která vám ráda poradí a provede vás začátky ve studiu. Kruhový trénink v našem studiu spočívá ve cvičení na speciálních posilovacích strojích, které jsou vyrobeny pro ženy každého věku i kondice. Jedná se o sestavu 10 hydraulických pístových strojů, které zaručují pozitivní i negativní rezistenci pro dosažení maximálního efektu cvičení. To znamená, že na našich strojích jednou skupinou svalů provádíte tlak a opačnou svalovou skupinou tah. Taková intenzita cvičení vede ke snadnému zvýšení a udržení požadované tepové frekvence v tzv. aerobní zóně, kde spalujete tuky. Každou vteřinu cvičení využíváte efektivně díky našim strojům, což je velkou výhodou oproti posilovacím strojům se závažím. Při zapojování opačných svalových skupin dochází k rovnoměrnému procvičení a posílení svalů. Cvičení proti hydraulickému odporu je bezpečné a zvládne ho každý. Velkou výhodou při kruhovém tréninku je možnost nastavení zátěže podle zdatnosti, takže si na stejném stroji dá dobře do těla jak pokročilá sportovkyně, tak i úplná začátečnice.


Balancování k pevné figuře – BOSU | Hradec Králové

Balancování k pevné figuře – BOSU | Hradec Králové

BOSU vás nakopne k vysněné figuře. Dynamické a zábavné balancování vám přiblíží sen o krásné postavě. A o té sní každá žena. Při BOSU zapojíte i takové svaly, které ani nevíte, že máte! Nebojte se jít do toho s námi – FitStyle Hradec Králové. Co potřebujete na lekci: Na cvičení doporučujeme pohodlné sportovní oblečení pohlcující pot a pevnou sálovou obuv. Dále alespoň 0,75 l pitné vody, carnitin drinku nebo inotového nápoje a menší ručník na osušení během lekce. Hlavní výhody balancování: zpevnění středu těla= CORE zábavná forma cvičení redukce váhy formování postavy zlepšení kondice rozvoj koordinace, rovnováhy ochrana kloubního aparátu fixuje správné držení těla Třešničkou na dortu po lekcích Bosu je zpevněné tělo, zformované svaly, štíhlejší postava a odstranění bolesti zad.


Posilovna HradecKrálové - nový moderní fitness trend

Posilovna HradecKrálové - nový moderní fitness trend

V posilovně v Hradci Králové naleznete nový moderní fitness trend. Jedná se o moderní fitness trend cvičení obohacený o prvek s paličkami. DrumFit je nový moderní fitness trend. Jedná se o energickou lekci zaměřenou na zpevněné hýždí. Při lekci používáte fitness paličky. DrumFit je novým hitem ve fitness. Intenzivní lekce jsou především zaměřeny na problémový zadeček a stehna. Cvičení probíhá při dynamické hudbě středního tempa. Neseďte doma a přijdte si efektivně vylepšit postavu. V posilovně v Hradci Králové se vám sen o perfektní postavě stane skutečností. Cesta k pevnému a sexy zadečku nebyla jednodušší. Přijďte se vybít do našeho moderního fitness studia v Hradci Králové za pomocí zkušených lektorek.