Jiří Mejtský
Slévárna barevných kovů


Bílá Třemešná 364, Bílá Třemešná 544 72

Slévárna Meta
- odlévání barevných kovů
- výroba modelových zařízení
- kokilové lití

IČ: 15024695
DIČ:
Okres: Trutnov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Slévárna barevných kovů – slévárna hliníku META

Slévárna barevných kovů – slévárna hliníku META

Slévárna META se sídlem v Bílé Třemešné nabízí odlévání z hliníku do 50 kg v pískových formách a odlévání barevných kovů. Odléváme slitiny barevných kovů a hliníku dle norem DIN. Řízení slévárny Meta probíhá moderním způsobem za použití výpočetní techniky. Nabízené služby – slévárna barevných kovů, slévárna hliníku - neustále zkvalitňujeme a dbáme, abychom uspokojily požadavky zákazníků z Trutnova, Jaroměře, Dvůr Králové, Hradec Králové a dalších měst z okolí. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit ve Slévárně META.Další produkty a služby
  • výroba litiny, odlévání do forem, šedá a tvárná litina, tavicí pece, slévárenský průmysl, obrábění odlitků


Související články
Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Výroba pryskyřicových modelů
Výroba pryskyřicových modelů

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov s.r.o., se řadí mezi tradiční české firmy s ryze českým kapitálem. Jako rodinná firma byla tato společnost založena již v roce 1882. V tomto roce byla poprvé zahájena výroba litiny. Od té doby se mnohé změnilo a nyní se společnost zaměřuje nejen na odlitky z šedé litiny, ale také například na výrobu pryskyřicových a mnohých dalších modelů.


CNC obrábění, kovové formy, odlitky z oceli a šedé litiny, Brno
CNC obrábění, kovové formy, odlitky z oceli a šedé litiny, Brno

Kvalitní obrábění formou CNC, profesionálně vybavená dílna a produkty, které se řadí do špičkového sortimentu pro různá odvětví průmyslu. To není pouze přání zákazníka, ale také realita, kterou s veškerými odbornými znalostmi a zkušenostmi poskytuje společnost USOB s.r.o. se sídlem i provozovnou v Brně.


Žíhání a pájení v lineární peci provádí firma D&K Brazing z Olomouce
Žíhání a pájení v lineární peci provádí firma D&K Brazing z Olomouce

Hledáte firmu, která provádí žíhání nebo pájení kovů? Pak se obraťte na společnost D&K Brazing s.r.o. s provozovnou v Olomouci. Specializujeme se na žíhání a pájení především nerezových materiálů v lineární peci s kontrolovanou atmosférou vodíku a dusíku.