TOMI stavebniny, s. r.o.
Stavebniny

Stavebniny

Stavebniny – zdicí materiály, sádrokartony, zateplovací systémy, tepelné izolace, střešní krytiny

Ruční nářadí

Ruční nářadí

Stavební pracovní nářadí a pomůcky, profi elektrické nářadí STAYER, zednické náčiní

Betonové výrobky

Betonové výrobky

Betonové výrobky BETON BROŽ, PREFA BRNO, RIEDER BETON, FEROBET, KAMENA


Tomi stavebniny

Naše společnost TOMI stavebniny se specializuje na dodávku a prodej stavebních materiálů pro stavbu a zateplování budov, betonových dlažeb a betonových prvků pro terénní úpravy a betonové prefabrikáty. Betonové prvky BETON BROŽ si můžete prohlédnout v naší výstavní ploše, která je největší na Vysočině. V našem sortimentu máme také velký výběr pracovního ručního nářadí a pracovních pomůcek.

Disponujeme také míchacím centrem omítek WEBER, kde vám namícháme speciální pastovité omítky dle vašeho přání. Jsme jediné míchací centrum v okolí.

Stavební materiály dodáváme všem zákaznickým skupinám, od stavebních firem a řemeslníků, až po další menší prodejce stavebních materiálů a koncové zákazníky.

Naši odborně proškolení prodejci a obchodní zástupci Vám s ochotou poradí v otázce výběru vhodného stavebního materiálu pro novostavby i rekonstrukce. Zdarma vám provedeme kalkulaci spotřeby stavebních materiálů. Materiál, který si u nás zakoupíte, vám dopravíme a složíme na vámi určené místo.

Součástí dodávek stavebních materiálů je poskytování komplexních služeb, jako jsou například individuální obchodní a platební podmínky, akce a slevy pro živnostníky, firmy i koncového zákazníka, množstevní a objemové slevy, odborné poradenství a další doplňkové služby.


Slogan: stavte s důvěrou...
Katalog firem:    Cihly, kámen, cement, písek,  Izolační materiál,  Nářadí,  Obklady a dlažby,  Sádrokarton,  Stavební chemie,  Střešní krytiny,  Výrobky z betonu,  
Štítky: prodej stavebnin, ručního nářadí, betonových prvků Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou