PrintPoint s.r.o.


Šárka Business Park, Lužná 591/4, Praha 6 - Vokovice 160 00

Nabídka velkoplošného ekologického latexového tisku. Archový digitální tisk. Ofsetový tisk a grafické studio. Kompletace, distribuce, instalace.

Latexový tisk
- ekologický tisk na mnoho zajímavých materiálů.
- výhody latexového tisku
- latexový tisk nezapáchá
- potisk široké škály materiálů, především textilu a nenatíraných papírů
- voděodolný a velmi odolný proti vyblednutí
- odolný proti poškrábání
- garance stálobarevnosti 3 roky v exteriéru, s laminací
5 let,
- stálobarevnost v interiéru 5 let a s laminací 10 let
- fotografická kvalita
- vysoká rychlost tisku a odpadá sušení (vyprchávání) organických ředidel
EKOLOGICKÝ TISK splňuje normu Nordic Swan a Certifikát ekologického institutu GreenGuard

Využití latexového tisku:
- potisk rolových materiálů jako např. papír, samolepky, textilie, bannery, vlajkoviny, síťoviny, backlity, inteiérové tapety, canvas a další
- tisk fotorealistických textilních dekorací (divadlo, výstavy, promostánky, dělicí stěny)
- tisk vlajek, textilních banerů, na plátno
- tisk fotografií, obrazů, plakátů
- odolné exteriérové tisky
- oboustranný tisk.

TISKOVÉ SLUŽBY:
- výzdoby prodejen a polep výloh
- tapety, polepy stěn
- podlahová grafika
- reklamní desky
- návleky, gatesy
- reklamní stojánky
- dárkové certifikáty
- cenovky, visačky
- Lightboxy

- polep aut, autofólie, folie na auta
- polep nábytku
- banery
- desky a panely
- samolepky
- fototapety
- billboardy, megaboardy
- reklamní plachty

- startovní čísla

IČ: 28164130
DIČ: CZ28164130
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Švejda

Jaké jsou výhody latexového tisku?

Jaké jsou výhody latexového tisku?

Latexový tisk, to je možnost, jak tisknout velkoplošně, ekologicky a zároveň na spoustu zajímavých materiálů. Mezi hlavními výhodami velkoplošného latexového tisku můžeme bezesporu vyzdvihnout, že latexový tisk nezapáchá. Je možné jím potisknout širokou škálu materiálů, obzvláště se latexový tisk hodí na textil a také na nenatírané papíry. Skvělý je však také na polepy aut. Nejen latexový tisk, ale také řadu dalších produktů a služeb z oblasti velkoplošného tisku, vám přináší společnost PrintPoint.


Reklamní polep aut - autofólie - návrh a výběr folií až po lepení, vše na jednom místě.

Reklamní polep aut - autofólie - návrh a výběr folií až po lepení, vše na jednom místě.

Hledáte zkušeného partnera pro polep Vašeho vozu? Tak u nás jste na správné adrese. Poskytujeme reklamní polep aut, od návrhu až po nalepení.


Velkoplošný a archový tisk Praha

Velkoplošný a archový tisk Praha

Velkoplošný a archový tisk nabízí společnost PrintPoint s.r.o. Na trhu působíme od roku 2007. Sídlíme na Praze 6. Tiskneme plakáty a letáky na různé materiály a na různé povrchy. Dodací lhůty se pohybují kolem 24 hodin u digitálních tisků, ofsetové tisky dodáváme do týdne. Tisk na: - bannery, plachty, plakáty, výlohy. Archový tisk je vhodný pro menší plakáty, brožury, jídelní lístky, samolepky, vizitky, startovní čísla. Naše služby začínají poptávkou a kalkulací, pokud je potřeba zajistit i instalaci, máme tým lepičů a montérů. Naše společnost vždy nabízí profesionální služby.


Latexový velkoplošný tisk Praha, ekologický tisk, potisk textilií a dekorací.

Latexový velkoplošný tisk Praha, ekologický tisk, potisk textilií a dekorací.

Společnost PrintPoint s.r.o.nabízí velkoplošný ekologicko latexový tisk. Poskytování archového digitálního tisku a ofsetového tisku. Využití grafického studia a kompletace, distribuce, instalace. Latexový tisk: - ekologický tisk na mnoho zajímavých materiálů - latexový tisk nezapáchá - potisk široké škály materiálů, především textilu a nenatíraných papírů - voděodolný a velmi odolný tisk proti vyblednutí - tisk odolný proti poškrábání - fotografická kvalita tisku EKOLOGICKÝ TISK splňuje normu Nordic Swan a Certifikát ekologického institutu GreenGuard. Využití latexového tisku: - potisk rolových materiálů jako např. papír, samolepky, textilie, bannery, vlajkoviny, síťoviny, backlity, inteiérové tapety, canvas a další - tisk fotorealistických textilních dekorací (pro divadlo, výstavy, promostánky, dělicí stěny) - tisk vlajek, textilních banerů, na plátno - tisk fotografií, obrazů, plakátů - odolné exteriérové tisky - oboustranný tisk.


Praha, Velkoplošný latexový tisk, tisk auto fólie, potisk textil

Praha, Velkoplošný latexový tisk, tisk auto fólie, potisk textil

Nabídka: - velkoplošný tisk - reklamní potisk - ekologický latexový tisk - tiskneme na textil, tapety, folie, nenatírané papíry ale i polepy aut - výroba, potisk textil, tapety, fólie, autofólie Latexový tisk s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

Související články
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni
Kopírovací a tiskařské služby v Plzni

Marie Šimáňová – reproslužby, to jsou veškeré práce spojené s tiskovými a kopírovacími službami. Zabývají se výhradně výkresovou dokumentací. Parametry dané výkresové dokumentace mohou být do šířky 914 mm a může to být jak ve formě originálního dokumentu, tak i jakékoliv kopie.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou
Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.