Nožířství
Jiří Čurda
VÝROBA ORIGINÁLNÍCH ŠPERKŮ A SNUBNÍCH PRSTENŮ Z DAMASCENSKÉ OCELI

Jiří Čurda z Rešic u Znojma se zabývá výrobou snubních prstenů a šperků dle přání zákazníka. K výrobě používá damascenskou ocel, díky které budou Vaše šperky originální a vysoce kvalitní. Neváhejte přijít s vlastní představou Vašeho vysněného šperku nebo prstenu!

Zakázková výroba snubních prstenů z damascenské oceli

ORIGINÁLNÍ A JEDINEČNÉ SNUBNÍ PRSTENY Z DAMASCENSKÉ OCELI NA MÍRU ZÁKAZNÍKOVI

Hledáte dokonalý snubní prsten, ale už vás nudí klasické nabídky klenotnictví? Naše umělecké kovářství nabízí něco jedinečného – originální a precizně zpracované snubní prsteny z damascenské oceli, které vyrobíme na míru vašim představám.

Kontaktujte nás – probereme s vámi vaše představy


RUČNĚ VYRÁBĚNÉ DAMAŠKOVÉ ŠPERKY – PRSTENY, PŘÍVĚSKY, NÁUŠNICE

Naše umělecké kovářství se nezaměřuje pouze na snubní prsteny – vyrobíme vám na míru jakýkoliv šperk - prsteny, přívěsky, náušnice. Zakládáme si na kvalitním a precizním zpracování šperků z nerezové damascenské oceli, které vychází z přání a jedinečnosti každého zákazníka.

Ruční výroba ocelových šperků na míru


DAMASCENSKÁ OCEL JE ZÁRUKOU KVALITY – JEDINEČNÝ MATERIÁL PRÁVĚ PRO VÁŠ ŠPERK!

Při výrobě šperků i snubních prstenů používáme jedinečnou damascenskou ocel. Ocel damasteel je speciální druh nerezové oceli skládající se z mnoha vrstev nerezových ocelí 316L a 304L. Tímto spojením vzniká neopakovatelná struktura. Výslednou zřetelnost – hrubost lze ovlivnit (viz níže).

Zásadní informací je také to, že ocel damasteel se chová úplně stejně jako chirurgická ocel - nepodléhá korozi, nezpůsobuje alergie a nemění barvu. Jediné čemu se neubrání, je postupné olešťování. Nicméně strukturu lze téměř kdykoliv znovu obnovit opětovným vyleptáním.

Zakázková výroba z damascenské oceliNožířství

Nožířství

Tradiční výroba damaškových loveckých, mysliveckých i sběratelských nožů

Umělecké kovářství

Umělecké kovářství

UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ – BRÁNY, PLOTY, EXTERIÉROVÉ I INTERIÉROVÉ DOPLŇKY

Šperky a snubní prsteny

Šperky a snubní prsteny

VÝROBA ORIGINÁLNÍCH ŠPERKŮ A SNUBNÍCH PRSTENŮ Z DAMASCENSKÉ OCELI