Truhlářství Radim Sladký
Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Truhlářská výroba kuchyňského nábytku, kuchyňské linky na zakázku, návrhy kuchyní moderního designu, kuchyňský nábytek na míru z praktických materiálů dýha, lamino, fólie, lak i masivní dřevo, dále věstavěné skříně s velkým úložným prostorem, moderní vestavěné skříně přesně na míru do Vašeho interiéru od zaměření, grafického návrhu, výběru vhodného materiálu, truhlářskou výrobu a instalaci zhotoveného kuchyňského nábytku či vestavěných skříní zajistí poctivá česká firma Truhlářství Radim Sladký z Budkovic u Ivančic.

Kuchyňský nábytek, Truhlářství Radim Sladký

Kuchyňské linky klasické i v moderním provedení, kuchyňský nábytek na míru

Klasický kuchyňský nábytek, kuchyňské linky v moderním provedení, atypické kuchyňské nábytkové sestavy, vše z kvalitních materiálů dřevo, dýha, lamino, fólie, s efektním nábytkovým kováním a osvětlením, Vám podle Vašich představ, přesně na míru vyrobí zkušený výrobce truhlářských výrobků, firma Truhlářství Radim Sladký z Ivančic. Zaměření a grafické návrhy kuchyňských linek provedeme zdarma, poradíme s výběrem vhodného materiálu na kuchyňský nábytek, který po zhotovení nainstalujeme u Vás doma. Nechte se inspirovat různými variantami kuchyní na našem webu truhlarstvi-sladky.cz v sekci Kuchyně a staňte se dalším spokojeným zákazníkem!

Kuchyňský nábytek na zakázku, Truhlářství Radim Sladký, Ivančice


Vestavěné skříně vyrobené na míru, zakázková výroba atypických vestavěných skříní

Naše zakázková výroba nábytku zahrnuje i výrobu vestavěných skříní. Odborně poradíme a předložíme Vám různé varianty vestavěných skříní, které dokonale splynou s Vaším interiérem a zároveň poskytnou dostatek úložného prostoru. Přesvědčete si i Vy, že vestavěné skříně vyrobené v Truhlářství Radim Sladký budou nejen praktické, ale i díky pestré škále dekorů v kombinaci se zrcadlem se stanou elegantním řešením pro uložení všeho potřebného, jak v bytech, tak i v kancelářích.

Věstavěné skříně na zakázku, Truhlářství Radim Sladký


Praktické vnitřní uspořádání věstavěných skříní, vestavěné skříně s posuvnými dveřmi

Pomůžeme Vám i s návrhem vnitřního uspořádání vestavěných skříní, vybrat si můžete poličky, závěsné tyče, výklopné koše na prádlo, výsuvné šuplíky, věšáky na pásky a kravaty. Sami si zvolíte typ otevírání dveří, mohou být posuvné či otevírací, velmi efektně působí shrnovací rohové zrcadlové dveře. Na míru Vám zhotovíme vestavěné skříně i v podkrovních místnostech. Zhlédněte fotogalerii vestavěných skříní na našem webu truhlarstvi-sladky.cz.

Truhlářská výroba přesně na míru, Truhlářství Radim SladkýTruhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek