Ing. Martin Kmínek


Nová 1907/41, České Budějovice 370 01

Geodetické práce:
- úřední oprávnění pro oblast katastru nemovitostí a investiční výstavby
- geometrické plány
- vytyčení hranic
- zaměření staveb pro kolaudaci do 3 dnů
- zaměření přípojek inženýrských sítí
- vytyčení stavby
- geodetické podklady pro projektovou činnost
- zaměření skutečného provedení stavby
- poradenství v oblasti katastru nemovitostí

Bezkonkurenční rychlost, přijatelné ceny <<<

IČ: 88831248
DIČ:
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martin Kmínek

Geodetické práce v okrese České Budějovice a Český Krumlov

Geodetické práce v okrese České Budějovice a Český Krumlov

Provádíme veškeré geodetické práce v katastru nemovitostí - geometrické plány pro rozdělení pozemku, pro vyznačení budovy v katastru, vytyčovaní hranic pozemků - a investiční výstavbě - zaměřování podkladů pro projekt, vytyčování staveb, zaměřování staveb pro kolaudaci, skutečné provedení staveb, přípojek inženýrských sítí. Klademe důraz na vysokou kvalitu, ale za příznivou cenu. Zaměření staveb před kolaudací provádíme do 3 pracovních dnů!! a konzultace k problematice poskytujeme zdarma. Těšíme se na spolupráci při řešení Vašich potřeb z oblasti katastru a zeměměmřictví.


Geodetické práce České Budějovice

Geodetické práce České Budějovice

Geodetické práce - úřední oprávnění pro oblast katastru nemovitostí a investiční výstavby, geometrické plány, vytyčování hranic a staveb, zaměření skutečného provedení a ostatní geodetické podklady pro projektovou činnost.


Zaměření inženýrských sítí České Budějovice

Zaměření inženýrských sítí České Budějovice

Správci inženýrských sítí vyžadují ke kolaudaci zaměření skutečného průběhu přípojek. Zaměření těchto přípojek je maximálně vhodné provádět před jejich založením a tomu i přizpůsobit koordinaci jednotlivých prací na stavbě .


Geometrický plán; sleva 15%

Geometrický plán; sleva 15%

Geometrický plán s 15% slevou do konce června 2013. Akce platí pro všechny okresy Jihočeského kraje a dále okres Česká Lípa.Další produkty a služby
  • inženýrská geologie a geotechnika, geodézie, geometrické plány, sanace podzemních vod, vytyčovací práce


Související články
Geodetické práce Dvůr Králové
Geodetické práce Dvůr Králové

V jaké oblasti můžete potřebovat geodetické práce? Mezi nejčastější služby patří beze sporu vyhotovování geometrických plánů. Mezi další se řadí geodetické práce v investiční výstavbě nebo zhotovování mapových podkladů.


Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava
Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat také o zvláštní posudky a mnoho dalšího, a právě tyto služby vám odborně a spolehlivě provede firma SURGEO, s.r.o.


Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava
Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava

Geodetické práce a další činnosti z této oblasti jsou důležitým prvkem při zhotovení plánů, mapování, vytyčování a identifikaci pozemků či při realizaci různých projektů a podobně. Pokud potřebujete služby z této oblasti, tak vám je poskytne tým profesionálů firmy SURGEO, s.r.o. se sídlem v Hodoníně.


Geodetické práce Hradec Králové
Geodetické práce Hradec Králové

Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.