ŠIMBERA s.r.o.


Zenklova 215/413, Praha 8 180 00

Zabýváme se výrobou interiérových dveří a zárubní.

IČ: 25586700
DIČ: CZ25586700
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Vašek

Posuvné interiérové dveře, výroba, prodej Praha

Posuvné interiérové dveře, výroba, prodej Praha

Potřebujete dveře šetřící prostor a zároveň i výrazný designový prvek do Vašeho interiéru? Pak je společnost ŠIMBERA s.r.o. pro Vás ta pravá! Výrobou, montáží a prodejem interiérových dveří se zabýváme již více než 22 let a věříme, že uspokojíme i ty nejnáročnější z Vás! Nabízíme různá provedení posuvných interiérových dveří, dle možností umístění a přání klienta. Posuvné dveře – na stěnu Posuvné dveře – do stěny Posuvné dveře – v zárubni. Využití posuvných dveří je především v rodinných domech (kuchyně, jídelna, pokoje), tak i ve firemních prostorách (jednací místnosti, kanceláře) nebo pro přepažení salónků a jiné. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku interiérových dveří naleznete na webových stránkách.


Obložky obkladových zárubní, zárubně Praha

Obložky obkladových zárubní, zárubně Praha

Sháníte konstrukční a designovou součást dveří? Potřebujete obložky obkladových zárubní? Pak neváhejte a navštivte nás! Dle tvarové typologie dveří Vám společnost ŠIMBERA s.r.o nabízí různé druhy zárubní, ať už se jedná o zárubně rovné, klenbové či obloukové, jejichž tvary jsou vynuceny typem zvolených dveří. Nabízíme také širokou škálu tvarů obložek obkladových zárubní. Tvary obložek míry vycházejí z našich konstrukčních řad STYL, SOFT, LUX, PROFIL a EXKLUZIV, lišíce se materiálovou skladbou umožňující rozdílné tvarové zpracování (kulacení a profilování hran). Více informací a kompletní nabídku zárubní a dveří naleznete na webových stránkách.


Celoskleněné interiérové dveře, skleněné dveře Praha

Celoskleněné interiérové dveře, skleněné dveře Praha

Dejte svému interiéru originální a jedinečný vzhled v přirozené kráse skla! Vyrábíme a dodáváme celoskleněné dveře hodící se do moderních prostor Vašeho bytu i domu. Skleněné dveře svým estetickým dojmem zaujmou nejednoho návštěvníka. Skleněné dveře (celoskleněné i prosklené) provzdušní celý prostor a vnesou do Vašeho příbytku nezapomenutelnou atmosféru plnou lehkosti. Na všechny dveře a zárubně se stahuje záruka 3-7 let. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde si můžete vybrat ze široké škály ať už prosklených nebo celoskleněných interiérových dveří.


Interiérové dveře a zárubně ŠIMBERA Praha

Interiérové dveře a zárubně ŠIMBERA Praha

Společnost ŠIMBERA s.r.o. Praha vyrábí a dodává interiérové dveře ve více než 200 různých modelech a ve čtyřech materiálově a cenově rozdílných konstrukcích. Vybrat si můžete z mnoha dřevin s možností dalšího moření nebo barevného provedení. Dveře dodáváme již po 5 cm šířky od 55 cm do 90 cm bez příplatků za atypické rozměry. Naší specializací jsou interiérové dveře a zárubně do rodinných domů. Navrhneme optimální řešení ať již posuvnými dveřmi, interiérovými stěnami, celoskleněnými dveřmi nebo dveřmi skládacími. Interiérové dveře jsme pro rozdělili do několika skupin, abychom svým klientům usnadnily výběr nových dveří a zárubní. Záruku dáváme 3-7 let. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše studio v Praze na ulici Husitská. Věříme, že si z naší bohaté nabídky dveří a zárubní vyberete!


Výroba dveře a zárubně, celoskleněné dveře Praha

Výroba dveře a zárubně, celoskleněné dveře Praha

ŠIMBERA s.r.o. se již více než 22 let zabývá výrobou interiérových dveří a zárubní z přírodních materiálů (vnitřní dřevěné dveře a zárubně). Pomocí nových technologií, dobrého vybavení a odborné zdatnosti našich pracovníků jsme schopni vyrobit nejen pěkné produkty, ale hlavně i po letech zůstávají bez známek újmy na kvalitě. Vyrábíme široký sortiment vnitřních interiérových dveří a zárubní a tudíž můžeme vyjít vstříc všem požadavkům klienta. Vyrábíme celodřevěné i celoskleněné dveře. Neváhejte a přijďte se podívat do nově zrekonstruované vzorkovny dveří v Praze na ulici Husitská. Kompletní nabídku a katalog dveří a zárubní naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • montáž dřevěných oken, prodej dřevohliníkových vchodových dveří, dřevěná eurookna, solární dřevěná okna

Roman Lupík - Kotlíkové dotace

Související články
Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Dveře dávají bytu osobitost
Dveře dávají bytu osobitost

Dveře jsou důležitou součástí každého interiéru. Dokáží celkový dojem buď naprosto pozvednout, nebo naopak potopit. Proto společnost DvereHorovice.cz nabízí nepřeberné množství různých variant, aby si každý zákazník mohl vybrat opravdu to pravé.


Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek
Dřevěné šindele pro obložení fasády, střechu, psí boudu, budku pro ptáčky nebo zahradní domek

Chystáte se postavit psí boudu, zahradní domek, budku pro ptáčky nebo jen hledáte zajímavé obložení fasády a štítů nebo originální pokládku střechy? V tom případě se podívejte na naše dřevěné šindele, jsme společnost Okna Bastl. Vyrábíme je z klasických standardních i exotických dřevin. Zajistíme kvalitu za tu nejlepší cenu.


Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva
Interiérové dveře a okna s nádechem stáří díky technice strukturování dřeva

Zájem veřejnosti o staré věci je zřejmý ve všech oblastech a dveře a okna nejsou výjimkou. Díky velké poptávce po produktech se starým vzhledem nabízí společnost Tronet interiérová okna a dveře, které získají patinu pomocí metody drásání (strukturování) dřeva. Ve výsledku pak okna i dveře vypadají, jako by byly staré desítky let. Z hlediska parametrů se však nic nemění. Jako všechny produkty od výrobce Tronet vynikají svým kvalitním provedením a vysokou izolační schopností.