SV spol. s r.o.


Na Louži 1/947, Praha 10 - Vršovice 101 00
Společnost SV spol. s r.o. nabízí komplexní služby v oblasti grafického designu od grafických návrhů, přes zhotovení textu a obrazu až po samotný tisk a dokončovací práce jako je skládání, řezání, bigování, laminace, vrtání nebo vazba.

Na přání zákazníka zpracujeme ražbu, výsek, slepotisk, parciální UV lak, řezání laserem.

Pro tisk využíváme technologie osvitových tiskových desek nebo digitálního tisku. V našich službách také naleznete skenování dokumentů s maximální velikostí 30, 5 × 45, 7 cm, DTP, nátisk nebo také direct mailing a personifikace.

Tisk:
- časopisů
- brožur
- plakátů
- kalendářů
- letáků
- vizitek
- ofsetový tisk.

SV studio má ve svém oboru dlouholetou praxi. Naše zakázky řeší profesionálně vyškolený personál v co nejkratší době a vysoká kvalita je samozřejmostí.

Produkty
  • barevné vzorníky, grafické práce, realizace velkoplošného tisku plakátů, příprava pro sítotisk, ražba slepotisků
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk

Útulné nekuřácké ubytování v centru Ostravy, relaxační centrum, příprava rautů, bezpečné parkování.

Útulné nekuřácké ubytování v centru Ostravy, relaxační centrum, příprava rautů, bezpečné parkování

Balírna Balmex Mladá Boleslav, kompletní balící služby, zhotovení obalů a sáčků na zakázku.

Balírna Balmex Mladá Boleslav, kompletní balící služby, zhotovení obalů a sáčků na zakázku

Související články
Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Tomos Praha a.s.

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.


Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

SHADOWS PRESS s.r.o.

Tiskárna Shadows Press: Tisk a další sortiment všeho druhu

Vedení firmy, podnikatelská činnost, ale i běžný život vyžadují mnoho materiálů, tiskopisů a dalšího příslušenství k tomu, aby bylo vše profesionálně prezentováno, byly využité veškeré dostupné prostředky pro kvalitní reklamu a zároveň jste získali příjemnou prezentaci. V tomto směru se můžete spolehnout na tiskárnu Shadows Press se sídlem v Jablonci nad Nisou.


Potisk textilií Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS s.r.o.

Potisk textilií Jablonec nad Nisou

Nechejte si potisknout tričko, mikinu nebo kšiltovku! Firma SHADOWS PRESS zvládne jakýkoliv potisk textilií. Potisk triček, ale třeba také například čepic nebo polokošil je stále oblíbenější. Hojně se využívá na různé firemní akce, jako reklamní předměty pro reklamní kampaně, také na školní soutěže a pro mnoho dalšího.


KODIAK Print: Tisk letáků a katalogů v regionech Holešov a Kroměříž

KODIAK print s.r.o

KODIAK Print: Tisk letáků a katalogů v regionech Holešov a Kroměříž

Potřebujete vytisknout firemní katalogy, letáky, vizitky, plakáty či cokoliv jiného? Obraťte se na skutečné profesionály. Firma KODIAK Print s.r.o. se tiskem a polygrafickými službami zabývá už více než dvacet let. Postará se o vysoce kvalitní tisk letáků, katalogů a dalších tiskovin pro firmy v regionu Holešov, Kroměříž.


Firemní články
Profesionální tisk a grafické služby na jednom místě

Profesionální tisk a grafické služby na jednom místě

SV studio vám přináší kompletní zajištění profesionálního tisku, od grafického návrhu, až po jeho konečné zpracování. Ať už budete chtít vytisknout vizitky, plakát nebo knihu, zhotovíme pro vás originální grafický návrh, zpracujeme obraz i text, vybereme pro vás nejvhodnější technologii tisku a konečného zpracování.


Tisk kalendářů na stůl i na stěnu|Praha 10

Tisk kalendářů na stůl i na stěnu|Praha 10

Firemní, rodinné nebo propagační kalendáře tiskneme v naší prodejně na Praze 10. Kalendáře dodáváme stolní i nástěnné od počtu jednoho kusu na objednávku. Na přání tvoříme stránky s Vámi dodanými fotografiemi. Mohou být na týden, měsíc i dva a také čtvrtletní. Standardní tisk provádíme na 200g/m2 natíraný bílý karton. Jednotlivé listy jsou spojené hřebenovou vazbou, což umožňuje plné otočení stránek. S jakýmkoliv problémem a upřesněním objednávky poradí naši pracovníci na čísle 608 727 169.


Digitální tisk s malými náklady|Praha 10

Digitální tisk s malými náklady|Praha 10

Tisk digitální technologií je vhodný, pokud chcete vyrábět tiskoviny s malým nákladem. Běžný tisk před samotným přenosem na papír zhotoví tiskové desky. Digitální postup tuto část vynechá a přenáší obraz ve vysoké kvalitě. Díky tomu se nemusí vyrábět nákladné tiskové desky ani kalibrovat stroj a ušetříte tak velké náklady. Při digitálním tisku je vše elektronické. Data zkontrolujete a popřípadě upravíte tiskový formát. Tiskneme na všechny druhy papírů i na speciální materiály vhodné pro digitální potisk, jako je plast nebo štítky a samolepky. Vytvoříme nabídku až do hmotnosti 350 gramů na m2 papíru. Nacházíme se na Praze 10, kde pracujeme s tiskařskými stroji KONICA MINOLITA BIZHUB Press C8000 a PRO 1050.


Tisk kalendáře, vizitky Praha

Tisk kalendáře, vizitky Praha

Firma SV spol. s r.o. Tiskárna a grafické studio Praha se specializuje na tisk kalendářů a vizitek. Tisk kalendářů: - firemní - rodinné - reklamní Typy: - stolní - nástěnné Vizitky tiskneme oboustranně na matný a lesklý papír. Více informací naleznete na našich webových stránkách


Polygrafická výroba Praha 10

Polygrafická výroba Praha 10

Společnost S V, spol. s r.o. se zabývá polygrafickou výrobou. Nabízíme grafický návrh, zpracování obrazu a textu, barevný i černobílý digitální a ofsetový tisk včetně personifikace, výrobu tiskových desek a dokončující zpracování. Používáme nejnovější technologie Vysoká kvalita naší práce od DTP, přes skenování, nátisk, CTP, digitální tisk, ofsetový tisk až po direct mailing a personifikaci dokumentů je zajištěna nejmodernějšími stroji a zařízeními. Připrava dat i vlastní tisk je zpracováván podle nejnovějších norem a certifikátů. Více informací naleznete na našich webových stránkách www.sv-studio.cz


Tiskařské práce Praha 10

Tiskařské práce Praha 10

Společnost SV, spol. s.r.o. Praha, provádí veškeré tiskařské práce včetně grafických návrhů a předtiskové přípravy. Náplní naší práce je tisk, polygrafická výroba, grafické návrhy, předtisková příprava, zhotovení tiskových desek, digitální tisk černobíle i barevný, knihařské zpracování. Naše produkty a služby jsou brožury, letáky, vizitky, DTP, skenování, nátisk, tisk, CTP, personifikace. Tiskneme časopisy, letáky, plakáty, kalendáře, vizitky, Zařízení AGFA PALLADIO je vysoce moderní technologie osvitu tiskových desek. Digitální tisk technologie vhodná pro výrobu malonákladových tiskovin. Na rozdíl od klasického tisku přenáší digitální tisk informace z počítače přímo na papír, bez předchozího zhotovení tiskové desky. Na základě digitálních údajů je možné tisknout přímo a ve vysoké kvalitě. Odpadá tak proces drahé předtiskové přípravy (výroba tiskových desek, příprava stroje apod.). U digitálního tisku je předtisková příprava pouze elektronická, a to na úrovni kontroly tiskových dat a případného vyřazování na tiskový formát. Tiskneme až do hmotnosti papíru 350 g/m2, jsme schopni potisknout všechny speciální materiály, pokud jsou určené pro digitální tisk, jako jsou samolepy, speciální strukturované papíry, plastové materiály. Děláme matnou i lesklou laminaci a kapsové lamina.