PODSTRÁNKY

Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby
Komplexní bezpečnostní služby – ostraha objektů, vstupních prostor, vjezdů vozidel, ochrana osob, ochrana veřejného pořádku v budovách, napojení chráněného objektu na pult centrální ochrany (PCO), návrh a instalace elektronického zabezpečovacího systému, kamerové systémy na klíč, poradenská činnost v oblasti zabezpečení domů, bytů, administrativních budov – Vám zajistí na vysoké úrovni profesionální firma A-ROYAL Service s.r.o., držitel certifikátů systémů managementu kvality, environmentu, bezpečnostních informací a směrnice pro fyzickou ochranu. Kromě ostrahy objektů nabízí společnost A-ROYAL Service i komplexní správu budov (Facility Management), nadstandardní úklidové služby průmyslových provozů, administrativních budov i zdravotnických zařízení.

Zbraně, střelivo, lovecké potřeby, oděvy, příslušenství a doplňky pro myslivost

Zbraně, střelivo, lovecké potřeby, oděvy, příslušenství a doplňky pro myslivost
Lovecké potřeby, zbraně, střelivo, lovecké oblečení, příslušenství a doplňky, ale i širší sortiment sportovních a střeleckých potřeb včetně úprav a oprav, zakázkové výroby zbraní naleznete v kamenné prodejně rodinné firmy A-ROYAL Service s.r.o. - prodejna ROYAL HUNT v Berouně. Provozujeme i e-shop s optickými přístroji, dalekohledy, puškohledy, prodáváme zbraně krátké, dlouhé, vzduchovky, brokovnice, nože pevné i zavírací a ostatní lovecké doplňky. Myslivost, zálibu ve zbraních a střelbě jsme promítli do portfólia našich odborných služeb.

Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis

Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis
Zabezpečení firemních objektů, rodinných domů a bytů kamerovými systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC nabízí společnost s mnohaletou zkušeností v oboru A-Royal Service s.r.o. se sídlem v Berouně. Zákazníkům připravíme projektovou studii, vhodný kamerový systém nainstalujeme, postaráme se o záruční i pozáruční servis, zdarma poskytneme odbornou konzultaci v oblasti kamerových systémů CCTV.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA A-ROYAL Service s.r.o. Ostraha objektů a ochrana osob Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
A-ROYAL Service s.r.o.
www.a-royal.cz
Adresa

Adresa

Plzeňská 1729
Beroun 266 01

info@a-royal.cz
+420 605 232 311


Najdete nás také zde:

ARES
captcha