ALTE s.r.o


Beranových 65, Praha 9 199 00
Společnost ALTE s.r.o. nabízí služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Našim klientům se snažíme najít optimální nastavení služeb dle požadavků. Zajistíme hladký chod Vaší nemovitosti.
Poskytujeme spolehlivý facility management s rychlým havarijním servisem. Postaráme se o vaše nemovitosti, díky systému ALTE budete mít o všem přehled.
Zrealizujeme nové instalace, rekonstrukce a kompletaci rozvaděčů, slaboproudů i vysokého napětí včetně potřebných revizí.
Zabezpečíme technické prostředí uvnitř budov, abyste se v nich cítili komfortně celý rok. Propojíme správu vaší energetické soustavy s facility managementem a vy ušetříte na energiích. V týmu máme zkušené elektrikáře, topenáře i zedníky, kteří vybudují, zrekonstruují a následně se budou starat o trafostanice. Zajistíme úklidové práce, bezpečnostní služby a při havárii jsme u vás do 2 hodin.

O vaše nemovitosti se staráme už 13 let.
S každým klientem hledáme vhodné řešení na míru podle toho, co zrovna potřebuje zajistit. Aby provoz jeho objektu bezproblémově fungoval a náklady na jeho správu byly co nejnižší. Vaše největší výhoda s námi? Jsme rychlí – při havárii k vám vyšleme pomoc během 2 hodin.

Naši klienti si cení rychlosti a kvality našich služeb. Máme vlastní tým zkušených techniků. Spravovaným objektům šetříme energie. Nabízíme správu celé soustavy (elektro, teplo, voda, odpad). Revize, opravy i faktury vidíte přehledně v systému ALTE.

Správu po technické i bezpečnostní stránce zajišťujeme pro průmyslové podniky a areály, výrobní a skladové objekty, logistické parky, developerské společnosti, administrativní a obchodní centra, finanční instituce, hotely, banky, nemocnice, univerzity, státní instituce, obce i města.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat. Sídlo naší společnosti je v Praze, ulice Beranových 65.

Produkty
  • správa bytů a kanceláří, úklidové služby, údržba objektů, provoz nemovitostí

Zemní a výkopové práce Vyškov, kopání základů, terénní práce, hloubení výkopů, rovnání svahů.

Zemní a výkopové práce Vyškov, kopání základů, terénní práce, hloubení výkopů, rovnání svahů

Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač.

Automatické závlahové systémy pro zahrady, sportovní plochy i vinice - Závlahy Machač

Související články
ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

ANESO s.r.o.

ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

Správa nemovitostí je náročná činnost, spojená s řadou dílčích procesů. Krok vedle při správě nemovitostí přitom může mít fatální následky, proto je nutné tuto souhrnnou činnost přenechat profesionálům. Firma ANESO, s.r.o. se zabývá komplexní správou nemovitostí, zajišťuje uzavírání nájemních smluv, sledování a evidenci, ale také servisní činnosti či přepisování, provádění vyúčtování a vymáhání nájemného.


AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, rádi pro vás ale zajistíme i schopné recepční, strážné nebo zařídíme občerstvení na akci.


On-line správa nemovitostí, bytů a bytových družstev - digitalizace dokumentů

Jiří Drašar, a.s.

On-line správa nemovitostí, bytů a bytových družstev - digitalizace dokumentů

Pobočky firmy Jiří Drašar, a.s. najdete v Brně, Jihlavě nebo Třebíči, ovšem nemusíte tyto provozovny navštěvovat, protože mnoho věcí se dá vyřešit a vyřídit online. A právě do této tématiky spadá i online správa nemovitostí, bytů a bytových družstev.


Investiční činnost a správu nemovitostí zajišťuje firma A.K.F. Správa nemovitostí a.s.

A.K.F. Správa nemovitostí a.s.

Investiční činnost a správu nemovitostí zajišťuje firma A.K.F. Správa nemovitostí a.s.

Dlouholeté zkušenosti se správou budov jsou naší oporou při dalších jednáních. Mezi tyto služby zahrnujeme správu nemovitostí, prodej a pronájem nebo také údržbu a to po celé Praze. V této oblasti zajišťujeme kompletní servis.


Firemní články
Správa nemovitostí Praha, bezproblémové fungování objektů, nízké náklady na správu objektu

Správa nemovitostí Praha, bezproblémové fungování objektů, nízké náklady na správu objektu

Poskytujeme spolehlivý facility management s rychlým havarijním servisem, správa celé soustavy elektro, teplo, voda, odpad, při havárii se Vám dostane pomoc během 2 hodin.