Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Kuchyně Chábera

Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Pokud hledáte kvalitní a originální kuchyň nebo jiný nábytek, který bude odpovídat vašim představám a potřebám, můžete se obrátit na rodinnou firmu Kuchyně Chábera se sídlem v Liberci. Tato česká firma se zabývá zakázkovou výrobou kuchyňského nábytku, kuchyňských sestav a linek, vestavěných skříní na míru, ale je schopna vyrobit i jiný nábytek dle přání zákazníka, jako jsou skříně do koupelny, obývací stěny, komody, a další.

ALTE s.r.o


Beranových 65, Praha 9 199 00
Společnost ALTE s.r.o. nabízí služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Našim klientům se snažíme najít optimální nastavení služeb dle požadavků. Zajistíme hladký chod Vaší nemovitosti.
Poskytujeme spolehlivý facility management s rychlým havarijním servisem. Postaráme se o vaše nemovitosti, díky systému ALTE budete mít o všem přehled.
Zrealizujeme nové instalace, rekonstrukce a kompletaci rozvaděčů, slaboproudů i vysokého napětí včetně potřebných revizí.
Zabezpečíme technické prostředí uvnitř budov, abyste se v nich cítili komfortně celý rok. Propojíme správu vaší energetické soustavy s facility managementem a vy ušetříte na energiích. V týmu máme zkušené elektrikáře, topenáře i zedníky, kteří vybudují, zrekonstruují a následně se budou starat o trafostanice. Zajistíme úklidové práce, bezpečnostní služby a při havárii jsme u vás do 2 hodin.

O vaše nemovitosti se staráme už 13 let.
S každým klientem hledáme vhodné řešení na míru podle toho, co zrovna potřebuje zajistit. Aby provoz jeho objektu bezproblémově fungoval a náklady na jeho správu byly co nejnižší. Vaše největší výhoda s námi? Jsme rychlí – při havárii k vám vyšleme pomoc během 2 hodin.

Naši klienti si cení rychlosti a kvality našich služeb. Máme vlastní tým zkušených techniků. Spravovaným objektům šetříme energie. Nabízíme správu celé soustavy (elektro, teplo, voda, odpad). Revize, opravy i faktury vidíte přehledně v systému ALTE.

Správu po technické i bezpečnostní stránce zajišťujeme pro průmyslové podniky a areály, výrobní a skladové objekty, logistické parky, developerské společnosti, administrativní a obchodní centra, finanční instituce, hotely, banky, nemocnice, univerzity, státní instituce, obce i města.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat. Sídlo naší společnosti je v Praze, ulice Beranových 65.

Produkty
  • správa bytů a kanceláří, úklidové služby, údržba objektů, provoz nemovitostí


Související články
Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

ANESO s.r.o.

Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

Z těchto důvodů je nejlepší přenechat všechny tyto starosti firmě, která vše podstatné a potřebné zařídí a vyřídí za vás. Aneso, s.r.o. je společnost, která provádí veškeré úkony spojené se správou nemovitostí.


FIRECLAY, odborníci na žárovzdorné vyzdívky a další služby pro průmyslové stavby slaví 30 let svého působení

FIRECLAY, spol. s r.o.

FIRECLAY, odborníci na žárovzdorné vyzdívky a další služby pro průmyslové stavby slaví 30 let svého působení

Firma FIRECLAY, spol. s.r.o. slaví 30 let svého působení. Je to společnost, která se zabývá širokou škálou činností v oblasti průmyslového stavitelství, žárovzdorných vyzdívek, azbestové likvidace a zemních prací. Byla založena v roce 1993 jako společnost specializující se na realizace a opravy žárovzdorných vyzdívek vysokoteplotních zařízení, pecí a kotlů. V tomto oboru se společnost řadí k nejvýznamnějším v celé zemi, díky své dlouholeté zkušenosti, odbornosti a kvalitě práce.


ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

ANESO s.r.o.

ANESO, s.r.o.: spolehlivá správa nemovitostí pro Prahu 6

Správa nemovitostí je náročná činnost, spojená s řadou dílčích procesů. Krok vedle při správě nemovitostí přitom může mít fatální následky, proto je nutné tuto souhrnnou činnost přenechat profesionálům. Firma ANESO, s.r.o. se zabývá komplexní správou nemovitostí, zajišťuje uzavírání nájemních smluv, sledování a evidenci, ale také servisní činnosti či přepisování, provádění vyúčtování a vymáhání nájemného.


AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Centrála AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

AVE CZ – úklidové služby, technická správa budov i další služby pro úspěch vašeho podnikání

Společnost AVE CZ patří již od roku 1993 k jedničce v oboru odpadového hospodářství po celé České republice. Protože se ale snažíme vyhovět všem vašim požadavkům a podpořit vaše podnikání, nabízíme vám i další užiteční služby. K dispozici je vám tak naše technická správa budov či úklidové služby, rádi pro vás ale zajistíme i schopné recepční, strážné nebo zařídíme občerstvení na akci.


Firemní články
Správa nemovitostí Praha, bezproblémové fungování objektů, nízké náklady na správu objektu

Správa nemovitostí Praha, bezproblémové fungování objektů, nízké náklady na správu objektu

Poskytujeme spolehlivý facility management s rychlým havarijním servisem, správa celé soustavy elektro, teplo, voda, odpad, při havárii se Vám dostane pomoc během 2 hodin.