AMUNAK s.r.o.


Společnost AMUNAK s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na výrobu a distribuci zdravých bio potravin pro vegetariány, vegany i celiaky. Pro bezlepkovou dietu je vhodných 95% našich výrobků.

Veškeré produkty, které vyrábíme, neobsahují žádné konzervační látky, cukry, chemická činidla, cholesterol, palmový tuk a GMO suroviny.

Základem našich výrobků jsou obiloviny, zelenina, ovoce, řasy, oleje a luštěniny.

Najdete u nás velký výběr chlazených produktů, rýžových dezertů, hotových jídel, BIO potravin, ale i konzervy a džemy.

Rýžové dezerty jsou vyrobeny bez lepku, mléka a sóji. Jsou výborné a přitom zdravé. Prodáváme jahodové, borůvkové, malinové, rakytníkové i višňové dezerty.

Jako výbornou svačinku do práce, na výlety nebo na zahnání hladu Vám doporučujeme naše AMUNAK Svačinky s různými příchutěmi. Jedná se o rostlinné pomazánky, které jsou připravované buď v konzervách nebo chlazené. Ochutnat můžete například sójovou, fazolovou, žampiónovou, brokolicovou, provensálskou, valašskou nebo beskydskou. Pokud Vás láká trochu netradiční příchuť, zkuste i s konopným semínkem, zeleninový tataráček nebo amarantovou s bylinkami.

Mezi chlazené výrobky se řadí naše pasterizované sójové či rostlinné výrobky, jako jsou sójové opékačky, brusinkáč a také lovečák, nářez brokolicový, s mořskou řasou a zeleninový, turisťák, lančmíd, jitrničák a další výrobky, které najdete na našich webových stránkách.

Při výrobě splňujeme certifikační normy ISO 9001, KEZ. Pracujeme se zavedeným systémem jakosti HACCP.

U některých našich výrobků používáme fermentovanou sójovou omáčku Kikkoman, která díky fermentačnímu procesu ztrácí lepek.

Pro více informací o naších výrobcích naleznete na webových stránkách, ale můžete nám i zavolat či napsat a my Vám rádi zodpovíme Vaše otázky.

Slogan:

Bio potraviny pro vegetariány, vegany a celiaky!

Obchodní značky:

Amunak

Štítky:

zdravá, bezlepková strava, Vsetín, vega výživa, bio potraviny, celiaka, jídla pro vegetariány

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba chutných hotových jídel a potravinářských výrobků bez alergenů, vhodné pro vegetariány

Výroba chutných hotových jídel a potravinářských výrobků bez alergenů, vhodné pro vegetariány
Velký výběr hotových a chutných potravinářských výrobků bez alergenů, vyrobených z kvalitních surovin, které jsou vhodné pro vegetariány, dodává společnost AMUNAK s.r.o. Vsetín.

Výroba potravinových výrobků pro vegany, různé svačinky, bezmasé salámy, chlazené výrobky

Výroba potravinových výrobků pro vegany, různé svačinky, bezmasé salámy, chlazené výrobky
Výrobou a dodávkou potravinových, zdravých bio výrobků, které jsou svým složením vhodné pro vegany se zabývá firma AMUNAK s.r.o. ve Vsetíně. Potraviny obsahují luštěniny, obiloviny, zeleninu a ovoce.

Výroba i distribuce chutných potravin vhodných pro celiaky, tedy pro bezlepkovou stravu

Výroba i distribuce chutných potravin vhodných pro celiaky, tedy pro bezlepkovou stravu
Na výrobu potravin, které jsou vhodné pro celiaky, tedy pro všechny, kteří dodržují bezlepkovou stravu, se zaměřuje potravinářská firma AMUNAK s.r.o. ve Vsetíně, která dbá na zdraví svých zákazníků.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AMUNAK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AMUNAK s.r.o.
www.amunak.com
Adresa

Adresa

Jasenická 1900
Vsetín 755 01

infoamunak@amunak.com
+420 571 411 984


Najdete nás také zde:

ARES
captcha