AMUNAK s.r.o.

CZKZdravá bezlepková strava i pro vegetariány

Společnost AMUNAK s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na výrobu a distribuci zdravých bio potravin pro vegetariány, vegany i celiaky. Pro bezlepkovou dietu je vhodných 95% našich výrobků.

Veškeré produkty, které vyrábíme, neobsahují žádné konzervační látky, cukry, chemická činidla, cholesterol, palmový tuk a GMO suroviny.

Základem našich výrobků jsou obiloviny, zelenina, ovoce, řasy, oleje a luštěniny.

Najdete u nás velký výběr chlazených produktů, rýžových dezertů, hotových jídel, BIO potravin, ale i konzervy a džemy.

Rýžové dezerty jsou vyrobeny bez lepku, mléka a sóji. Jsou výborné a přitom zdravé. Prodáváme jahodové, borůvkové, malinové, rakytníkové i višňové dezerty.

Jako výbornou svačinku do práce, na výlety nebo na zahnání hladu Vám doporučujeme naše AMUNAK Svačinky s různými příchutěmi. Jedná se o rostlinné pomazánky, které jsou připravované buď v konzervách nebo chlazené. Ochutnat můžete například sójovou, fazolovou, žampiónovou, brokolicovou, provensálskou, valašskou nebo beskydskou. Pokud Vás láká trochu netradiční příchuť, zkuste i s konopným semínkem, zeleninový tataráček nebo amarantovou s bylinkami.

Mezi chlazené výrobky se řadí naše pasterizované sójové či rostlinné výrobky, jako jsou sójové opékačky, brusinkáč a také lovečák, nářez brokolicový, s mořskou řasou a zeleninový, turisťák, lančmíd, jitrničák a další výrobky, které najdete na našich webových stránkách.

Při výrobě splňujeme certifikační normy ISO 9001, KEZ. Pracujeme se zavedeným systémem jakosti HACCP.

U některých našich výrobků používáme fermentovanou sójovou omáčku Kikkoman, která díky fermentačnímu procesu ztrácí lepek.

Pro více informací o naších výrobcích naleznete na webových stránkách, ale můžete nám i zavolat či napsat a my Vám rádi zodpovíme Vaše otázky.


Slogan:

Bio potraviny pro vegetariány, vegany a celiaky!


Obchodní značky:

Amunak


Katalog firem:    

Biopotraviny

,  

Dietní, diabetické potraviny a potravinové doplňky

,  

Hotová jídla a polotovary

,  
Štítky:

zdravá, bezlepková strava, Vsetín, vega výživa, bio potraviny, celiaka, jídla pro vegetariány