Arturo Unique Flooring


Českomoravská 2255/12a, Praha 9 190 00

Lité epoxidové podlahy
Litá epoxidová podlaha
Litá polyuretanová podlaha
Antistatická podlaha
Vodivá podlaha
Chemicky odolná podlaha
Protiskluzná podlaha
UV stabilní podlaha
Designová podlaha
Kreativní podlaha
Vysoceodolná podlaha.

Specialista na podlahy ze syntetických pryskyřic nabízí široký výběr:
- maltové podlahy
- kamenné koberce
- povrchové nátěry
- podlahové laky.

Materiály pod obchodním názvem Arturo jsou vyráběny firmou Unipro v Haaksbergenu v Holandsku.

Jedná se o vysoce kvalitní epoxidové a polyuretanové pryskyřice, určené pro pokládku průmyslových podlah a splňující vysoké nároky na tuto část stavební konstrukce.

Systémy produktové řady Arturo řeší veškeré požadavky investorů, a to jak na mechanickou či chemickou odolnost, tak splňují nároky na estetické řešení, či na údržbu. Zvláště vyzdvihujeme vlastnosti polyuretanových pryskyřic typu PU2030, se kterými lze vytvářet designové podlahy dle vysokých požadavků architektů.

Výroba epoxidových a polyuretanových pryskyřic má u firmy Unipro dlouholetou tradici a vyznačuje se nadstandardní kvalitou a servisem, i proto byl tento výrobce zařazen do skupiny firem konzernu UZIN.

Podlahové systémy:
- základní nátěry
- základní stěrkovací nátěry
- maltové směsi
- kameninové koberece
- lité podlahy
- vrchní nátěry
- barevné nátěry
- bezbarvé nátěry.

IČ: 25730649
DIČ: CZ25730649
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing Josef Maštera

Lité podlahy Arturo - nová značka v ČR

Lité podlahy Arturo - nová značka v ČR

Společnost Arturo je specialista na podlahy ze syntetických pryskyřic. Nabízíme široký výběr: - maltové podlahy - kamenné koberce - povrchové nátěry - podlahové laky. Maltové podlahy jsou vhodné pro podlahy do průmyslových objektů, například do: - dílen - pro velkokapacitní kuchyně - na jatka - tam, kde jsou velmi vysoké nároky na mechanické a chemické zatížení či hygienu. Polyuretanové podlahy jsou vhodné do: - domácností - škol - obchodů - laboratoří - nemocnic - tiskáren - závodních kantýn a do muzeí. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže. Arturo je jednou ze značek v rámci mezinárodní skupiny Uzin Utz Group.Další produkty a služby
  • nátěrové systémy, spárovací hmoty, pružné těsnicí prostředky, lepicí tmely, čisticí chemie, penetrační nátěry


Související články
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, nářadí, profily, těsnění, zabezpečovací systémy a ještě mnohem více.


Montážní a stavební chemie
Montážní a stavební chemie

Sháníte spojovací materiál, montážní a stavební chemii nebo kotevní techniku? Vše najdete ve velkoobchodním ale i maloobchodním prodeji naší firmy Spojovací a upevňovací materiál – NOVOTNÝ.


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš
Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.


Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.