Havlíčkovo řeznictví a uzenářství
Tomáš Havlíček

CZKRodinné řeznictví a uzenářství

Rodinné řeznictví a uzenářství

Řeznictví a uzenářství, pestrý výběr masných a uzenářských výrobků

Velkoobchod, zásobování obchodů a restaurací

Velkoobchod, zásobování obchodů a restaurací

Velkoobchodní činnost, zásobování obchodů a restaurací čerstvým masem a uzeninami

Pojízdná prodejna s masem a uzeninami

Pojízdná prodejna s masem a uzeninami

Pojízdné prodejny s čerstvým masem a uzeninami, pravidelné farmářské trhy


Řeznictví a uzenářství Třebíč

Firma Tomáš Havlíček - Havlíčkovo řeznictví a uzenářství - prodává čerstvé a lahodné uzeniny a masné výrobky. Zabývá se také velkoobchodním prodejem masa. Maso a uzenářské výrobky dodáváme pro oblast Třebíče, Jihlavy, Telče, ale také na Brněnsko. Možnost zakoupení masa a uzenin přes e-shop.

Z produkce našeho řeznictví a uzenářství můžete ochutnat více než 100 produktů vlastní výroby. Veškeré naše výrobky můžete navíc zakoupit na našem e-shopu za ceny stejné jako v kamenné prodejně. Rozvoz objednaného zboží je v okolí Třebíče a na Brněnsku zdarma.

Z uzenářských a masných výrobků si můžete pochutnat na různých druzích klobás a párečků. Prodáváme i tyčové zboží, jako jsou měkké salámy (drůbeží, myslivecký, gothaj apod.) Za ochutnání také stojí naše trvanlivé výrobky, jako jsou čabajky, uherák, herkules, inovecký salám a fermentované klobásy. Zajisté vám zachutná i některá naše libová šunka. Zakoupíte u nás vařené zabijačkové výrobky - paštika, jitrnice, jelítka, játrový sýr nebo tlačenka. K prodeji máme i uzená masa (vepřová pečeně, krkovička, vepřový bok nebo koleno) a žebra.

V našich prodejnách zakoupíte čerstvé vepřové, hovězí, telecí a skopové maso. Sortiment také zahrnuje drůbeží a jehněčí maso či zvěřinu.

Každé ráno se bourají čerstvé vepřové půlky a hovězí čtvrtě pocházející z českých chovů na Vysočině. Část masa jde na přímý prodej a část na vlastní uzenářskou výrobu.

Výroba probíhá v čistém a schváleném prostředí dle norem evropské unie. Používáme moderní zařízení z nerezové oceli. Zboží je baleno ve vakuovacích zařízeních a označeno výrobními štítky s názvem a složením výrobku. Doprava produktů je zajišťována v chlazených izotermických vozech.

Pro velkoodoběratele, jako jsou restaurace a obchody, zajišťujeme velkoobchodní prodej a dodávku masa, ale také masných a uzenářských výrobků. Cena zboží je individuální v závislosti na odebíraném množství.

V rámci zakázkové výroby také připravujeme obložené mísy, masové a aspikové dorty nebo pomazánky na oslavy, svatby, hostiny, rauty apod.


Slogan:

Rodinné řeznictví a uzenářství


Katalog firem:    

Lahůdky

,  

Maso a uzeniny

,  
Štítky:

řeznictví, uzenářství, velkoobchod maso, uzeniny, masné výrobky Třebíč, Brňensko, Jihlava, Telč