Řízené degustace vín s ubytováním včetně snídaně ve Vinařství Hradil Čejkovice

Vinařství Hradil

Řízené degustace vín s ubytováním včetně snídaně ve Vinařství Hradil Čejkovice

V rodinném Vinařství Hradil pěstujeme kvalitní odrůdy vinné révy ve Velkopavlovické vinařské podoblasti v Čejkovicích u Hodonína, kde ve vinných sklepech nebo přímo v nových prostorách degustační místnosti pořádáme pro hosty řízené degustace s možností komfortního ubytování se snídaní.

Hotel Nemojanský mlýn


č.38, Nemojany 683 03
Ubytování - nový HOTEL:
-bezbariérový přístup
-celkem 16 dvoulůžkových pokojů
-celková kapacita včetně přistýlek je 42 lůžek.

RESTAURACE - součástí komplexu:
-nekuřácká i kuřácká část
-příjemné posezení u dobrého jídla a pití.

Školící místnost, salonek: možnost pořádání firemní akce, konference, večírky, rauty, svatební hostiny, promoční oslavy apod.

V areálu je možnost připojení Wifi internetu zdarma.

Celkový komplex je ideálním místem pro:
-aktivní i pasivním odpočinek
-výlety pěšky, na kole, autem a v zimě na běžkách
-společenská místnost
-sportovní vyžití přímo v areálu:
-motokáry
-sportovní koutek
-vybavená fitnes místnost
-zdarma ubytovaným hostům zapůjčíme nová horská kola.

Za areálem:
-rozsáhlá zahrada s přírodním jezerem,
chatová část, která je právě ve výstavbě.

Lokalita, umístění areálu:
-krásné a tiché prostředí u rybníku Chobot
-jsme obklopeni přírodou a přitom jsme necelých 20 minut jízdy od veletržního města Brna
-katastr obce Nemojany u Vyškova
-nedaleko Farma Bolka Polívky v Olšanech.

Produkty
  • hotelové ubytování, ubytování pro rodiny, pronájem pokoje, pronájem sálu, pořádání konferencí, pořádání školení, hotelová služba
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding


Související články
Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Vinařství Víno Šimák s.r.o.

Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Rodinné vinařství Víno Šimák provozuje v Mikulově stylový vinný sklípek, ve kterém můžete ochutnat to nejlepší jihomoravské víno vyráběné tradičními postupy. Posezení ve vinném sklípku nebo na venkovní terase s výkladem profesionálního someliéra se může stát hlavním bodem programu vaší rodinné oslavy nebo firemní akce.


Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Hotel AVANTI****

Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Pokud hledáte místo pro vaši příští konferenci, firemní akci, setkání nebo školení, měli byste se podívat na Hotel AVANTI****. Tento moderní čtyřhvězdičkový hotel v Brně vám nabízí nejen komfortní ubytování, ale také moderní konferenční sály, které splní vaše očekávání. Pro své hosty poskytuje širokou škálu služeb a vybavení, včetně wellness centrum s bazénem, saunou a fitness, parkováním zdarma nebo 24hodinovou recepci.


Kongresový a wellness hotel Kurdějov ***

Hotel Kurdějov a.s.

Kongresový a wellness hotel Kurdějov ***

Rádi bychom vás pozvali do Kurdějova, obce vzdálené 3 km severovýchodně od Hustopečí a 40 km jižně od Brna. Hotelový resort Kurdějov se skládá z několika budov. Navštívit můžete hotelový dům Tenis, Adina, Vinař ***. Ubytování poskytujeme celkem pro 156 osob v 54 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní soc. zařízením, sprchovým koutem, TV, Wifi.


Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

eUbytko

Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

Když přemýšlíme o dovolené, mnohdy se nám vybaví exotické pláže, vzdálené destinace a dobrodružství ve vzdálených zemích. Ale co když vám řekneme, že i v České republice můžete zažít netradiční dovolenou plnou pohody a zábavy? Na portálu eUbytko.cz můžete objevit širokou škálu ubytovacích zařízení, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, a to za přijatelné ceny.


Firemní články
Svatební Hostiny Vyškov

Svatební Hostiny Vyškov

Plánujete Vás velký den a hledáte vhodné prostory kde by jste svůj svatební den rádi uspořádali? Pak neváhejte a naplánujte si tento krásný a výjimečný den v Hotelu Nemojanský mlýn, který Vám nabízí prostory k pořádání svateb, svatebních hostin a zajistí Vám svatební servis. Nabízíme Vám uspořádání svatebního obřadu u nás v zahradě či v prostorách našeho hotelu. Zajistíme: -svatební hostinu -večerní svatební hostinu -ubytujeme Vaše svatební hosty -na přání zařídíme foto i video projekci -postaráme se Vám o hudbu - zajistíme živou kapelu či reprodukovanou hudbu -na Vaše přání zajistíme květinovou výzdobu a další jiné služby na Vaše přání. Nabízíme prostory pro uspořádání svatební oslavy, hostiny: -letní terasa 80 osob -vnitřní místnost hotelu pro 70 osob. Pro novomanžele máme jako dar zdarma pronájem prostor pro konání svatební hostiny. Se vším Vám rádi poradíme a vše zajistíme dle vašich představ. U nás Vaše svatba proběhne přesně dle Vašich představ a stane se pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Svatební den, Vyškov, Kroměříž

Svatební den, Vyškov, Kroměříž

Nevíte kde uspořádat svůj velký den? Nevíte kde naplánovat svůj svatební den a svatební hostinu, oslavu? Navšivte náš Hotel Nemojanský mlýn. Svým klinetům nabízíme: -veškerý svatební servis -uspořádání svatební oslavy, hostiny -ubytování v našem hotelu pro Vaše svatební hosty -zajíštění svatebního obřadu na naší zahradě či v prostorách hotelu -foto projekce -video projekce -květinová výzdoba -uspořádání svatební hostiny, oslavy na letní terase či v prostorách hotelu -nabídka svatebního menu -klasické svatební pohoštění -svatební rauty -svatební hostina formou zahradní párty -venkovní gril -a další. Zajistíme vše dle Vašeho přání a představ. Svěřte nám svůj velký den a věříme že budete spokojeni. Máme dárek pro novomanžele pronájem prostor k uskutečnění svatební hostiny, oslavy - ZDARMA.


Hotel, ubytování, cykloturistika Vyškov

Hotel, ubytování, cykloturistika Vyškov

Ubytování, cykloturistika. Hotel Nemojanský mlýn Vám nabízí ubytování v klidném prostředí u rybníku Chobot. Náš hotel s bezbariérovým přístupem má celkem 16 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním vybavením. Celková kapacita hotelu Nemojanský mlýn je včetně přistýlek 42 lůžek. Posedět a vychutnat si dobré jídlo můžete v naší nekuřácké i kuřácké restauraci. Hotelový komplex je ideálním místem k aktivnímu i pasivnímu odpočinku s možností cykloturistiky a výletů pěšky, autem a v zimě na běžkách. Nabízíme sportovní vyžití jako jsou motokáry, šplhací lana. Součástí hotelového areálu je rozsáhlá zahrada s přírodním jezerem, chatovou částí, a tenisovým kurtem. Navštivte náš hotel v Nemojanech nedaleko Vyškova. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Školící prostory, školení, firemní akce Vyškov

Školící prostory, školení, firemní akce Vyškov

Hotel Nemojanský Mlýn ležící u malebného rybníka Chobot v okrese Vyškov je svým vybavením školících prostor vhodný pro pořádání firemních akcí. Naše školící prostory jsou vhodné pro klasické školení, různé prezentace, kongresy, neformální firemní akce a další. Ve školicí místnosti je pro Vás k dispozici: - dataprojektor - flipchart - ozvučení s mikrofonem - promítací plátno a dostatek prodlužovaček. Zdarma můžete využít bezdrátového i drátového připojení k internetu. Nabízíme také občerstvení při pořádání firemních akcí, dle Vašich požadavků jej připravíme uvnitř nebo vně školících prostor. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš hotel v Nemojanech nedaleko Vyškova.


Svatební akce, svatební hostiny Vyškov

Svatební akce, svatební hostiny Vyškov

Náš Hotel Nemojanský mlýn Vám nabízí prostory k pořádání svatebních akcí a svatebních hostin. Nabízíme možnost uspořádání Vašeho svatebního obřadu v prostorách našeho hotelu nebo v rozsáhlé zahradě s přírodním jezerem. Pro Váš svatební den zajistíme: -svatební a večerní hostinu -ubytování pro svatební hosty -na přání zařídíme foto i video projekci -v případě zájmu zajistíme živou kapelu či reprodukovanou hudbu -zajistíme také květinovou výzdobu a další služby dle Vašeho přání. K pořádání svatební hostiny nabízíme prostory letní terasy, která má kapacitu asi 80 osob nebo vnitřní místnost hotelu s kapacitou 70 osob. Pronájem prostor k uspořádání svatební hostiny od nás přijměte zdarma, jako náš svatební dar pro novomanžele. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš Hotel v Nemojanech nedaleko Vyškova.


Ubytování Kroměříž, Vyškov

Ubytování Kroměříž, Vyškov

Nabízíme ubytování v Hotelu Nemojanský mlýn: -42 lůžek -16pokojů -možnost přistýlek -bezbariérový přístup -každý pokoj má sociální zařízení -wifi -kuřácká restaurace -nekuřácká restaurace -školící místnost -pořádání akcí- soukromé, firemní, rauty, svatby, oslavy, konference, promoce. -parkování v areálu hotelu. Nabízí a poskytneme Vám -ideální místo pro odpočinek -možnosti výletů -sport -fitness místnost -zapůjčíme horská kola -turistika -rozsáhlá zahrada -přírodní jezero. Více informací na webových stránkách.


Školící prostory ZDARMA Kroměříž, Zlínský kraj

Školící prostory ZDARMA Kroměříž, Zlínský kraj

Hotel Nemojanský mlýn u rybníka Chobot nabízí: -školící prostory zdarma -školící místnosti zdarma -pro 56 osob -pro firemní školení -pro školní besedy -pro firemní večírky -pro vánoční večírky. Školící prostory vybaveny technikou: -audiovizuální -ozvučovací -wifi -pevné připojení internetu. Ke školení pro Vás na Vaši žádost zařídíme zajistíme: -ubytování -rauty -občerstvení -letní terasa -kuřácká i nekuřácká restaurace -využití sportovních činností. Pronájem školících prostorů, školících místností ZDARMA.


Školící prostory Vyškov, Jihomoravský kraj

Školící prostory Vyškov, Jihomoravský kraj

Nabízíme prostory pro školení: -školící prostory zdarma -firemní školení -posezení -firmní večírky -vánoční večírky -školící místnost -kapacita 56 osob -plně vybaveny školící místnosti -wifi -audio -pevný internet -ozvučení. Pronájem školící místnosti zdarma. Více informací na webových stránkách.