Sedací soupravy na míru, prodej nábytku, zakázková výroba Vysočina

Nábytek pohodlí Radka Sobotková

Sedací soupravy na míru, prodej nábytku, zakázková výroba Vysočina

Nábytek pohodlí
Radka Sobotková
Obývací stěny, kuchyně, skříně, dětský nábytek, stoly, zakázková výroba

Nábytkové sestavy do obývacích pokojů, kuchyní,šatní skříně, vestavěné skříně, konferenční stoly, noční stolky, předsíňový nábytek, botníky, lavice, kancelářský nábytek, univerzální nábytek do dětských pokojů, skříně, komody, regály, stoly, poličky, židle si vyberete ve specializované prodejně Nábytek Pohodlí v Humpolci na Vysočině. Spolupracujeme s renomovanými českými výrobci nábytku, zajistíme pro Vás i výrobu jakéhokoli typu nábytkového vybavení na míru.

Kuchyňský nábytek na míru, Nábytek Pohodlí Humpolec

Obývací stěny, konferenční stolky, šatní, rohové a vestavěné skříně

Variabilní sestavy obývacích stěn, funkční nábytkové systémy v mnoha barevných odstínech, velký výběr konferenčních stolků v dřevěném provedení nebo v kombinaci kovu a skla vytvoří z Vašeho obývacího pokoje moderní a vkusně zařízený interiér. I ložnici Vám zařídíme precizně zpracovanými skříněmi, též v rohovém provedení, s posuvnými či otevíracími dveřmi. V naší nabídce naleznete různé typy nočních stolků z bukového nebo smrkového dřeva či v lamino provedení. Veškeré nábytkové vybavení necháme podle Vašich představ vyrobit na míru.

Nábytek do obývacích pokojů, Nábytek Pohodlí


Nábytek do dětských pokojů, regály, komody, police, židle, předsíňové věšákové stěny

Naším nábytkovým sortimentem nezapomínáme ani na malé i velké děti. Komody, skříně, skříňky, vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů poskytnou bezpečné útočiště Vašim dětem. Vybavte dětem pokoj regálem, poličkou, skříněmi, židlemi a komodami z firmy Nábytek Pohodlí. Předsíňové nábytkové sestavy, věšákové stěny se zrcadlem, výklopné botníky, lavičky, skříně i skříňky vytvoří z Vaší předsíně nejen funkční, ale i vkusně zařízený vstupní prostor.

Nábytek do dětských pokojů, Nábytek Pohodlí


Kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla s houpacím mechanismem

I pro zákazníky, kteří potřebují zařídit domácí pracovnu či kancelářskou místnost, máme řešení. Sestavte si kancelář podle svých potřeb z naší nabídky skříněk, komod, regálů, polic, stolů a židlí. Nebo se k nám přijďte inspirovat, zadejte nám svoje požadavky a míry nábytku, a my Vám ho na zakázku necháme vyrobit. I nabídka kancelářských židlí je bohatá, za příznivou cenu mužete získat základní model kancelářské židle se synchronním mechanismem nebo pohodlná kancelářská křesla s využitím nastavitelných ergonomických funkcí, v látkovém či koženém provedení.

Kancelářský nábytek, Nábytek Pohodlí


Kuchyňský nábytek s kvalitním kováním, jídelní sestavy, stoly, židle, lavice

Kuchyňský nábytek se špičkovým kvalitním kováním, variabilní kuchyňské linky v moderním provedení, kuchyňské sestavy vyrobené na zakázku se zajímavými doplňky, rustikální kuchyně, jídelní stoly, židle, čalouněné rohové či rovné lavice do kuchyní, kuchyňský nábytek v mnoha barevných variantách, praktické a funkční zpracování kuchyní a jídelních setů naleznete v prodejních prostorách firmy Nábytek Pohodlí v Humpolci na Vysočině.

Kuchyňské linky, Nábytek Pohodlí HumpolecSedací soupravy

Sedací soupravy

Sedací soupravy kožené a textilní i na zakázku, rozkládací pohovky, křesla

Nábytek na zakázku

Nábytek na zakázku

Obývací stěny, kuchyně, skříně, dětský nábytek, stoly, zakázková výroba

Podlahy, koberce

Podlahy, koberce

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce