Zakázková výroba nábytku na míru, prodej bytových doplňků

Nábytek pohodlí Radka Sobotková

Zakázková výroba nábytku na míru, prodej bytových doplňků

Sedací soupravy kožené a textilní i na zakázku, rozkládací pohovky, křesla

Kvalitní sedací soupravy, ať už kožené nebo textilní ve variabilních sestavách i na zakázku, a další nábytek od předních českých výrobců do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, předsíní i kuchyní, máte možnost zhlédnout i zakoupit v prodejních prostorách rodinné firmy Nábytek Pohodlí se sídlem v Humpolci na Vysočině. Náš nabídkový sortiment zahrnuje kromě sedacích souprav také obývací stěny, konferenční stolky, křesla, pohovky, postele, skříně, předsíňové sestavy a mnoho dalších bytových doplňků. Poradíme nejen s výběrem nábytku, ale nabídneme i vhodné řešení pro vybavení bytu, domu, kanceláře.

Čalouněná sedací souprava, Nábytek Pohodlí, Vysočina

Sedací soupravy polohovatelné, rozkládací, s úložným prostorem

Dominantou každého obývacího pokoje obvykle bývá sedací souprava. V naší prodejně v Humpolci na Vysočině si vyberete sedací soupravu přesně podle Vašich představ. Nabízíme moderní polohovatelné sedací sestavy, klasické celočalouněné sedací soupravy, pohovky a křesla z kvalitních textilních materiálů či luxusně vypadající kožené sedací soupravy. Vybrat si můžete sedací soupravu s rozkládacími jednotlivými díly, s pevným či polohovatelným křeslem, s úložným prostorem. Při výběru budete překvapeni širokou paletou barev různých potahových materiálů, v naší nabídce nechybí ani sedací souprava z hovězí kůže.

Sedací soupravy polohovatelné, rozkládací, Nábytek Pohodlí


Sedací soupravy na míru, luxusní rohové sedačky s pružinovou matrací

V prodejně Nábytek Pohodlí vycházíme vstříc požadavkům našich zákazníků a jsme schopni zajistit výrobu některých typů sedacích souprav přímo na míru. Nabídkou sedacích souprav uspokojíme jak méně náročné zákazníky, tak náročnější klientelu. Relax a odpočinek Vám poskytnou luxusní sedačky s pružinovou matrací, se zdravotně tvarovanou bederní opěrkou společně s výškou opěradla. Zákazníci si mohou vybírat různé sestavy, z množství potahů a odstínů mořených dřevěných prvků. Navštivte naše webové stránky nabytekpohodli.cz a seznamte se blíže s bohatým sortimentem sedacích sestav.

Sedací soupravy na míru, Nábytek Pohodlí


Polohovatelná křesla, křesla s úložným prostorem, rozkládací pohovky

Potřebujete-li do Vašeho interiéru pouze jedno křeslo, u nás si rozhodně vyberete. Pohodlí naleznete jak v koženém křesle, tak v křesle typu ušák s látkovým čalouněním, anatomicky tvarovaném křesle nebo můžete mít celočalouněné křeslo s úložným prostorem či polohovatelné křeslo. V prodejně Nábytek Pohodlí máme na výběr také samotné pohovky v široké škále potahových látek, s úložným prostorem, rozkládací pohovky, velkoprostorné pohovky se dvěma úložnými prostory.

Polohovatelná křesla, pohovky, Nábytek Pohodlí


PODSTRÁNKY

Sedací soupravy

Sedací soupravy
Sedací soupravy kožené a textilní i na zakázku, rozkládací pohovky, křesla

Nábytek na zakázku

Nábytek na zakázku
Obývací stěny, kuchyně, skříně, dětský nábytek, stoly, zakázková výroba

Podlahy, koberce

Podlahy, koberce
Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nábytek pohodlí Radka Sobotková
WEBOVÁ STRÁNKA
Nábytek pohodlí
www.nabytekpohodli.cz
Adresa

Adresa

Dvorská 924
Humpolec 396 01

pohodli.humpolec@seznam.cz
+420 605 372 248


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha