Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce

Nábytek pohodlí Radka Sobotková

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce

Nábytek pohodlí
Radka Sobotková
Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce

Nábytek POHODLÍ Radka Sobotková se sídlem v Humpolci se kromě nábytku specializuje i na prodej podlahových krytin. Na výběr jsou k dispozici Quick-Step laminátové plovoucí podlahy, vinylové podlahy lepené i se zámkovým spojem, vysoce kvalitní podlahy z PVC. Všechny typy podlah z naší nabídky jsou cenově dostupné, v široké škále dekorů imitujících dřevo či kámen. Naše nabídka je rozšířena o sortiment koberců do obytných i komerčních prostor.

Široký výběr laminátových plovoucích podlah - Nábytek POHODLÍ Humpolec

Vinylové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, kvalitní PVC linolea

Pořiďte si luxusně vypadající vinylové podlahy v dekorech dřeva i kamene. Vinylová podlaha nejenže dobře vypadá, ale zároveň získáte vodotěsnou podlahu s protihlukovými vlastnostmi, vyniká teplým a měkkým povrchem, po kterém se příjemně chodí. Z laminátových podlah Quick-Step můžete vybírat z různých barevných odstínů, nádherných textur a drážek, dřevěných dekorů a rozličných velikostí prken. Stálé oblibě se těší i PVC podlahy do domácností i do zatěžovaných prostor v dekorech imitujících dlažbu, kámen nebo dřevěné parkety.

Vinylové, laminátové, PVC podlahy a koberce


Koberce moderní i klasické, metrážové a kusové koberce

Koberce do bytů i kanceláří, koberce kusové i v metráži, koberce klasické i moderní si vyberete v naší prodejně s nábytkem v Humpolci. Luxusní i standardní koberce do obývacích pokojů a ložnic, koberce s dětskými motivy, koberce do kancelářských prostor plní díky jakostním materiálům i kvalitnímu zpracování funkci nejen užitnou nýbrž i estetickou, jsou stálobarevné a odolné proti zašpinění. Zútulněte svůj bytový interiér vhodným kobercem z naší bohaté nabídky!Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedací soupravy kožené a textilní i na zakázku, rozkládací pohovky, křesla

Nábytek na zakázku

Nábytek na zakázku

Obývací stěny, kuchyně, skříně, dětský nábytek, stoly, zakázková výroba

Podlahy, koberce

Podlahy, koberce

Vinylové a laminátové podlahy Quick-Step, PVC podlahy, koberce