Autorizovaný servis vozů Volkswagen, originální díly VW, pneuservis

Autonova Brno s.r.o. jako autorizovaný servis vozů Volkswagen nabízí služby na vysoké profesionální úrovni, od express servisu drobných závad, přes opravy laku, promáčklin, okenních skel, opravy interiérů, servis klimatizace, servis karoserie, pneuservis, až po bezpečnostní kontrolu osobních a užitkových vozů VW před delší jízdou či zajištění známky z technické kontroly. Pro bezpečí a funkčnost Vašeho vozu poskytujeme originální díly, prachové a pylové filtry Volkswagen, za nižší náklady na údržbu můžete počítat s originálními výměnnými díly, tzv. Economy díly Volkswagen pro vozy nad 5 let.

Autorizovaný servis vozů Volkswagen - AUTONOVA BRNO s.r.o.

Kvalitní originální díly a cenově výhodné Economy díly pro automobily Volkswagen

Zachování hodnoty Vašeho automobilu, jeho plnou funkčnost a bezpečnost jízdy docílíte použitím maximálně kvalitních originálních dílů Volkswagen. Svěřte svůj vůz Volkswagen autorizovanému servisu AUTONOVA BRNO s.r.o., kde Vám zajistíme montáž originálních autodílů VW. Jestliže vlastníte automobil VW starší 5 let a chcete ušetřit za náklady na údržbu a opravy vozu, a přitom získat jeho zaručenou funkčnost, nabídneme Vám originální výměnné díly VW s dvouletou zárukou, tzv. Economy díly, ve 100% kvalitě autorizovaného servisu Volkswagen.

Originální díly a výměnné cenově výhodné Economy díly pro automobily Volkswagen


Drobné opravy a údržba na počkání, služba Volkswagen Clever Repair®

Potřebujete vyměnit brzdy, tlumiče, pneumatiky, výfuk, olej a jste v časové tísni? Potom využijte naši službu Express Service, díky které bez předchozího objednání, na počkání a za trvale příznivé ceny získáte kvalitní servis Vašeho vozu značky Volkswagen. Chcete udržet hodnotu Vašeho automobilu tak, aby odpovídal nejnovějšímu stavu techniky? Potom zvolte službu Volkswagen Clever Repair®, se kterou za výhodné ceny, s použitím nejmodernějších opravárenských metod opravíme promáčkliny, škrábance či jiná poškození laku, karoserie, drobná poškození okenních skel od kamínků nebo poškození interiéru.

Kompletní servisní služby, opravy a údržba vozů VW v autorizovaném servisu AUTONOVA BRNO s.r.o.


Výměna oleje, filtrů, mytí a čištění, bezpečnostní kontrola vozů Volkswagen

Motorové oleje podle normy značky Volkswagen, olejový filtr a těsnění vyměníme za originální, provedeme kontrolu a údržbu klimatizace, včetně výměny prachového a pylového filtru. Samozřejmostí naší servisní nabídky je čištění interiéru vozů VW, zakladní mytí či kompletní péče, zahrnující péči o lak a konzervaci. U všech osobních i užitkových vozů Volkswagen nabízíme před delší jízdou bezpečnostní kontrolu motoru, spojky, pohonu náprav, výfukového systému, tlumičů, brzd, pneumatik, osvětlení, baterie, karoserie, řízení, chladicí soustavy a další.

Opravy a údržba vozů Volkswagen, výměna oleje, filtrů, AUTONOVA BRNO s.r.o.


PODSTRÁNKY

Servis vozů Škoda

Servis vozů Škoda
Údržba a opravy vozidel u autorizovaného servisního partnera ŠKODA, originální autodíly

Servis vozů Volkswagen

Servis vozů Volkswagen
Autorizovaný servis vozů Volkswagen, originální díly VW, pneuservis

Servis vozů Seat

Servis vozů Seat
SEAT pneuservis, originální autodíly SEAT, asistenční služba SEAT SERVICE® MOBILITY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autonova - servis Seat, VW
WEBOVÁ STRÁNKA
Autonova - servis Seat, VW
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 617 00

autonova@autonova.cz
+420 543 424 222


Najdete nás také zde:

ARES
captcha