Autonova - servis Seat, VW
SEAT pneuservis, originální autodíly SEAT, asistenční služba SEAT SERVICE® MOBILITY

Majitelé vozů značky SEAT mohou využít v případě poruchy, nehody, odcizení automobilu asistenční služby SEAT SERVICE® MOBILITY, která je první dva roky od zakoupení nového vozu SEAT poskytována zdarma a kterou si můžete sjednat při pravidelných prohlídkách Vašeho automobilu v autorizovaném servisu SEAT – AUTONOVA BRNO, s.r.o., kde rovněž seženete originální díly SEAT za velmi výhodné ceny, se zárukou 24 měsíců ode dne montáže či prodeje, nebo využijete kvalitní služby pneuservisu.

Autorizovaný servis vozů Seat - AUTONOVA BRNO s.r.o.

Vysoká kvalita a technická úroveň s originálními autodíly SEAT

Pořízením originálních dílů SEAT nejen že ušetříte hodně peněz, ale zajistíte svému vozu vysokou kvalitu a technickou úroveň a pro Vás spolehlivou a bezpečnou jízdu. Sortiment originálních autodílů SEAT je skutečně bohatý, zahrnuje originální brzdový systém a brzdové destičky, tlumiče, výfuky, filtry vzduchové, olejové, palivové, svíčky a baterie, z příslušenství - originální stěrače pro vozy SEAT, karosářské díly – kapoty, světlomety, nárazníky, blatníky, prahy a další.

Originální díly a příslušenství pro vozy SEAT, AUTONOVA BRNO s.r.o.


Cenově výhodné originální výměnné autodíly SEAT pro starší modely automobilů

Pro majitele starších modelů vozů SEAT zařídíme v našem autoservisu hospodárné opravy s použitím originálních výměnných autodílů SEAT. Jedná se o opotřebené originální autodíly, průmyslově renovované, které nabízí kvalitu, spolehlivost, umožňují snadnou a rychlou montáž. Za výhodné ceny získáte veškeré běžné díly, hlavně komponenty motoru, brzdného systému, výfukového systému, převodovku apod.

Kompletní servisní služby v autorizovaném servisu SEAT - AUTONOVA BRNO s.r.o.


Asistenční služba SEAT SERVICE® MOBILITY a SEAT pneuservis

Potká-li Vás nehoda, odcizení automobilu, nenadálá technická závada na vozidle, nebo natankování nevhodného paliva kdekoli na cestách, oceníte spolehlivé asistenční služby SEAT SERVICE® MOBILITY, které jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, stačí zavolat. V autorizovaném servise AUTONOVA Brno s.r.o. Vás rovněž čeká kompletní odborný servis pneumatik, výběr nových pneumatik od renomovaných výrobců a zpětný odběr opotřebovaných pneumatik zdarma.

Pneuservis, prodej nových pneumatik, odběr opotřebovaných pneumatik zdarmaServis vozů Škoda

Servis vozů Škoda

Údržba a opravy vozidel u autorizovaného servisního partnera ŠKODA, originální autodíly

Servis vozů Volkswagen

Servis vozů Volkswagen

Autorizovaný servis vozů Volkswagen, originální díly VW, pneuservis

Servis vozů Seat

Servis vozů Seat

SEAT pneuservis, originální autodíly SEAT, asistenční služba SEAT SERVICE® MOBILITY