Údržba a opravy vozidel u autorizovaného servisního partnera ŠKODA, originální autodíly

Kompletní servisní prohlídky, servis karoserie a laku, geometrie náprav vozidla, servis klimatizace, výměnu oleje, přípravu na STK a měření emisí, cenově výhodné nabídky na vybrané servisní úkony u vozů Škoda FABIA, RAPID, OCTAVIA, CITIGO, YETI nebo SUPERB, starších více než 4 roky, výhodné ceny kompletního sortimentu originálních náhradních dílů i pro opravny automobilů značky Škoda, to vše vám poskytne na profesionální úrovni AUTONOVA BRNO s.r.o., autorizovaný servis vozidel ŠKODA.

Kompletní nabídka servisních služeb u autorizovaného servisního partnera Škoda - AUTONOVA BRNO

Pravidelné servisní prohlídky automobilů ŠKODA, údržba a opravy vozidel

Zveme vás na pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera ŠKODA, brněnské společnosti AUTONOVA - servis. Pro správný provoz motoru a jeho dlouhou životnost doporučujeme pravidelnou výměnu originálního oleje Škoda a olejového filtru. Jsme vybaveni nejmodernějším vybavením pro kompletní servis klimatizace, včetně vyčištění speciálním přípravkem a doplněním chladicí kapaliny. Pro rovnoměrné opotřebení pneumatik Vašeho vozu provedeme odborné seřízení geometrie náprav. Odborně odstraníme poškození karoserie a lakování vozu.

AUTONOVA BRNO s.r.o. - autorizovaný servisní partner ŠKODA


Škoda originální díly pro vozy více než čtyřleté, výměnné autodíly Škoda Economy

Majitelé vozů, starších více než 4 roky, značky Škoda YETI, SUPERB, OCTAVIA, CITIGO, FABIA, RAPID, u nás obdrží šekovou knížku se slevami na originální díly Škoda. V našem autoservisu můžete ještě více ušetřit s náhradními díly Škoda Economy, jedná se o továrně renovované díly pro vozy Škoda, různého stáří, na tyto výměnné díly, s výraznou slevou, se vztahuje dvouletá záruka, používáme bezpečné a kvalitní díly podléhající standardům ŠKODA. Od nás odjedete s plně funkčním vozem, v němž se budete cítit bezpečně.

Originální autodíly Škoda, kvalitní výměnné autodíly Škoda Economy


Příprava na technickou kontrolu - STK a měření emisí, mytí vozu, čištění interiéru

V našem autorizovaném servisu ŠKODA připravíme Váš vůz na technickou kontrolu a měření emisí. Nejprve zjistíme případné závady na Vašem automobilu, po dohodě s Vámi provedeme opravy a dokonale připravíme Váš vůz na STK a měření emisí. Na Vaše přání vyčistíme interiér vozidla a celý automobil umyjeme.


PODSTRÁNKY

Servis vozů Škoda

Servis vozů Škoda
Údržba a opravy vozidel u autorizovaného servisního partnera ŠKODA, originální autodíly

Servis vozů Volkswagen

Servis vozů Volkswagen
Autorizovaný servis vozů Volkswagen, originální díly VW, pneuservis

Servis vozů Seat

Servis vozů Seat
SEAT pneuservis, originální autodíly SEAT, asistenční služba SEAT SERVICE® MOBILITY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autonova - servis Seat, VW
WEBOVÁ STRÁNKA
Autonova - servis Seat, VW
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 617 00

autonova@autonova.cz
+420 543 424 222


Najdete nás také zde:

ARES
captcha