Business Money a.s.


Hybešova 167/18, Karlovy Vary 360 05

Služby:
-poskytování úvěrů

IČ: 29158079
DIČ:
Okres: Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Nebankovní půjčky, krátkodobý, dlouhodobý úvěr, peníze ihned Karlovy Vary, Sokolov

Nebankovní půjčky, krátkodobý, dlouhodobý úvěr, peníze ihned Karlovy Vary, Sokolov

Společnost Business Money, a.s. vznikla v roce 2012 se zaměřením na podnikatelskou sféru a v současnosti se snaží nabídkou svých finančních produktů vyplnit mezeru na našem finančním trhu a to s nabídkou produktů pro podnikatele. Hlavním cílem společnosti Business Money, a.s. je poskytování provozního a investičního financování. Business Money, a.s. je dynamicky rozvíjející se společností na českém trhu, s individuálním přístupem ke svým zákazníkům, s vysokou mírou flexibility při hledání řešení pro každého klienta. Business Money, a.s. v rámci své nabídky nabízí účelové i neúčelové použití finančních prostředků, peníze na rozvoj, investice , ale i stabilizaci stávajícího podnikání. Naše produkty a služby jsou jednoduché a transparentní. Rychlý úvěr od Business Money se přizpůsobí Vašim potřebám. Zájmy klienta jsou u nás vždy na prvním místě. Služby v oblasti půjček neustále zlepšujeme. Organizujeme si čas tak, aby Vám mohl sloužit co nejlépe. Náš tým vyvíjí maximální úsilí pro zabezpečení co nejkvalitnějších služeb pro Vás.Další produkty a služby
  • nebankovní hypotéky, úvěry ručené nemovitostí, ocenění nemovitostí, konsolidace půjček, vyplacení dražby, vyplacení exekuce


Související články
Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky
Jak na rychlé financování lesnické a zemědělské techniky

Úspěchy v oblasti zemědělství jsou podmíněny bezpochyby disponováním zemědělské techniky. Financování zemědělské techniky je přitom velmi nákladnou záležitostí a pořízení zemědělských a lesnických strojů vyžadují výrazné investice. Společnost Erste Leasing, a.s. nabízí všem zemědělcům možnost financování zemědělské techniky formou leasingu nebo úvěru.


Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive
Operativní leasing i monitoring vozů od světové firmy ALD Automotive

Chcete si užívat jízdu autem bez starostí? Nebo potřebujete zařídit firemní vozový park? V tom případě vyzkoušejte moderní a stále oblíbenější službu, kterou je operativní leasing vozů. Ten vám poskytne světově uznávaná společnost ALD Automotive, která v České republice patří k úplné špičce ve svém oboru.