ARIES, klinika komplexní estetiky, s.r.o.


Velký Třebešov 118, Velký Třebešov 552 02

Klinika komplexní estetiky

Je jen malé procento těch, kteří si bez omezení a hlavně následků mohou dopřát sladkého či tučného jídla. Statistika jasně uvádí, že lidí s nadváhou a obézních je nás přes 70%.
Kolikrát jsme začínali s dietou, která nám byla nabídnuta jako zaručená a těšili se, že nyní už to musí vyjít. Sláva, za týden váha ukázala o 4 kg méně. Přišla však únava, podrážděnost, nespavost, v práci se nedaří, pryč je energie....a najednou je naše pevná vůle pryč a dokonale vypleníme ledničku. Další dieta je ta tam.
Proč má většina tzv. diet podobný scénář? Je to prosté. V počátku držení diety / nebo téměř hladovky?/ kila, která vydáme není nic jiného než voda. Tělo nuceně vylučuje vodu, držíme-li vysokoproteinovou dietu - aby tělo vyrobilo dostatek energie, zpracovává především bílkoviny.Ledviny mají vysoký požadavek na vodu tělesných tkání, aby vyloučily toxické látky. Tyto škodlivé látky jsou důsledek nedokonalého zpracování tuků a nevyužitého dusíku z bílkovin.
Po návratu k normální stravě hbitě vodu do těla doplníme a kila jsou zpět, většinou s přívažkem / všem známý jo-jo efekt.
To, že se organizmus vzbouří, je vlastně naše štěstí, neboť takto většina vedených diet by vedla k rozvratu metabolizmu v našem těle.
Podstata neůspěchu je v tom, že většině z nás chybí odborné znalosti, díky kterým bychom správně zvolili postup redukce nadváhy.
Nebojme se toto přiznat a navštivme specializované pracoviště, kde nejlépe pod lékařským vedením můžeme úspěšně snižovat přebytečná kila.
ARIES, klinika komplexní estetiky, s.r.o. je připravena pomoci všem, kteří mají dostatečnou dávku odhodlání svou tělesnou váhu snížit. V první řadě musíme odhalit příčinu nadváhy.Je moudré před nasazením diety poradit se se svým osobním lékařem, zda náš záměr není pro tělo nebezpečný, popřípadě může být dieta korigována vzhledem k danému onemocnění. Jsme připraveni
klienta doporučit na specializované pracoviště k podrobnému vyšetření metabolizmu.

U nás pod dohledem lékaře provedeme pomocí analyzačního přístroje Body Analyzer NS20 měření tělesného tuku, aktivní svaloviny a dalších veličin těla. Ze získaných výsledků provedeme rozbor současného stavu a navrhneme program dlouhodobého snižování nadváhy. Důležitá je motivace a stanovení rozumného tempa snížení váhy . Týdenní redukce o půl kilogramu se může jevit netrpělivým jako příliš pomalá, opak je pravdou. Vždyť takto stanovený ůbytek tukové tkáně je za měsíc dva kilogramy za rok můžeme snížit váhu o 20 - 25 kg a dostat se tak na optimální váhu.
K tomu, aby kila pravidelně ubývala máme pro klienty připravené zařízení, které donutí tělo tukovou tkáň účinně redukovat.

Vacu Shape proffesional- Aktivita probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, tělo od pasu níže se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena ponejvíce tuky a asi jen 1/5 tvoří cukry .
Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který je zapojen do odvádění metabolických zplodin. Dokonalé prokrvení pokožky a komprese kyslíku, vitamínů, minerálních látkek a enzymů pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci pružnější a jemná. Je potřeba trenink na Vacu Shape opakovat 5 – 10 x pro stabilizaci výsledku snažení.

Lymfodrenážní přístroj MK – 300
podpora krev. oběhu a lymf. systému v oslabených, namáhaných částech rukou a nohou
- aktivní vzduchová lymfodrenážní masáž šestikomorovým systémem vzduchových polštářů, kdy je vyvýjen tlak postupně od první po šestou komoru, pro dosažení správné cirkulace.Lze využít 3 různé režimy tlaku a to tak, aby se respektoval zdravotní stav klienta
- léčí křeče, artritidu, onemocnění žil, bolesti v těhotenství, vyrovnává tlak, likviduje tuk.

Dream Healther MM - 7500 S - lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku zejména v okolí břicha a tuku z vnitřních orgánů. Toho je dosaženo za pomocí převádění rotačního pohybu výkonného motoru na bilaterární symetrickou amplitudovou energii. Používání tohoto přístroje podnítí zvýšení metabolizmu a tím pokračuje spalování tuku i po skončení cvičení. 10 minut práce přístroje odpovídá běhu na vzdálenost 10 km!!!

Med Contour - nový progresivní kavitační systém. Jde o proces rychlého vytvoření a následného popraskání miliónů mikro bublinek v tekutině. Působením ultrazvuku přecházejícího do fáze nízkého tlaku bublinky nabývají objem a jsou stlačeny a následně ve fázi vysokého tlaku UZ dochází k jejich implozi a to vede k k prasknutí buněčné membrány a tím rozrušení tukových buněk.
To vše se děje v dokonalém bezbolestném komfortu, kdy klient relaxuje a práci přístroje na těle vnímá pohodově.

Přístroj Eximia X ATTRACTION je moderní zařízení určené pro velice účinné procedury pomocí vakuové technologie. Procedury jsou určené nejenom pro zeštíhlední, drenáž a zpevnění těla, ale i pro procedury určené na ošetření obličeje, podbradku a dekoltu. Všechny procedury je ovládají pomocí dotykového displeje.

Kolagenárium -stimulační kolagenové zařízení – stimulace fibroblastů – buněk, které tvoří kolagen – základní vlákna, která mají za úkol udržet pokožku mladou a pružnou. Během biofotomodulace zvyšují fibroblasty svou produkci až 4 x . Světlo o vlnové délce 633 nm je pro stimulaci kolagenu nejvhodnější. Kolagenová vlákna jsou proteiny, která tvoří velmi silná vlákna.Tato vlákna mohou být v kůži obnovována.Velmi vysokými dávkami fototerapie je prokatatelně stimulována právě tvorba kolageních vláken. Proces se nastartuje a trvá několik týdnů.
Výsledkem je mladistvá a pružná kůže obličeje, dekotu a jiných partií těla.

Masážní křeslo – pro relaxaci po cvičení a jiné fyzické námaze.Nastavitelné programy zahrnují jak celkovou masáž zad a dolních končetin, tak i navodí psychickou pohodu po stresovém dni. Výborně napomáhá pro dosažení pocitu svěžesti a celkového zklidnění. Můžeme nastavit program antistresový, po vysoké svalové aktivitě, při poruchách spánku, anticelulitidový program

IČ: 24269719
DIČ: CZ24269719
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč

Vacu Shape lymfodrenáž kavitace Česká Skalice Náchod Trutnov Jaroměř

Vacu Shape lymfodrenáž kavitace Česká Skalice Náchod Trutnov Jaroměř

ARIES, klinika komplexní estetiky, s.r.o. je připravena pomoci, všem, kteří mají dostatečnou dávku odhodlání a chtějí svou tělesnou váhu snížit. V první řadě musíme odhalit příčinu nadváhy. Jsme připraveni naše klienty doporučit na specializované pracoviště k podrobnému vyšetření metabolizmu. U nás pod dohledem lékaře Vám zajistíme pomocí analyzačního přístroje Body Analyzer NS20 měření tělesného tuku, aktivní svaloviny a dalších veličin těla. Získané výsledky vyhodnotíme a navrhneme program dlouhodobého snižování nadváhy. DK tomu, aby kila pravidelně ubývala, máme pro klienty připravené zařízení, které donutí tělo tukovou tkáň účinně redukovat. - Vacu Shape - kavitace - lymfodrenáž - lipolýza - stimulační kolagenové zařízení - masážní křeslo Vacu Shape proffesional - Přirozený pohyb v podtlaku. V současnosti nejúspěšnější metoda hubnutí na váze i obvodu problematických partií a potlačení celulitidy. Lymfodrenážní přístroj MK – 300 - Lymfatická masáž MK-300 podporuje oběh krve a lymfatického systému v oslabených, zraněných nebo namáhaných částech rukou a nohou. Dream Healther MM - 7500 S - Lipolytický vibrační přístroj na cvičení je novým řešením pro spalování tělesného tuku, zejména v okolí břicha a tuku z vnitřních orgánů. Kolagenárium - je stimulační kolagenové zařízení, které stimuluje buňky, které tvoří kolagen, který má za úkol udržet pokožku mladou a pružnou. Masážní křeslo - pro Vaši relaxaci po cvičení a jiné fyzické námaze. Naše procedury jsou určené nejenom pro zeštíhlení, drenáž a zpevnění těla, najdete u nás i procedury, určené na ošetření obličeje, podbradku a dekoltu.Další produkty a služby
  • kosmetické ošetření pleti, čištění pleti, pleťové masky, diagnostika pleti, dekorativní kosmetika, kosmetický salon


Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.