Nakládání s kovovými odpady, barevnými kovy - výkup, zpracování, prodej

Trojek, a.s.

Nakládání s kovovými odpady, barevnými kovy - výkup, zpracování, prodej

Na výkup, zpracování, prodej kovového odpadu, barevných kovů se specializuje ostravská společnost Trojek a.s., která se díky velkému počtu provozoven kovošrotu řadí k největším zpracovatelům kovového odpadu v České republice. Zpracovaný ocelový odpad a barevné kovy dodáváme slévárnám v celé střední Evropě.

IC TOUR s.r.o.


Havlíčkova 1, Uherské Hradiště 686 01
Cestovní kancelář IC TOUR nabízí poznávací zájezdy a dovolené ve Slovinsku, Itálii a Švýcarsku nebo jiných exotických zemí, plavby po mořích a řekách, lázeňské a wellness pobyty, zájezdy pro zaměstnance nebo teambuildingové akce. Zajišťujeme ubytování v Praze.

Cestovní kancelář:
-letenky pro firmy
-výhodné last minute
-služební cesty
-víza
-incentivní turistika
-prodej - jízdenky LEO EXPRES, České dráhy.
Zajištění cest:
-skupinové zájezdy
-eventy, výlety na míru .

Prodej zájezdů:
-říční plavby, plavby po řece, plavby výletní lodí po Dunaji, Rýn, Rhône, Saône, Mosele a další.
-plavby po moři, dovolená na lodi, vyhlídkové plavby
-country living - dovolená na venkově, agroturistika, dovolená na koních, country hotely (Švýcarsko, Sardinie, Itálie, Maďarsko, Finsko, Slovinsko, Portugalsko)
-dovolená na horách, lyžování na Slovensku, Itálii, Slovinsku či Francii.
-exotické zájezdy - Srí Lanka, USA, Kostarika, Jižní Afrika, Jamajka, Thajsko, Kuba, Izrael, Arabské emiráty, Mexiko, Maledivy, Dominikánská republika, Namíbie, Indonézie
-levné letecké eurovíkendy do Španělska, Francie, Itálie, Velké Británie, Belgie, Německa, Anglie
-cyklozájezdy v ČR i zahraničí, dovolená na kolech pro rekreační sportovce i náročné jezdce - Itálie, Švýcarsko, Rakousko
-lázeňské a wellness pobyty - masáže, solné jeskyně, sauny, vodní střiky
-léto 2013 - Černá Hora, Turecko, Itálie, Praha, Řecko, Francie, Chorvatsko, Island, Slovensko, USA, Dánsko, Švýcarsko, Bulharsko, Portugalsko, Slovinsko, Maďarsko, Španělsko
-zájezdy k moři pro potápěče - potápění a šnorchlování v zahraničních mořích či oceánech (Egypt, Mozambik nebo
Maledivy)
-zájezdy k moři pro zaměstnance, firmy, stmelování teambuildingovými aktivitami.

Produkty
  • zimní dovolená, letní dovolená, víkendové pobyty, studijní pobyty v zahraničí, poznávací zájezdy, služby průvodce

Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně zařízenými pokoji.
Pro milovníky cykloturistiky je zde útulný penzion s úschovnou kol a s venkovním posezením.

Jak najít svou vysněnou dovolenou s portálem eUbytko.

Jak najít svou vysněnou dovolenou s portálem eUbytko

Související články
Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Agnesa Bohemia s.r.o.

Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Agnesa Bohemia s.r.o.

Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Agnesa Bohemia s.r.o.

Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Agnesa Bohemia s.r.o.

Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Firemní články
Okružní plavby po moři, dovolená na lodi ve Středomoří, Karibiku

Okružní plavby po moři, dovolená na lodi ve Středomoří, Karibiku

Dopřejte si netradiční odpočinek - dovolená na lodi s cestovní kanceláří IC TOUR s.r.o. Uherské Hradiště. Nabízíme mořské plavby, originální plavby po moři. Zarezervujte si termín pro dovolenou na rok 2015 předem - tel.:577008740. Nabízíme několik druhů plaveb - ve Středomoří, v Tichém oceánu, nebo v Karibiku: -vyhlídkové plavby po Středozemním moři -okružní platby kolem Kanárských ostrovů. Vyzkoušejte originální dovolenou strávenou přímo na výletní lodi. Na luxusních lodích se nebudete nudit, nabízí vysoký komfort, širokou paletu sportovních a společenských aktivit. Plavby v dnešní době nejsou výsadou jen bohatých, plavby po Středomoří se pohybují již od necelých 3000 Kč za 4 noci. Dovolená na moři je netradiční - poznáte nové lidi z celého světa, zakotvíte na místech, kam se jako běžný turista nedostanete a ochutnáte výbornou lodní kuchyni.


Bulharsko - Primorsko all inclusive od 12.990 Kč

Bulharsko - Primorsko all inclusive od 12.990 Kč

Bulharsko - Primorsko nejen pro seniory s all inclusive v termínu 07.09.2014 - 14.09.2014 od 12.990 Kč na osobu. Nabízíme krásné ubytování v přímořském hotelu Žeravi 80m od pláže: - klimatizovaná recepce - lobby bar - restaurace s terasou - wifi - venkovní bazén s dětskou částí - bar u bazénu - fitko - sportovní hřiště, stolní tenis - animační programy pro děti a dospělé v češtině - konferenční sál - prádelna, parkoviště. Pokoje jsou komfortní s klimatizací: - s balkónem nebo bez balkónu za zvýhodněnou cenu - sprchový kout, WC, fén - TV/SAT (i české programy) - přípojka na internet - trezor -chladnička - rychlovarná konvice - možnost 2 přistýlek, pokoj BB s možností 1 přistýlky Studia S 2+2: - jedna prostorná obytná místnost, maximální obsazenost čtyři dospělí Senior suity SS 3+3: - ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem a ložnicí – nejsou stavebně odděleny, maximální obsazenost šest dospělých.


Eurovíkend v Instabulu, Turecku

Eurovíkend v Instabulu, Turecku

Nabídka eurovíkendu v Istanbulu v Turecku od IC tour. Zajeďte si na víkend do turecké brány Orientu. Istanbul, brána do OrientuIstanbul je známý také pod jmény Kostantinopol, Cařihrad nebo Byzantion. Služby českého delegáta v ceně. Program zájezdu je 4 denní, 3 noci se snídaní v 4 hvězdičkovém hotelu : - odlet z Prahy do Istabulu - ubytování v Hotelu Riva 4 hvězdičkovém - prohlédneme si nejznámější památky Istanbulu jako je palác Topkapi, Yerebatanskou cisternu, Velký bazar, Modrou mešitu (včetně vstupu), Hagia Sofia (vstup v ceně), a další - možnost plavby po Bosporu - večer možnost zajištění folklórního večeru.


Plavba luxusní říční lodi jižní Francií po Rhone nebo Saone

Plavba luxusní říční lodi jižní Francií po Rhone nebo Saone

Cestovní kancelář IC TOUR nabízí plavbu luxusní lodí jižní Francií po řece Rhona nebo Saone. Vydejte se s námi na palubě luxusní říční lodi, která Vám poskytne 5 nebo 7 nocí jedinečného odpočinku, prvotřídních služeb a kulinářských i kulturních zážitků. Přijměte pozvání na palubu luxusní říční lodi A-Rosa Stella. Rhône a Saône, nejznámější vodní tepny Francie, vás provedou krajem vinic, levandulí, malebných vesniček i měst s bohatou historií. Loď vyplouvá z Lyonu, jež je absolutním ztělesněním delikátní gastronomie Francie, je známý také vznikem kinematografie z rukou bratří Lumiérů nebo historickou částí města zapsanou do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Atraktivní město Lyon má co nabídnout. Na palubě lodi se budeme kochat krásami řeky Rhôny a Saone až do města Arles.


Zájezd, eurovíkend s průvodcem do Nice, Azurové pobřeží

Zájezd, eurovíkend s průvodcem do Nice, Azurové pobřeží

Cestovní kancelář IC TOUR nabízí nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem do Nice a po Azurovém pobřeží s vůní levandule, provensálského koření Francouzské riviéry. Zájezd nabízí to nejkrásnější z Nice a navštívíte Azurové pobřeží. Podíváte se k Festivalovému paláci v Cannes a prohlédnete si úžasné Monte Carlo. Ubytování je v centru Nice v Hotelu Kyriad Nice Port. 1. Den - Odlet z Prahy, ubytování, večerní prohlídka náměstí Masséna s fontánou, květinové trhy Cours Saleya, Promenade des Anglais, výstup na vrcholek Le Chateau 2. den – doprava do centra Cannes k Festivalovému paláci, vrchol kopce Le Suquet, muzeum de la Castre, procházka po slavné třídě de la Croisette, lemované zahradami, palmami, luxusními butiky a hotely 3. den – příjezd do Monaka, Monte-Carla, prohlídka Starého města s Knížecím palácem, monacké katedrály, Oceánografického či Napoleonova muzea , uvidíte slavný okruh Formule 1 a světoznámé kasino, přístav, pláže, exotická zahrada či řada krásných parků 4. den – doprava do staré řecko-římské osady Antibes, uvidíte pozůstatky pevnosti Carré či zámek Grimaldi, Picassovo muzeum, mořský svět Marineland, možnost navštívit Aquasplash park, největší aquapark na Azurovém pobřeží, návrat na hotel, transfer na letiště a odlet zpět do ČR.


Slovinsko na kole, cyklistika Julské Alpy

Slovinsko na kole, cyklistika Julské Alpy

Cestovní kancelář IC TOUR nabízí Slovinsko na kolech. Příjemná cyklistika v nitru Julských Alp. Slovinsko vás okouzlí a naše trasy budou lehké, trasy jsou přizpůsobeny všem cyklistům a druhům kol: 8 dní 6x kolo 5 nocí v penzionu autobus s vlekem na kola nádherné hory a průzračná jezera. Zájezd Slovinsko na kole nabízí nejen krásné hory, ale také romantická zákoutí s jezery, vodopády a nedotčenou přírodu. Navštívíme také krásné malebné vesnice osobitého rázu s typickými sušáky na seno. Projedeme na kolech hluboká údolí, ve kterých vedou cyklostezky a perfektní trasy na kola. Slovinsko vás okouzlí.


Plavba lodí po Středomoří, 5ti denní plavba na lodi

Plavba lodí po Středomoří, 5ti denní plavba na lodi

Cestovní kancelář IC TOUR nabízí kompletní zájezd zahrnující autobusovou dopravu z Prahy nebo z Brna a zpět, 5 denní plavbu lodí po Středomoří a služby českého delegáta na lodi. Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi. MSC SPLENDIDA s dopravou a delegátem First minute - jen 7 dní/4noci za 8990kč Ubytování na lodi bývá v kajutách, v ceně salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.


Letenky pro firmy, zprostředkování pracovních cest  do zahraničí

Letenky pro firmy, zprostředkování pracovních cest do zahraničí

UNIGLOBE IC TRAVEL nabízí služební cesty a obchodní cesty. Zprostředkovává komplexní řešení pracovních cest a zahraniční cest.  Cílem je efektivní snižování nákladů na cestování a respektování individuálních požadavků cestujících v tzv. profilech cestujících. Agentura UNIGLOBE IC Travel je organizační složkou cestovní kanceláře IC Tour s.r.o. a zabývá se výlučně zajišťováním služebních cest pro firemní klientelu. Díky špičkovým technologiím a vyškoleným a motivovaným spolupracovníkům jsou ceny našich komodit (letenky pro firmy, víza, ubytování, pronájem aut...) až o 15% nákladově výhodnější. Dalšími benefity spolupráce s námi je přístup k technologiím, které zjednoduší procesy nakupování cestovních služeb, zpřehlední cestovní náklady a zpříjemní Váš čas strávený na cestách. Služební cesty se stále více stávají důležitou složkou firemních procesů. Správný a manažerský pohled na ně zase strategickou výhodou. My se chceme stát Vašim partnerem v této strategii a přispět k posílení Vašeho výsadního konkurenčního postavení.   UNIGLOBE IC Travel je je členem globální franchisové společnosti UNIGLOBE® International.  Operujeme ve více než 60 zemích světa napříč šesti kontinent a.dosahujeme obratu více než 5 mld. USD. V našich agenturách pracuje přes 7500 spolupracovníků. Obraťte se na nás a my Vám připravíme nabídku na zajištění  Vaší obchodní cesty nebo i oddechové dovolené na základě Vašich individuálních požadavků a potřeb. Kromě zajištění služebních cest Vám můžeme nabídnout také letenky, ubytování a vstupenky na muzikály, divadla, fotbalová i jiná sportovní utkání. Rádi pro Vás vypracujeme cestovní balíček přesně dle Vašich představ. Naše společnost funguje na principech UNIGLOBE TRAVEL MANAGEMENTu, který se dá charakterizovat následovně: PRE-TRIP MANAGEMENT •Stanovení cestovních směrnic společnosti a jejich následné dodržování •Určení preferencí každého cestujícího a jejich následné využití •Automatické hlídání volných míst v letadle po celou dobu rezervace •Vyhledávání alternativních řešení leteckého spojení nejen na tuzemském trhu •Optimalizace cen dle nároků každého klienta •Konzultace se zahraničními pobočkami UNIGLOBE IN-TRIP MANAGEMENT •Okamžitý a plně profesionální servis klientům UNIGLOBE IC TRAVEL •24/7 RESCUE LINE SERVIS •Využití zákaznických a korporátních karet leteckých společností a karet UNIGLOBE •Karta AIR PLUS a karta UNIGLOBE VIP PRIORITY PASS •UNIGLOBE TRAVEL SAFETY AND SECURITY PROGRAM •Osobní zákaznický servis na pobočkách UNIGLOBE po celém světě POST-TRIP MANAGEMENT •Pravidelný měsíční reporting cestovních nákladů •Roční analýza cestovních nákladů •Poradenské služby a návrhy konkrétních řešení pro optimalizaci cestovních nákladů •Sledování nevyužitých elektronických letenek a jejich využití pro budoucí služební cesty Nabídnout Vám také můžeme letenky, ubytování a vstupenky na muzikály, divadla, fotbalová i jiná sportovní utkání. Rádi pro Vás vypracujeme cestovní balíček přesně dle Vašich představ.


Levné letecké eurovíkendy; Řím, Paříž, Londýn, Barcelona, atd.

Levné letecké eurovíkendy; Řím, Paříž, Londýn, Barcelona, atd.

Poznávací víkendy ve světoznámých metropolích. Eurovíkendy levně nejen v last minute! Pojeďte s námi během prodlouženého eurovíkendu objevit krásy věhlasných měst, historických památek, zažít atmosféru tolik jedinečnou pro každé z nich, okusit tradiční pokrmy a seznámit se s místními tradicemi. Díky těmto kratičkým dovoleným dobijete energii, navštívíte slavná místa a poznáte kouzlo eurovíkendů. Využijte možnosti během zájezdu na pár dní poznat nejvýznamnější kulturní i historická centra. My vám pro vaši dovolenou zajistíme dopravu a ubytování různých kategorií (zpravidla se snídaní), program si určíte sami. Žádný stanovený itinerář eurovíkendu, kterým je třeba se řídit. Záleží jen na vás, kam půjdete a jak dlouho se zdržíte. Využijte možnost vytvořit si poznávací zájezd přesně podle svých představ. Prodloužený víkend pro dva, ale i skupinu přátel je ideálním odpočinkem jak pro časově vytížené, tak pro cestovatele toužící poznat co nejvíce a levně. Nejoblíbenější destinace pro tyto „malé dovolené“: Eurovíkend Paříž - nádherná francouzská metropole plná muzeí, divadel, kaváren a hlavně významných památek jako je Sacré-Cour, Notre Dame, Invalidovna, Vítězný oblouk, Louvre a samozřejmě neoficiální symbol Paříže Eiffelova věž. Eurovíkend Londýn - obchodní i kulturní centrum Velké Británie, typické dvoupatrovými autobusy, červenými telefonními budkami, Buckinghamským palácem, Tower Bridge a nejmodernější dominantou London eye. Eurovíkend Řím - jedno z nejstarších měst Evropy pyšnící se antickými, barokními i renesančními skvosty. Mezi stovkami těchto památek ale jednoznačně vyčnívá slavné Koloseum z roku 80 a téměř uplně zachovaný Patheon. Eurovíkend Barcelona - moderní velkoměsto s nejvýznamnějším španělským přístavem je rájem pro každého milovníka architektury díky Antoni Gaudímu a jeho současníkům. Neméně zajímavé jsou i gotické stavby, středověké loděnice a mořské akvárium. Eurovíkend Madrid - že má město arabské kořeny a ve středověku jej ovládla křesťanská kultura, je i dnes patrné na mnoha stavbách. Madrid ale nabízí i moderní architekturu, malebné kavárny a spoustu možností pro oddechový víkend. Eurovíkend Praha - proměnlivé město, které rádo střídá styly: romantické i úspěšné, starodávné i moderní, ale nad vším tím, je to město kosmopolitní skrz na skrz a vítá všechny návštěvníky. Slavné památky jako orloj, Josefov, Petřín, Hradčany, Pražský hrad a další čekají na bližší seznámení.


Letní dovolená v Bovci, zájezdy do Slovinska

Letní dovolená v Bovci, zájezdy do Slovinska

IC TOUR s.r.o. nabízí zájezdy do Slovinska: BLED - jedna z nejkrásnějších Alpských rekreačních destinací - nezapomenutelné zážitky, příjemný odpočinek a relaxace s možností strávení aktivní či sportovní dovolené uprostřed čisté přírody BOVEC - netradiční nejvýše položené lyžařské středisko ve Slovinsku - centrum letních vodních sportů (rafting, kajak, hydrospeed, canyoning)


Zájezdy vlakem po Švýcarsku, dovolená na koních, na venkově

Zájezdy vlakem po Švýcarsku, dovolená na koních, na venkově

IC TOUR s.r.o. nabízí zájezky vlakem po Švýcarsku: Nabízíme putování Švýcarskem po nejhezčích železničních trasách s průvodcem. Luxusní panoramatické vlaky BERNINA a GLACIER EXPRESS od švýcarských ledovců alpského průsmyku dolů k italským palmám vlakem přes klenuté viadukty a horské terasy, skrze točité tunely, kolem horských vodopádů a ledovců a také kvetoucích alpských luk. Nabízíme také dovolenou v přírodě, pobyt na venkově a ubytování na venkovských sídlech spojené s vycházkami v přírodě nebo vyjížďkami na koních.


Zájezdy, říční plavby po evropských řekách, Dunaji,  Rýn, Rhône, Saône, Mosele

Zájezdy, říční plavby po evropských řekách, Dunaji, Rýn, Rhône, Saône, Mosele

IC TOUR s.r.o. nabízí zájezdy – plavby po evropských řekách jsou nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme Vám netradiční dovolenou po evropských řekách. Říční plavba lodí po Dunaji nebo Rýn, Rhône , Saône, Mosele a další. Výletní lodě jsou perfektně zařízeny a poskytují luxusní ubytování. Vhoné pro trávení volného času nebo podzimních dnů například adventní plavba po Rýnu nebo Dunaji.


Mořské plavby, po moři, dovolená na lodi, zájezdy s poznáním i pobytem po Středomoří, Karibiku, Severní Evropa, Asie

Mořské plavby, po moři, dovolená na lodi, zájezdy s poznáním i pobytem po Středomoří, Karibiku, Severní Evropa, Asie

IC TOUR s.r.o. nabízí mořské plavby, originální plavby po moři - prožijte svoji dovolenou na lodi. Vyzkoušejte letos originální dovolenou strávenou přímo na výletní lodi. Nabízíme Vám několik druhů plaveb po moři a to jak ve Středomoří, tak v Tichém oceánu nebo třeba v Karibiku. Dovolená na moři má několik výhod oproti té suchozemské - poznáte nové lidi z celého světa, zakotvíte na místech, kam se jako běžný turista nedostanete a ochutnáte výbornou lodní kuchyni. V nabídce máme vyhlídkové plavby po Středozemním moři, okružní plavby kolem Kanárských ostrovů a další. Okružní plavby jsou více než jen obyčejná dovolená. Na luxusních lodích se rozhodně nebudete nudit, nabízí vysoký komfort, širokou paletu sportovních a společenských aktivit. Plavby však nejsou výsadou pouze bohatých, plavby po Středomoří se pohybují již od necelých 3000 Kč za 4 noci