TDZ Turn s.r.o.


Táborská 4297/197, Brno - Židenice 615 00

Dodávka, prodej, montáž, servis:
- nové CNC vertikální soustruhy, karusely a to nejen v České a Slovenské republice
- obráběcí CNC stroje
- karusel průměr 800-5000 mm, h=1000-3000 mm
- horizontální soustruh, oběžný průměr 800-2000 mm,
délka až 9 m
- obrábění velkých obrobků a dílců
- soustružnické, obráběcí centrum.
Majoritním obchodním partnerem se stala firma YOU JI Machine Industrial Co., Ltd., jeden z předních světových výrobců obráběcích strojů. Mezi další významné obchodní partnery lze řadit například společnosti PSL a.s., SANDVIK, SIEMENS...

IČ: 28373332
DIČ: CZ28373332
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Bačák

Horizontální soustruhy

Horizontální soustruhy

Brněnská společnost TDZ Turn s.r.o. již od roku 2008 nabízí prodej, montáž a servis vertikálních i horizontálních soustruhů a to včetně příslušenství. Horizontální soustruhy sérií HL a HLC jsou vhodné pro výkonové soustružení a frézování těžkých a rozměrných dílů. Základ soustruhu tvoří tuhé lože z nejkvalitnější litiny, výkonný servomotor a vřeteno uložené na ložiscích třídy přesnosti M5. Ostatní součásti stroje jsou plně volitelné tak, aby splnily potřeby zákazníka. Série HL – stroje této série představují klasické a NC stroje, které jsou robustní, spolehlivé a velmi přesné. Jednoduchá a osvědčená konstrukce těchto soustruhů je zárukou dlouholetého bezproblémového provozu. Můžete si vybrat z řady volitelného vybavení - digitální výstup, vyvrtávací tyč, hydraulické kopírování, obrábění kuželů a mnoho dalších. Série HLC - na stroji lze realizovat téměř všechny obráběcí práce, ať už soustružení, frézování, vyvrtávání nebo závitování a úhlové vrtání. Soustruhy jsou dodávány s řídícím systémem Siemens, dle přání klienta lze dodat i se systémem Fanuc. Soustruh lze vybavit dalšími zařízeními rozšiřujícími možnosti stroje - lunety, nástrojové sondy, osy C a Y, vyvrtávací tyč, programovatelný koník apod. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Táborská! Kompletní nabídku soustruhů a jejich technických parametrů naleznete na webových stránkách naší společnosti.


Vertikální soustruhy

Vertikální soustruhy

Naše společnost TDZ Turn s.r.o. se již od roku 2008 zabývá dodávkou, prodejem a montáží CNC vertikálních soustruhů a jejich příslušenství. Jsme přední český dodavatel nových CNC vertikálních soustruhů s velikostí upínací desky 800mm až 4500mm. Vertikální soustruhy v nabídce: VLC 800-1600 – nejmenší vertikální soustruhy, určeny k výkonnému soustružení obrobků až do hmotnosti kusu 8000kg s oběžným průměrem až 2000mm. Stroje jsou jednostojanové, s možností přestavění příčníku do jakékoliv dosažitelné polohy. Kromě běžných soustružnických operací lze v provedení stroje s třetí řízenou osou C a náhonem rotačních nástrojů soustružit kužely a závity, a také vrtat, brousit či frézovat. VLC 2000-2500 – jednostojanový stroj, velmi dobře vybaven již v základu, odpadá tedy nutnost dokoupení dalšího příslušenství, určen k výkonnému soustružení obrobků v kusové i sériové výrobě, umožňuje soustružení kuželů, závitů, obecných ploch i osové vrtání. VLC 3000-4500 – dvoustojanový stroj , lze jej kompletně přizpůsobit Vašim požadavkům. Soustruhy určeny k výkonnému soustružení obrobků o maximální hmotnosti 30 tun a průměru obrábění do 4800 mm. V případě rozšíření stroje o třetí řízenou c-osu s náhonem rotačních nástrojů, umožňuje stroj také vrtání, frézovaní, řezaní závitů i broušení. Samozřejmostí je také poskytnutí servisu na námi dodané vertikální soustruhy. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše obráběcí centrum v Brně Židenicích! Kompletní nabídku strojů a jejich technické parametry naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • cnc obráběcí linky, obráběcí centra, svářecí technika, soustruhy a frézy, lisy na kov


Související články
Vše potřebné na jednom místě
Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.


Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů
Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů

Technika jde kupředu velmi rychle a v oblasti strojnictví a kovoobrábění obzvláště. Kovoobráběcí stroje, které kdysi patřily mezi špičky na trhu, začnou po nějaké době stárnout, neodpovídají dnešním přísným kritériím a také vyžadují generální opravu. Společnost CNC - INTERSERVICE ZLÍN působí na českém trhu již od roku 1990 a zabývá se především prováděním generálních oprav a modernizace NC a CNC obráběcích strojů.


Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.


Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu
Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu

Všechny věci kolem nás musí nejdříve někdo vyrobit. Plastová okna, skluzavky na dětských hřištích nebo třeba auta. Žádný z materiálů, který nás obklopuje, se neobjeví sám od sebe. Stojí za ním práce lidí z různých firem. Tyto společnosti se zabývají obráběním nejrůznějších materiálů, díky čemuž se vytváří výrobky, které slouží k našemu potěšení či užitku. Ale aby ve firmách mohly všechny tyto produkty vznikat, musí jejich zaměstnanci pracovat s vhodnými nástroji, které jim celý proces usnadní. Pokud chcete i vy zefektivnit služby a vyrábět kvalitní zboží, společnost Vydona poskytuje výrobu, prodej, ale také servis nástrojů pro různé typy materiálů. A to ať už se jedná o nástroje na dřevo, plast nebo kov.