Mojmír Honyis
Net Support


Gagarinova 840/8, Břeclav 691 41

Váš expert v oblasti IT.

Tvorba webových stránek, tvorba e-shopu, internetový marketing, SEO a servis IT.
Každý náš web je originální a je dobře vidět na internetu.

Vyrobíme pro vás jak klasický web, tak eshop.

Provádíme veškeré grafické práce, včetně návrhů bannerů.


IT služby:
Intranet - interní webové stránky firmy, školy, organizace apod.
Vývoj mobilních a webových aplikací
Servis počítačů.
Oprava, odvirování, upgrade počítače
Zálohování dat
Obnova a záchrana ztracených dat (z pevného disku, flash paměti a dalších typů paměťových médií)
Optimalizace výkonu počítače (zrychlení)
Instalace operačních systémů a aplikací
Pravidelný servis (údržba)
Pozáruční opravy počítačů, notebooků, tabletů a mobilních telefonůDalší služby:
Úpravy a redesign vašich stávajících stránek.
Klasický web
Internetový obchod, eshop
Administrace webu.
Hosting a správa webu.
Mikrostránky.
Webové projekty.
Webová vizitka.
SEO analýzy
SEO optimalizace
PPC kampaně, založení, správa
Copywriting SEO
Email marketing
Marketing na sociálních sítích
Konzultace a školení

IČ: 88358569
DIČ:
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mojmír Honyis

IT služby Břeclav

IT služby Břeclav

Naše firma Mojmír Honyis Net Support nabízí kompexní IT služby. Nabízíme: -tvorba webových stránek -webové vizitky -klasický web -internetový obchod -tvoření mikrostránek -webové projekty -správy webu -internetový marketing -SEO optimalizace -SEO analýza -PPC kampaně -Copywriting -marketing na sociálních sítích -vývoj softwaru -vývoj aplikací -konzultace -IT servis.


Tvorba www stránek Břeclav

Tvorba www stránek Břeclav

Firma Mojmír Honyis Net Support nabízí tvorbu www stránek. Nabízíme tvorbu, výrobu webových stránek: -výroba webové vizitky -výroba klasického webu -výroba internetových obchodů- eshopů -tvorby mikrostránek -webové projekty -správy vašeho webu. Každé www stránky vytvoříme originálně, s kvalitní viditelností na internetu. Naše služby: -www stránky vytvoříme na míru -provedeme úpravu vašich stávajích webových stránek -provedeme SEO optimalizaci -s konzultujeme, odpropagujeme -internetový marketing -veškeré grafické práce -hosting webu -správa webu. Více informací na webových stránkách.


Výroba webových stránek, SEO servis, IT služby

Výroba webových stránek, SEO servis, IT služby

Mojmír Honyis Net Support pro Vás zajistí kompletní práce v IT i výrobě webových stránek. Nabízíme veškeré služby pro Váš úspěch na internetu. Potřebujete pro Vaše podnikání vlastní webové stránky nebo eshop? Nabízíme kompletní řešení. Vyrobíme pro Vás web přím o na míru dle Vašich požadavků. Hosting i doména jsou také součástí našich služeb. Preferujeme individuální přístup, profesionalitu, kompletní servis i SEO optimalizace. Vyrábíme kvalitní a graficky poutavé weby i eshopy. Firemní webové stránky od nás mají profesionální grafický design. Redakční systém stránek Vám umožní jednoduše stránky editovat a doplňovat. Nechejte si od nás zpracovat cenovou nabídku a udělat návrh webu. Svěřte Váš web do rukou profesionálů. Propagace na internetu Vám pomůže dostat se do povědomí, podporovat Vaše podnikání, zvýšit prodej a přivést zákazníky, kteří vás hledají na internetu. Webové stránky také pomohou dostat do povědomí vaši značku a mohou být prvním kontaktem mezi zákazníkem a Vámi. V oblasti IT služeb nabízíme kompletní práce: Servis počítačů, intranet, zrychlení počítače, instalace aplikací a operačních programů, servis počítačů, tabletů, notebooků, mobilních telefonů, záchrana a zálohování dat, odvirování..... reference najdete na našem webu www.net-support.czDalší produkty a služby
  • pc sestavy, hry a konzole, notebooky a tablety, čtečky paměťových karet, flash disky, klávesnice a myši
  • zálohování počítačových dat, instalace softwaru, instalace PC komponentů, servis počítačů, zřízení interní PC sítě, software na zakázku
  • návrhy webových stránek, tvorba webů, optimalizace pro vyhledávače, zpracování webové prezentace
  • poskytování webhostingu, webové domény, virtuální servery, dedikované servery, vlastní e-mailová adresa
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní

Přední dodavatel zařízení a systémů pro skladování, výdej ropných produktů a kapalin obecně.

Související články
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.