Mikulášská relaxace s degustací a cimbálovkou Spa resort Lednice

Spa Resort Lednice**** Léčebné pobyty v lázních

Mikulášská relaxace s degustací a cimbálovkou Spa resort Lednice

Léčebné a lázeňské pobyty v Spa Resortu Lednice, poblíž Lednicko-valtického areálu

Spa Resort Lednice vám v rámci několika pobytových balíčků nabízí příjemnou relaxaci formou lázeňských a léčebných procedur i aktivní odpočinek vyplněný řadou sportovních a turistických aktivit. Cítíte se unavení a potřebujete odpočinek? Chcete uniknout od každodenních problémů a starostí? Navštivte příjemné místo pro odpočinek a relaxaci v blízkosti Lednico-valtického areálu.

Spa Resort Lednice nabízí pobytové balíčky zaměřené na odpočinek a relaxaci

Krátkodobé pobytové balíčky v Lednici, relaxace těla i duše

Abychom uspokojili přání všech zákazníků, připravili jsme si pro vás hned několik pobytových balíčků. Pokud hledáte krátký víkendový pobyt, pak je pro vás ideální Dvoudenní relaxační kúra, která nabízí léčebnou proceduru a neomezený vstup do bazénu. Jestliže rádi relaxujete více než jednu noc, využijte balíček Tři dny pro zdraví, v rámci kterého poznáte tajemství jodové třetihorní mořské soli. Pro milovníky vína je připraven Gurmánský víkend s vínem, který je spojený s degustací vín. Plánujete-li pobyt s kamarádkami či kolegyněmi, jistě využijete balíčky Po čem ženy touží nebo Dámská jízda, které v sobě zahrnují procedury, po kterých se budete cítit odpočatě a svěže.

Pobytové balíčky v Spa Resort Lednice


Pobytové balíčky pro seniory i rodiny s dětmi, objevování krás Lednicko-Valtického areálu

Myslíme samozřejmě také i na rodiny s dětmi – balíček Léto s rodinou v lázních vám během 4 dnů připraví 2 procedury a spoustu výletů a zábavných aktivit pro děti i jejich rodiče. Nejen děti, ale i senioři si u nás přijdou na své! Balíček Pobyt nejen pro seniory vám umožní aktivně poznávat prostředí Jižní Moravy, které zakončíte relaxačními procedurami. Pokud chcete pobyt u nás pojmout jako dovolenou, nabízíme také balíčky na 6 a více nocí, které můžete zaměřit jak na své zdraví formou léčebných procedur, tak i na sportovní aktivity, například cyklistiku.

Aktivity v okolí Lednice


Moderní a designové ubytování v Lednici a vynikající gurmánský zážitek

Ať už si zvolíte pobytový balíček zaměřený na relaxaci, odpočinek nebo na sport a nejrůznější aktivity, budete si moci užít ubytování v moderním prostředí. Náš 4* hotel nabízí komfortní ubytování ve 43 pokojích, 3 apartmánech a luxusním apartmánu pro ty nejnáročnější zákazníky. Díky skvělé poloze hotelu, máte v těsné blízkosti jak samotné procedury a wellness centrum, tak i Lednicko-valtický areál a Lednický zámek, který určitě stojí za návštěvu. K příjemnému programu během vašeho pobytu nesmí samozřejmě chybět skvělé jídlo. V naší restauraci ochutnáte opravdové gurmánské pokrmy moderní světové i české kuchyně.

Moderní a designové ubytování v Lednici


PODSTRÁNKY

Léčebné a lázeňské pobyty

Léčebné a lázeňské pobyty
Léčebné a lázeňské pobyty v Spa Resortu Lednice, poblíž Lednicko-valtického areálu

Jodobromová mořská voda

Jodobromová mořská voda
Jodobromová mořská voda – blahodárný léčivý zdroj ve Spa Resort Lednice

Léčebné procedury a lázeňská léčba

Léčebné procedury a lázeňská léčba
Léčebné procedury ve Spa Resort Lednice, léčba nejrůznějších zdravotních obtíží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Spa Resort Lednice**** Léčebné pobyty v lázních
WEBOVÁ STRÁNKA
Spa Resort Lednice****
www.lazne-lednice.cz
Adresa

Adresa

Břeclavská 781
Lednice na Moravě 691 44

recepce@lazne-lednice.cz
+420 515 554 100


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha