Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže

Spa Resort Lednice**** Léčebné pobyty v lázních

Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže

Spa Resort Lednice****
Léčebné pobyty v lázních
Léčebné procedury ve Spa Resort Lednice, léčba nejrůznějších zdravotních obtíží

Spa Resort Lednice se zaměřuje nejenom na relaxaci a odpočinek, ale především na prevenci a léčbu nejrůznějších zdravotních obtíží, jako jsou onemocnění pohybového aparátu, gynekologické problémy a dermatologické obtíže. Využijte léčebnou sílu přírodních zdrojů v Lednici.

Spa Resort Lednice poskytuje léčbu nejrůznějších zdravotních onemocnění

Léčba neplodnosti a gynekologických onemocnění ve Spa Resort Lednice

Existuje mnoho žen, které řeší problémy s početím, nechtějí je však řešit pomocí asistované reprodukce, kterou nabízí dnešní moderní medicína. V rámci našeho léčebného lázeňského centra nabízíme alternativní metody, které pomohou vaše tělo připravit na budoucí těhotenství. Díky gynekologické balneoterapii léčíme primární sterilitu a infertilitu – neschopnost žen prvorodiček otěhotnět nebo donosit dítě. Tato metoda pomáhá také ženám, které již těhotné byly, ale nedaří se jim otěhotnět znovu. Léčebná procedura má příznivé účinky také na problémy se samovolnými a opakujícími se potraty. Blahodárně působí i na zánětlivá onemocnění vnitřních rodidel. Tato léčba se nejčastěji aplikuje v délce 8 dní / 7 nocí nebo 15 dní / 14 nocí v našem léčebném centru.

Léčba neplodnosti a gynekologických onemocnění


Léčba onemocnění pohybového aparátu, prevence i řešení bolestí

Onemocnění pohybového aparátu jsou palčivým problémem dnešní doby. Snad každý se někdy setkal s bolestmi páteře, kloubů, šlach nebo svalů. Bohužel u některých pacientů jsou tyto problémy trvalé a přerůstají až do nemocí páteře, revmatických onemocnění nebo zánětlivých kloubních onemocnění. Většinu problémů s pohybovým aparátem léčíme pomocí blahodárných účinků jódové vody, která přispívá k resorpci zánětlivých ložisek a zvyšuje hojivou tendenci. Součástí léčby je také upravení pohybového režimu pacienta a speciální cviky, které zajistí udržitelnost zlepšení obtíží po skončení léčby.

Léčba onemocnění pohybového aparátu


Dermatologické problémy, léčba akné, ekzémů i popálenin

Častým důvodem návštěv našich léčebných procedur bývají dermatologické problémy, nejčastěji akné, chronické ekzémy, otoky tkání, psoriáza nebo stavy po popáleninách. Na kožní problémy je nejlepší metodou léčba přírodními léčivými zdroji, která by se měla pravidelně opakovat větší počet dnů, ideálně 8–15. Během samotné léčby dochází také k příznivým zásahům do imunitního systému, zvýšení odolnosti vůči stresu a zmírnění alergických stavů. Léčba probíhá formou 15minutové koupele ve vodě o teplotě 37-38°C, která je zakončena suchým zábalem. U lokálních problémů jsou aplikovány tzv. částečné koupele.

Léčba dermatologických problémůLéčebné a lázeňské pobyty

Léčebné a lázeňské pobyty

Léčebné a lázeňské pobyty v Spa Resortu Lednice, poblíž Lednicko-valtického areálu

Jodobromová mořská voda

Jodobromová mořská voda

Jodobromová mořská voda – blahodárný léčivý zdroj ve Spa Resort Lednice

Léčebné procedury a lázeňská léčba

Léčebné procedury a lázeňská léčba

Léčebné procedury ve Spa Resort Lednice, léčba nejrůznějších zdravotních obtíží