Hotel Podhrad****
AGRIPROD CZ a.s.


Náměstí Čsl. armády 30, Hluboká nad Vltavou 373 41
Telefon: +420 387 983 690

Romantický hotel Podhrad a depandance Knížecí dvůr nabízí ideální kombinaci komfortního ubytování, výborné gastronomie, sportovního vyžití a wellness služeb v krásném a poklidném prostředí města Hluboká nad Vltavou. Hotel se nachází pod zámkem Hluboká, který je dominantou celého města. Depandanci najdete jen několik kroků od hlavní budovy.

Hotel Podhrad:
- nachází se pár minut chůze od zámku Hluboká, který je dominantou celého města. Pokoje jsou zařízeny stylově a zcela naplňují kategorii hotelu. Všechny mají vlastní fén, trezor, minibar, telefon, TV/Sat, internet, sociální zařízení, koupelnu s vanou či sprchou.
Služby:
- pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, rodinné, luxusní apartmá
- relaxační a wellness centrum
- sauna, infrasauna, vířivka a bazén s protiproudem
- klasické a exotické masáže
- stylová restaurace Vám dopřeje to nejlepší z české kuchyně, místní i národní speciality, které vychází z lidových i kulinářských tradic
- možnost objednání golfových balíčků na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou

V současné době si na zdejším hřišti, které je vzdálené jen 500 metrů od našeho hotelu, můžete zahrát na greenu o rozloze 68 hektarů a vyzkoušet 9 nebo 18 jamek. Samozřejmostí je driving range i chipping a putting green. Základem je osmnáctijamkové hřiště s parem 72, k dispozici je i veřejné hřiště, na kterém převažují tříparové jamky.
Golfové hřiště v Hluboké patří k těm nejotevřenějším v Čechách. Od roku 2006 průběžně probíhá redesign hrací plochy, díky kterému se neustále zlepšuje zážitek ze hry. Hřiště najdete hned pod zámkem Hluboká, který je z mnoha míst na hřišti vidět a dodává tak na malebnosti zážitku.

Depandance Knížecí dvůr:
- je vzdálena jen pár kroků od Hotelu Podhrad. Všechny pokoje mají vlastní fén, trezor, minibar, telefon, TV/Sat, internet, sociální zařízení, koupelnu s vanou či sprchou a zcela naplňují kategorii ubytování. Původně se jednalo o mohutnou patrovou budovu s prvky střídmého klasicismu, která byla postavena roku 1846 podle návrhu vídeňského architekta Franze Beera.
- u veškerých služeb, jako restaurace, wellness nebo snídaně, Vás rádi obsloužíme v hlavní budově – Hotelu Podhrad.

Hotel Podhrad najdete na adrese nám. Čsl. armády 30, Hluboká nad Vltavou.

IČ: 26019078
DIČ: CZ26019078
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč

Telefon:
+420 387 983 690

Email:
recepce@hotel-podhrad.cz

Web:


GPS: 49°3′3.74″ N, 14°26′12.73″ E

QR kód firmy Hotel Podhrad**** AGRIPROD CZ a.s.

Obce a města v EKO-KOM systému pro zpětný odběr a využití odpadů z obalů.
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu.

Město Potštát, pamětihodnosti, kulturní akce a jiné zajímavosti.

Město Potštát, pamětihodnosti, kulturní akce a jiné zajímavosti
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Regenerační centrum a hotel HARMONIE

S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

COMHEALTH, s.r.o.

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.