TI Systems, s.r.o.


Hornická 2252, Sokolov 356 01

Poskytování služeb v oblasti spravování a zpracování dat,
hostingových a souvisejících činností i webových portálů.

IČ: 29156157
DIČ: CZ29156157
Okres: Sokolov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Správka

Serverhousing Sokolov.

Serverhousing Sokolov.

Nabízíme pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Servery jsou umístěny ve speciálních datových centrech s ideálními podmínkami a vysokým faktorem zabezpečení. Server housing Služba je určena firmám a soukromým osobám, které potřebují zajištění spolehlivého provozu svých serverů, jejich ochranu a připojení k páteřní síti. Rack housing Rack housing je služba pronájmu prostor v celé rackové skříni nebo jen v její části a je určená firmám nebo soukromým osobám, kteří vlastní větší množství serverů. Technické zázemí Konektivita 100 % Redundantní internet a back up linka Zálohování na externí medium Zabezpečení Nezávislý zdroj elektrické energie Splnění parametrů TIER III. Vysoké zabezpečení prostoru (např.: detektory pohybu, kouře, otřesů, otevření, atd.) Kamerový systém Zákaznická podpora


Serverhousing.

Serverhousing.

Nabízíme pronájem prostoru pro server a nepřetržité vysokorychlostní připojení serveru k síti Internet. Servery jsou umístěny ve speciálních datových centrech s ideálními podmínkami a vysokým faktorem zabezpečení. Server housing Služba je určena firmám a soukromým osobám, které potřebují zajištění spolehlivého provozu svých serverů, jejich ochranu a připojení k páteřní síti. Rack housing Rack housing je služba pronájmu prostor v celé rackové skříni nebo jen v její části a je určená firmám nebo soukromým osobám, kteří vlastní větší množství serverů. Technické zázemí Konektivita 100 % Redundantní internet a back up linka Zálohování na externí medium Zabezpečení Nezávislý zdroj elektrické energie Splnění parametrů TIER III. Vysoké zabezpečení prostoru (např.: detektory pohybu, kouře, otřesů, otevření, atd.) Kamerový systém Zákaznická podporaDalší produkty a služby
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky
  • návrhy webových stránek, tvorba webů, optimalizace pro vyhledávače, zpracování webové prezentace


Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.