CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@thermoindustry.com

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 603 290 765

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Bezručova 88
Česká Skalice 552 03

THERMO INDUSTRY, a.s.
Stavební chemie Česká Skalice

Společnost THERMO INDUSTRY, a.s. sídlící v České Skalici se specializuje na vývoj a výrobu termoaktivních stěrek z řady AERO-THERM®. Tyto termoizolační hmoty přispívají k optimalizaci energetické efektivity budov a zlepšení tepelného komfortu. Naše stěrky slouží k tepelné izolaci podlah, stěn a stropů. V produktech také naleznete kvalitní penetrace a nátěry proti plísním.

Stěrky jsou složeny z malých skleněných kuliček a izolačního materiálu, které odrážejí teplo zpět do prostoru a snižují energetickou náročnost staveb. AERO-THERM stěrky se aplikují v tenké vrstvě 1 mm a jsou vodou ředitelné, difúzně otevřené a pružné. Také pohlcují vzdušnou vlhkost a zabraňují tak tvorbě plísní, jsou zdravotně nezávadné a certifikované.

Stěrky jsou kategorizovány podle svého určení do několika hlavních skupin:

Interiérové stěrky se nanášejí na vnitřní stěny místností a odrážejí teplo zpět do prostoru. Tím zvyšují teplotu v místnosti a zabraňují úniku tepla do stěn. Také pohlcují vzdušnou vlhkost a zamezují tvorbě plísní. Jsou zdravotně nezávadné a vhodné i pro potravinářské provozy.

Exteriérové stěrky se aplikují na vnější povrch obvodových stěn nebo střechy staveb a omezují pronikání tepelného slunečního záření do stavební konstrukce. Tím omezují přehřívání objektu v letních měsících a snižují náklady na klimatizaci. Jsou odolné vůči UV záření, hydrofobní a paropropustné.

Podlahové stěrky jsou určené pro zlepšení tepelných vlastností podlahy. Sníží tepelnou jímavost nášlapné vrstvy a v součinnosti s podlahovým vytápěním zajistí jeho vyšší účinnost. Jsou pružné a odolné a lze je použít pod všechny dostupné podlahové krytiny.

Průmyslové stěrky jsou speciálně navržené pro snížení energetické náročnosti strojů a technologických zařízení. Mají vysokou odolnost proti teplotě, tlaku, vlhkosti a chemickým látkám. Sníží povrchovou teplotu a tepelné ztráty vulkanizačních lisů, potrubí, ventilů, nádrží, kotlů a dalších průmyslových zařízení.

Tato rozdělení umožňují výběr specifického typu AERO-THERM stěrky podle konkrétních potřeb a prostorových podmínek, což přispívá k efektivnímu využití těchto termoaktivních stěrek v různých oblastech.

Kromě stěrek máme k dispozici také penetraci, která se používá k přípravě savých podkladů před aplikací termoizolačních stěrek. Penetrace vytváří adhezní můstek mezi podkladem a stěrkou, zpevňuje a snižuje savost podkladu a zkracuje dobu schnutí stěrky. Penetrace je vodou ředitelná, není toxická ani hořlavá a je součástí certifikovaného systému AERO-THERM.

Naše firma se může pyšnit 1. místem v soutěži RISE Awards 2016 ve Velké Británii za inovativní výrobek v oblasti izolací a 2. místem v soutěži Firma roku 2016 v Pardubickém kraji.
Jestliže Vás některý z našich výrobků oslovil neváhejte a obraťte se na nás.

moreless
Informační zdroje

Stavební chemieIzolační materiál

SLOGAN: Energie šetříme jednoduše a chytře kvalitními produkty.

Štítky: termoaktivní stěrky, termoizolační hmoty, AERO-THERM, izolace, penetrace, protiplísňové nátěry

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Termoaktivní stěrky, penetrace, protiplísňové přípravky Česká Skalice – Eshop OBNOVA

Termoaktivní stěrky, penetrace, protiplísňové přípravky Česká Skalice – ...

Na našem Eshopu OBNOVA naši zákazníci nejen z České Skalice naleznou kompletní sortiment pro tepelnou pohodu jako jsou penetrace, termoaktivní stěrky a protiplísňové nátěry.

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM

Termoaktivní stěrky, tepelně izolační omítky AERO-THERM pro snížení energetické náročnosti budov a strojů, vyvíjí a vyrábí společnost THERMO INDUSTRY, a.s..Kontakty

THERMO INDUSTRY, a.s.
Bezručova 88
Česká Skalice 552 03
GPS: 50°23′30.55″ N, 16°2′13.74″ E

50°23′30.55″ N, 16°2′13.74″ E

QR kód firmy THERMO INDUSTRY, a.s.

OBNOVA servis, s.r.o.
Bezručova 88
Česká Skalice 552 03
GPS: 50°23′30.55″ N, 16°2′13.74″ E

50°23′30.55″ N, 16°2′13.74″ E

QR kód firmy OBNOVA servis, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA THERMO INDUSTRY, a.s. Stavební chemie Česká Skalice
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.obnova.cz
Adresa

Adresa

Bezručova 88
Česká Skalice 552 03

info@thermoindustry.com
+420 603 290 765

Kontaktujte nás

captcha

Kde nás najdete

Bezručova 88
Česká Skalice 552 03

GPS50°23′30.55″ N, 16°2′13.74″ E

Plánování trasy

Bezručova 88 Česká Skalice 55203

Prospekty

Certifikát kvality firmy