FINÁL CB s.r.o.


Jírovcova 1050/53, České Budějovice 370 04
Naše společnost FINÁL CB s.r.o. se zabývá:
- čištěním odpadů WC, sprch, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí apod.
- údržbou a revizemi kanalizací, odpadů a potrubí (možno i TV kamerou).

Havarijní službu provozujeme NON-STOP.

Naše služby:
- preventivní čištění splaškové a dešťové kanalizace
- kontroly a revize potrubí kamerou
- čištění hrobů a pomníků.

Možnosti čištění kanalizace:
- vodním tlakem
- elektromechanicky - frézovací technikou.

Čištění kanalizace:
- čištění stoupaček, kanalizačních přípojek, koupelnových a dešťových vpustí, zatukovaného potrubí, revizních šachet
- frézování stoupaček
- havarijní čištění kanalizace
- preventivní vyčištění kanalizace.

Technika, se kterou pracujeme:
- prohlídka potrubí TV inspekční mobilní kamerou ROCAM mobile vCam Digital kamerový systém se záznamem
- stroje na čištění kanalizací od firmy KROLL Fahrzeugbau Umwelttechnik GmbH – ROJET
- čištění kanalizací tlakovou vodou
- elektromechanicky-frézovací technikou ROTHENBERGER
Werkzeuge GmbH - čistící stroj na potrubí odpadní
- trasování potrubí, lokalizace zjištěných závad
- systém Cam zjistí přesnou polohu kamery, jelikož je vybaven sondou, která vysílá radiové signály na povrch.

Této činnosti se věnujeme již od roku 2008. Naší hlavní snahou je spokojený zákazník. O všechny Vaše problémy s údržbou a čištěním kanalizace se postará tým našich školených pracovníků.
Vždy se snažíme vyřešit Vaše problémy a potřeby k naprosté spokojenosti.

Produkty
  • montáž vodovodního potrubí, vodovodní přípojky, rozvody vody a kanalizace, instalace vodoměrů, montáž vodovodních baterií
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod


Související články
Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 30 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o.

Topenářské a vodo instalatérské práce společně se zajištěním plynu pro vaši domácnost ale i jakýkoliv průmyslový či administrativní objekt

Firma Šimek VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. se specializuje na práce prováděné ve vašich domácnostech nebo v jakýchkoliv jiných průmyslových objektech a to už více jak dvacet let. Zkráceně se jedná o služby vodo-topo-plyn. Tato specializovaná společnost má širokou praxi v oboru a proto jsou schopni vám odborně poradit dokonce i s vašimi akutními problémy. Z dlouhodobějšího hlediska vám pomohou vytvořit projekt na míru pro váš soukromý dům ale i průmyslovou budovu. Od samotné projekce až po komplexní zajištění včetně dodání kotlů nebo ohřívačů vody, jejich montáž i následný servis.


Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Firemní články
Čištění kanalizací a prevenci havárie potrubí není radno podceňovat

Čištění kanalizací a prevenci havárie potrubí není radno podceňovat

Že je havárie kanalizace velmi nepříjemným zážitkem, asi nemusíme nikomu dlouho vysvětlovat. Stačí si jen představit, co všechno se ucpáním odpadního potrubí dostane zpátky do vaší domácnosti, a to v mnohonásobném množství. Čištění potrubí a hlavně prevence před jeho ucpáním jsou tedy služby, které vám mohou zachránit mnoho. Pro České Budějovice je zachráncem před katastrofou společnost FINÁL CB.


Prohlídky a revize potrubí kamerou České Budějovice

Prohlídky a revize potrubí kamerou České Budějovice

Provádíme revize a čištění kanalizací a odpadů za pomoci kamery. Vaše potrubí bude jako nové. Díky kameře prozkoumáme Vaše kanalizace, septiky i odpady. Zkontrolujeme potrubí, komíny, průduchy. Metody čištění: - za pomoci tlakové vody - elektromechanicky za pomoci frézovací techniky. Z prohlídky a revize Vám po kontrole předáme záznam na CD nebo DVD a protokol s přesným místem možných poruch. Volejte nonstop na telefonní číslo 739 77 17 28.


Čištění kanalizací a odpadů České Budějovice

Čištění kanalizací a odpadů České Budějovice

Jednou za čas je třeba nechat provést čištění kanalizací a odpadů. FINÁL CB s.r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti kanalizačních a odpadních prací. Služby, které nabízíme: - Revize, čištění a údržba kanalizací, okapů, hrobů, potrubí - Čištění odpadů, umyvadel, dřezů, toalet a podobně - Čištění kanalizačních přípojek, stoupaček, revizních šachet, koupelových vpustí - Havarijní i preventivní vyčištění kanalizace Služby zajišťujeme prostřednictvím kvalitních a moderních nástrojů. Vlastníme kameru ROCAM mobile vCam, stroje na čištění kanalizací KROLL Fahrzeugbau Umwelttechnik GmbH – ROJET anebo frézovací techniku ROTHENBERGER Werkzeuge GmbH. Nejčastěji používáme metody čištění za pomocí tlakové vody anebo elektromechanicky frézovací technikou. Provozujeme NONSTOP havarijní službu na telefonním čísle 739 771 728.


Nejen čištění kanalizace - havarijní služba (České Budějovice)

Nejen čištění kanalizace - havarijní služba (České Budějovice)

Není nic horšího než se po náročném dni vrátit domů a řešit nefunkční odpad nebo prasklou kanalizaci. Podobná havárie vám nejen velmi znepříjemní den, ale může také znamenat velké nebezpečí pro zdraví a bezpečnost vás i vašich blízkých. S firmou FINÁL CB vás už nefunkční kanalizace strašit nemusí. Naše havarijní služba je tu pro vás nepřetržitě celý den, a to nejen pro čištění kanalizace. Každou havárii v Českých Budějovicích i okolí jsme tak schopni vyřešit do 3 hodin. Společnost FINÁL CB se o správu a revize odpadů včetně čištění kanalizace stará již od roku 2008. Zákazníkům z Českých Budějovic a okolí tak poskytujeme kvalitní služby od čištění ucpané toalety až po složité opravy kanalizace. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a připraveni okamžitě vyřešit každý váš problém. Mezi naše základní služby patří například: - Čištění odpadů sprch, umyvadel, dřezů - Čištění stoupaček - Čištění kanalizace a kanalizačních přípojek - Čištění koupelnových a dešťových vpustí Protože víme, že prevence je při péči o kanalizaci a odpady důležitá, nabízíme vám pravidelné revize a čištění kanalizace. I nečekané havarijní stavy však umíme vyřešit rychle a profesionálně. Už nikdy tak nemusíte čekat, až si na vás instalatér udělá čas. FINÁL CB vyřeší každou havárii do 3 hodin.


Čištění kanalizace - havarijní služba České Budějovice

Čištění kanalizace - havarijní služba České Budějovice

Nonstop havarijní služba pro čištění kanalizace společnosti Finál CB z Českých Budějovic je to, co vás zachrání při prasklém potrubí či kanalizaci. Společnost Finál CB poskytuje komplexní služby v oblasti čištění kanalizace, revize potrubí, okapů, realizace kanalizace i potrubí a samozřejmě také pohotovou havarijní službu 24 hodin denně. Včasný příjezd jejich řemeslníků zabrání zbytečnému rozšíření už tak dost velkých škod při prasklém potrubí či kanalizaci. Společnost Finál CB tedy poskytuje tyto služby: - čištění kanalizace - čištění potrubí - realizace potrubí - realizace kanalizace - čištění odpadů - vyčištění stoupaček - revize potrubí a kanalizace - čištění kanalizace tlakovou vodou s minimem rizika poškození potrubí - preventivní čištění splaškové kanalizace - čištění dešťové kanalizace - prohlídky a revize potrubí TV kamerou - čištění hrobů a pomníků Řemeslníci společnosti Finál CB pracují velmi spolehlivě, precizně a rychle. Jak rychle u vašich dveří zazvoní, tak rychle budou s prací na čištění kanalizace hotovi. Ovšem bez ztráty jakékoliv kvality jejich práce. Čištění kanalizace provádí nejen elektromechanicky frézovací technikou, ale také vodním tlakem, což je velmi šetrným způsobem, jak kanalizaci vyčistit bez rizika poškození potrubí. Svěřte čištění a realizace potrubí a kanalizace profesionálům společnosti Finál CB a už se nebudete muset trápit s ucpávající se, zapáchající a špatně odtékající kanalizací či odpady.


Když nefunguje všechno jak má... Čištění odpadů Jižní Čechy

Když nefunguje všechno jak má... Čištění odpadů Jižní Čechy

Provádíme čištění kanalizací, odpadů, potrubí, dešťových svodů tlakovou vodou a frézovací technikou. Prohlídky, revize kanalizace TV kamerou. Čištění odpadů od wc, sprch, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí apod.Havarijní non-stop služba.


Čištění a údržba kanalizací, okapů, potrubí, havarijní služba, Jižní Čechy.

Čištění a údržba kanalizací, okapů, potrubí, havarijní služba, Jižní Čechy.

Komplexní služby v oblasti čištění, revize kanalizace, okapů, potrubí, stoupaček, dešťové svody a žlaby, odpadů od WC, van, dřezů, sprch, myček apod. Prohlížíme potrubí TV kamerou s možností záznamu. Více informací viz. níže.