FINÁL CB s.r.o.


Jírovcova 1050/53, České Budějovice 370 04
Naše společnost FINÁL CB s.r.o. se zabývá:
- čištěním odpadů WC, sprch, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí apod.
- údržbou a revizemi kanalizací, odpadů a potrubí (možno i TV kamerou).

Havarijní službu provozujeme NON-STOP.

Naše služby:
- preventivní čištění splaškové a dešťové kanalizace
- kontroly a revize potrubí kamerou
- čištění hrobů a pomníků.

Možnosti čištění kanalizace:
- vodním tlakem
- elektromechanicky - frézovací technikou.

Čištění kanalizace:
- čištění stoupaček, kanalizačních přípojek, koupelnových a dešťových vpustí, zatukovaného potrubí, revizních šachet
- frézování stoupaček
- havarijní čištění kanalizace
- preventivní vyčištění kanalizace.

Technika, se kterou pracujeme:
- prohlídka potrubí TV inspekční mobilní kamerou ROCAM mobile vCam Digital kamerový systém se záznamem
- stroje na čištění kanalizací od firmy KROLL Fahrzeugbau Umwelttechnik GmbH – ROJET
- čištění kanalizací tlakovou vodou
- elektromechanicky-frézovací technikou ROTHENBERGER
Werkzeuge GmbH - čistící stroj na potrubí odpadní
- trasování potrubí, lokalizace zjištěných závad
- systém Cam zjistí přesnou polohu kamery, jelikož je vybaven sondou, která vysílá radiové signály na povrch.

Této činnosti se věnujeme již od roku 2008. Naší hlavní snahou je spokojený zákazník. O všechny Vaše problémy s údržbou a čištěním kanalizace se postará tým našich školených pracovníků.
Vždy se snažíme vyřešit Vaše problémy a potřeby k naprosté spokojenosti.

Produkty
  • montáž vodovodního potrubí, vodovodní přípojky, rozvody vody a kanalizace, instalace vodoměrů, montáž vodovodních baterií
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov.

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Advokátní služby Vysoké Mýto, občanské právo, rodinné právo, obchodní právo, trestní právo.

Advokátní služby Vysoké Mýto, občanské právo, rodinné právo, obchodní právo, trestní právo

Související články
Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.


Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

ČERNOHORSKÝ s.r.o.

Zemní a výkopové práce od profesionálů se špičkovým vybavením

Praxe v oblasti zemních a výkopových prací se vždy hodí. Firma Čenohorský s.r.o. provozuje autodopravu, provádí jeřábnické a zemní práce. Potřebujete sehnat firmu na terénní úpravy, výkopové nebo zemní práce na Opavsku? Firma působí po celém Moravskoslezském kraji.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Firemní články
Čištění kanalizací a prevenci havárie potrubí není radno podceňovat

Čištění kanalizací a prevenci havárie potrubí není radno podceňovat

Že je havárie kanalizace velmi nepříjemným zážitkem, asi nemusíme nikomu dlouho vysvětlovat. Stačí si jen představit, co všechno se ucpáním odpadního potrubí dostane zpátky do vaší domácnosti, a to v mnohonásobném množství. Čištění potrubí a hlavně prevence před jeho ucpáním jsou tedy služby, které vám mohou zachránit mnoho. Pro České Budějovice je zachráncem před katastrofou společnost FINÁL CB.


Prohlídky a revize potrubí kamerou České Budějovice

Prohlídky a revize potrubí kamerou České Budějovice

Provádíme revize a čištění kanalizací a odpadů za pomoci kamery. Vaše potrubí bude jako nové. Díky kameře prozkoumáme Vaše kanalizace, septiky i odpady. Zkontrolujeme potrubí, komíny, průduchy. Metody čištění: - za pomoci tlakové vody - elektromechanicky za pomoci frézovací techniky. Z prohlídky a revize Vám po kontrole předáme záznam na CD nebo DVD a protokol s přesným místem možných poruch. Volejte nonstop na telefonní číslo 739 77 17 28.


Čištění kanalizací a odpadů České Budějovice

Čištění kanalizací a odpadů České Budějovice

Jednou za čas je třeba nechat provést čištění kanalizací a odpadů. FINÁL CB s.r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti kanalizačních a odpadních prací. Služby, které nabízíme: - Revize, čištění a údržba kanalizací, okapů, hrobů, potrubí - Čištění odpadů, umyvadel, dřezů, toalet a podobně - Čištění kanalizačních přípojek, stoupaček, revizních šachet, koupelových vpustí - Havarijní i preventivní vyčištění kanalizace Služby zajišťujeme prostřednictvím kvalitních a moderních nástrojů. Vlastníme kameru ROCAM mobile vCam, stroje na čištění kanalizací KROLL Fahrzeugbau Umwelttechnik GmbH – ROJET anebo frézovací techniku ROTHENBERGER Werkzeuge GmbH. Nejčastěji používáme metody čištění za pomocí tlakové vody anebo elektromechanicky frézovací technikou. Provozujeme NONSTOP havarijní službu na telefonním čísle 739 771 728.


Nejen čištění kanalizace - havarijní služba (České Budějovice)

Nejen čištění kanalizace - havarijní služba (České Budějovice)

Není nic horšího než se po náročném dni vrátit domů a řešit nefunkční odpad nebo prasklou kanalizaci. Podobná havárie vám nejen velmi znepříjemní den, ale může také znamenat velké nebezpečí pro zdraví a bezpečnost vás i vašich blízkých. S firmou FINÁL CB vás už nefunkční kanalizace strašit nemusí. Naše havarijní služba je tu pro vás nepřetržitě celý den, a to nejen pro čištění kanalizace. Každou havárii v Českých Budějovicích i okolí jsme tak schopni vyřešit do 3 hodin. Společnost FINÁL CB se o správu a revize odpadů včetně čištění kanalizace stará již od roku 2008. Zákazníkům z Českých Budějovic a okolí tak poskytujeme kvalitní služby od čištění ucpané toalety až po složité opravy kanalizace. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a připraveni okamžitě vyřešit každý váš problém. Mezi naše základní služby patří například: - Čištění odpadů sprch, umyvadel, dřezů - Čištění stoupaček - Čištění kanalizace a kanalizačních přípojek - Čištění koupelnových a dešťových vpustí Protože víme, že prevence je při péči o kanalizaci a odpady důležitá, nabízíme vám pravidelné revize a čištění kanalizace. I nečekané havarijní stavy však umíme vyřešit rychle a profesionálně. Už nikdy tak nemusíte čekat, až si na vás instalatér udělá čas. FINÁL CB vyřeší každou havárii do 3 hodin.


Čištění kanalizace - havarijní služba České Budějovice

Čištění kanalizace - havarijní služba České Budějovice

Nonstop havarijní služba pro čištění kanalizace společnosti Finál CB z Českých Budějovic je to, co vás zachrání při prasklém potrubí či kanalizaci. Společnost Finál CB poskytuje komplexní služby v oblasti čištění kanalizace, revize potrubí, okapů, realizace kanalizace i potrubí a samozřejmě také pohotovou havarijní službu 24 hodin denně. Včasný příjezd jejich řemeslníků zabrání zbytečnému rozšíření už tak dost velkých škod při prasklém potrubí či kanalizaci. Společnost Finál CB tedy poskytuje tyto služby: - čištění kanalizace - čištění potrubí - realizace potrubí - realizace kanalizace - čištění odpadů - vyčištění stoupaček - revize potrubí a kanalizace - čištění kanalizace tlakovou vodou s minimem rizika poškození potrubí - preventivní čištění splaškové kanalizace - čištění dešťové kanalizace - prohlídky a revize potrubí TV kamerou - čištění hrobů a pomníků Řemeslníci společnosti Finál CB pracují velmi spolehlivě, precizně a rychle. Jak rychle u vašich dveří zazvoní, tak rychle budou s prací na čištění kanalizace hotovi. Ovšem bez ztráty jakékoliv kvality jejich práce. Čištění kanalizace provádí nejen elektromechanicky frézovací technikou, ale také vodním tlakem, což je velmi šetrným způsobem, jak kanalizaci vyčistit bez rizika poškození potrubí. Svěřte čištění a realizace potrubí a kanalizace profesionálům společnosti Finál CB a už se nebudete muset trápit s ucpávající se, zapáchající a špatně odtékající kanalizací či odpady.


Když nefunguje všechno jak má... Čištění odpadů Jižní Čechy

Když nefunguje všechno jak má... Čištění odpadů Jižní Čechy

Provádíme čištění kanalizací, odpadů, potrubí, dešťových svodů tlakovou vodou a frézovací technikou. Prohlídky, revize kanalizace TV kamerou. Čištění odpadů od wc, sprch, umyvadel, dřezů, podlahových vpustí apod.Havarijní non-stop služba.


Čištění a údržba kanalizací, okapů, potrubí, havarijní služba, Jižní Čechy.

Čištění a údržba kanalizací, okapů, potrubí, havarijní služba, Jižní Čechy.

Komplexní služby v oblasti čištění, revize kanalizace, okapů, potrubí, stoupaček, dešťové svody a žlaby, odpadů od WC, van, dřezů, sprch, myček apod. Prohlížíme potrubí TV kamerou s možností záznamu. Více informací viz. níže.