Luděk Skala


Dolní Libchavy 259, Libchavy 561 16

Kominictví Ústí nad Orlicí
- frézování komínů
- vložkování komínů
- rekonstrukce komínů
- revize komínů
Mezi naše zákazníky patří bytová družstva, sdružení vlastníků jednotek i fyzické osoby.
Přestože sídlíme v Dolních Libchavách, naši zákazníci jsou z Ústí nad Orlicí, České Třebové, Litomyšle, Žamberka, Vamberka, ale také z Prahy a z celé republiky.

Bezpečnost práce BOZP Ústí nad Orlicí
- dokumentace
- školení
- bezpečnostní značení

IČ: 63197138
DIČ: CZ6407230203
Okres: Ústí nad Orlicí
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Luděk Skala

Školení BOZP Ústí nad Orlicí, Požární ochrana SKALA servis

Školení BOZP Ústí nad Orlicí, Požární ochrana SKALA servis

Firma Skala servis působí v okolí Ústí nad Orlicí a poskytuje služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Skala servis nabízí v oblasti požární ochrany tyto služby: Dokumentace PO Školení PO Bezpečnostní značení Hasicí přístroje a hydranty Certifikáty Skala servis nabízí v oblasti bezpečnosti práce tyto služby: Dokumentace BOZP Školení BOZP – školení zaměstnanců a vedoucích dle osnov Bezpečnostní značení Certifikáty Vypracujeme osnovy školení BOZP Vypracujeme zkušební testy BOZP Neváhejte nás kontaktovat nebo pokud jste poblíž Ústí nad Orlicí se přímo zastavit u nás na firmě SKALA servis. Rádi se Vám budeme věnovat.


Skala - kominík Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, rekonstrukce komínů

Skala - kominík Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, rekonstrukce komínů

Firma Luděk Skala Vám nabízí veškeré kominické práce od značení komínů, přes výstavbu, rekonstrukce, revize i frézování vlastní hydraulickou komínovou frézou. Díky naší technice a znalostem jsme schopni velmi přesně diagnostikovat problém a ten vyřešit, doporučit případnou opravu a tu i uskutečnit. Nově diagnostikujeme stav komínového vedení zevnitř díky inspekční kameře, kterou je možné zkontrolovat i vedení odpadů, vzduchové i plynové vedení. Při práci na komínu využívá naše firma montážní plošinu, která umožňuje práci i na těžko přístupných místech a neohrožuje poškození střešní krytiny při opravách a revizích. Dále naše firma nabízí kompletní servis bezpečnosti práce BOZP, včetně odborného zavedení a zpracování dokumentace. Jsme schopní vykonávat jednorázové úkony BOZP, stejně tak jako pravidelné kontroly pracovišť. Také poskytujeme odborné zastoupení při jednání s kontrolními úřady BOZP. Najdete nás v Dolních Libchavách - mezi Ústím nad Orlicí a Českou Třebovou. Naše služby poskytujeme nejen po ústeckoorlickém regionu, ale po celé České Republice nejen pro rodinné domky, ale i pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek i firmy.


Skala – kominictví Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Skala – kominictví Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Firma Luděk Skala nabízí své služby v oboru kominictví pro své zákazníky z Ústí nad Orlicí, České Třebové a okolí. Firma Luděk Skala Ústí nad Orlicí dále zajišťuje kontroly a čištění spalinových cest, aby komín správně plnil svou funkci. Stavíte-li nový dům nebo provádíte rekonstrukci stávajícího RD, doporučujeme provádět revize komínů hned po dokončení hrubé stavby, než budou provedeny veškeré dokončovací práce. Firma Luděk Skala poskytuje komplexní činnost dle požadavků legislativy. Pokud jste z okolí měst Ústí nad Orlicí nebo Česká Třebová, neváhejte nás kontaktovat. Skala – kominické služby: Revize a pasporty  Kontroly a čištění komínů Značení komínů Uzavření komínů Vložkování komínů Frézování komínů Hydraulická komínová fréza Odstraňování závad


Frézování komínů Ústí nad Orlicí - Luděk Skala - kominictví

Frézování komínů Ústí nad Orlicí - Luděk Skala - kominictví

Firma Luděk Skala Vám nabízí kompletní servis Vašich komínů.: - frézování komínů - rekonstrukce komínů - revize komínů - komínové stříšky - bezpečnostní servis - značení komínů - veškeré kominické práce Frézování komínů se využívá všude tam, kde je stávající komínový průduch příliš malý a tudíž nevyhovující. Výhodou hydraulické frézy je možnost nižších otáček a tudíž menší prašnost. Fréza pro rozšíření komínového průduchu je benzínová, tudíž není potřeba elektrického přívodu. Přestože sídlíme v obci Dolní Libchavy, naši klienti jsou z České Třebové, Ústí nad Orlicí, Litomyšle, Chocně, Žamberka ale nejen z Pardubického kraje, i z Prahy a z celé republiky.Další produkty a služby
  • prohlídky komínů, čištění komínů, revize komínů, vložkování komínů, měření spalin, prohlídky spalinových cest kamerou
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby


Související články
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Školení elektrikářů Jihlava
Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.