Služby Minks s.r.o.


Haškova 153/17, Brno 638 00

Firma Služby MINKS s.r.o. se věnuje poskytováním služeb v oblasti údržby zahrad, městských částí, zeleně ve fotovoltaických elektrárnách, komunálních služeb.

Používaná technika:
- motorové pily, plotostřihy, křovinořezy, foukače a rosiče
- vysavače komunálních odpadů a exkrementů
- motorové zimní zametače, posypové vozíky
- velkoplošné sekačky SCAG, mulčovače, samochodné sekačky se sběrem
- vertikutátory, secí stroj
- samochodný štěpkovač
- mininakladače se širokou škálou adaptérů
- profesionální komunální nosiče HAKO CityMaster s nástavbami pro letní a zimní čištění chodníků a areálů firem
- Nákladní automobily s pohonem 4x4 Bucher a IVECO vybavené nástavbami pro letní a zimní údržbu komunikací
- Horský traktor REFORM Mounty s čelním nakladačem a příslušenstvím mulčovač, lesní fréza, lesní naviják, rotační brány, luční brány


Služby:
sekání, vyhrabávání trávníků a zelených ploch, závlahové systémy
tvarování a střihání živých plotů
odplevelení za použití selektivních a totálních herbicidů
celoroční údržba zeleně a osev zahrad, firemních areálů, FVE (fotovoltaické elektrárny)
výsadby stromů, keřů, trvalek, trávy secím strojem
prořezávání stromů, rizikové kácení, stromolezci
drcení a štěpkování dřevní hmoty, likvidace náletů
úklid zelených ploch od psích exkrementů, likvidace odpadu a zbytkové biomasy
údržba zeleně a ploch ve firemních areálech pomocí profesionálních strojů HAKO
údržba dětských pískovišť, výměna písků
celoroční údržba a čistění komunikací a parkovišť (letní blokové čištění, zimní odstraňování sněhu a zmrazků)
komplexní služby pro obce a firmy (kácení, prořezy, parkové úpravy)
sečení svažitých a neudržovaných ploch mulčovací technikou na horském traktoru REFORM
mulčování mokřadů a dalších míst nepřístupných pro běžnou techniku
čištění břehů kolem řek
revitalizace zanedbaných pozemků pro realitní kanceláře
kropení, mytí a zametání silnic v okolí staveb
čištění pozemků lesní frézou
budování mlatových cest a sportovišť
přeprava materiálu kontejnery na nepřístupná místa.

IČ: 29361796
DIČ: CZ29361796
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martin Minks

Úklid komunikací,chodníků,ploch - odstranění posypů

Úklid komunikací,chodníků,ploch - odstranění posypů

Naše společnost zajišťuje letní údržbu komunikací, chodníků, parkovišť a jiných ploch. Používáme velice kvalitní techniku, jako je třeba univerzální komunální nosič Hako CityMaster 1200- vhodný jak pro zimní tak i letní údržbu, nebo nákladní víceúčelový automobil Iveco 4x4, který má široké spektrum činností jak v zahradní, tak v komunální sféře,má válcové kartáče a cisternu napojenou na mlžící adaptér a tlakové trysky Služby: -komunální služby obcím a městským částem -kropení, tlakové mytí a čištění komunikací v okolí staveb -jarní čištění komunikací, chodníků a ploch od inertního posypu po zimě -letní údržba komunikací, chodníků, parkovišť a firemních areálů -strojní a ruční čištění komunikací a veřejných prostranství -kombinované čištění komunikací -kropení a tlakové mytí komunikací -strojní a ruční úklid městských částí či obcí i po zimní sezóně ad. Pro bližší informace o dalších službách či cenách nás bez váhání kontaktujte!


Sečení trávy a údržba zeleně

Sečení trávy a údržba zeleně

Společnost Služby Minks s.r.o. poskytuje komunální a zahradnické služby v regionu Brna a okolí. Sečení trávy, střihání keřů či tvarování živých plotů je naší hlavní letní pracovní náplní. Disponujeme pestrou škálou žací techniky. Používáme křovinořezy, ruční sekačky, zahradní traktory, velkoplošné sekačky a mulčovače, diskové žací stroje a traktory. Posekanou trávu samozřejmě odvezeme a zlikvidujeme. Údržba zeleně zahrnuje: - jarní a podzimní výhrab listí - vertikutaci trávníku - zakládání trávníku a dosev trávy - chemická likvidace plevelů - výsadby letniček, keřů, stromů - tvarování živých plotů a keřů - drcení a štěpkování dřevní hmoty a spoustu dalších prací


Kropička, kropící a zametací samosběrný vůz - úklid ploch

Kropička, kropící a zametací samosběrný vůz - úklid ploch

Kromě komunálních služeb obcím a městským částem nabízíme také kropení, tlakové mytí a čištění komunikací v okolí staveb. - jarní čištění komunikací, chodníků a ploch od inertního posypu po zimní údržbě pomocí speciálních komunálních nosičů HAKO CityMaster se sběrem – letní údržba komunikací, chodníků, parkovišť a firemních areálů pomocí nákladního automobilu IVECO s válcovým kartáčem, cisternou napojenou na mlžící adaptér a tlakové trysky. Lokalita: Brno.


Pronájem svahové sekačky - včetně obsluhy

Pronájem svahové sekačky - včetně obsluhy

Nabízíme služby v oboru údržby zeleně a ploch v nepřístupných svazích. Speciální horský traktor REFORM Mounty 100 s mulčovačem zvládá díky jedinečnému systému natáčení náprav sekat svahy o velkém sklonu. Provádíme tyto práce: -sekání trávy v solárních elektrárnách,letní údržba sjezdovek, údržba pastvin zemědělcům, sekání svahů kolem silnic, likvidace ruderálního porostu ve vypuštěných rybnících, čištění zarostlých a svažitých pozemků (zhodnocení ceny před prodejem). Lokalita: Brno.


Rizikové kácení, stromolezci - bezpečnostní ořez stromů

Rizikové kácení, stromolezci - bezpečnostní ořez stromů

Pokud máte ve svém okolí strom, který svým stavem a vzrůstem ohrožuje zdraví, zavolejte nám. Zaměřujeme se na rizikové kácení stromů, bezpečnostní ořez stromů stromolezci. Obtížnější případy řešíme použitím plošiny. - kácení a prořezávání stromů odborně proškolenými pracovníky - řezání palivového dřeva, stromové chirurgie, zmlazování a probírky keřových porostů - selektivní řezy za použití horolezeckých technik. Lokalita: Brno.


Realizace přírodních sportovišť a mlatových cest

Realizace přírodních sportovišť a mlatových cest

Naše společnost poskytuje služby v oblastech realizace a celoroční údržby zeleně, čištění komunikací, komplexní služby pro firmy a obce, zakládání trávníků aj. v regionu Jižní Moravy. Věnujeme se výstavbě přírodních sportovišť, hřišť a mlatových cest. Naši pracovníci vybagrují a samozřejmě i odvezou zeminu, rozprostřou patřičné vrstvy k vytvoření hrací plochy, či mlatové cesty, provedou nivelaci, zhutní a osejí povrch ploch. Začistí vše do původního stavu a dále již se můžete bez váhání vrhnout na sport, či krásné procházce.


Zimní údržba komunikací, chodníků a areálů

Zimní údržba komunikací, chodníků a areálů

Zajišťujeme zimní údržbu komunikací, chodníků, parkovišť, firemních areálů a jiných ploch. Používáme nejmodernější techniku, jako jsou automatické inteligentní sypače, odpružené radlice s gumovými nebo plastovými břity, válcové zametače se zimním výpletem, ručně vedené motorové zametače. Můžeme nabídnout nákladní automobil IVECO 4x4 s čelní radlicí a nástavbou pro posyp, Bucher 4x4 s radlicí a nástavbou pro posyp, komunální víceúčelové vozidla HAKO s pluhy, kartáči a nástavbami pro posyp, traktor REFORM Mounty s polohovatelnou radlicí a adaptérem pro posyp. Při údržbě chodníků upřednostňujeme odmetání sněhu. Po tomto zásahu není nutné aplikovat posyp, případně je ho použito menší množství než při plužení. Na požádání lze sníh i odvézt.


Realizace a údržba zahrad

Realizace a údržba zahrad

Provádíme realizaci zahrad v Brně a okolí. Práce zahrnují: - navezení a rozprostření ornice a pěstební substrátu, či rozorání pozemku - hlubší kultivace zeminy bez orání za použití obracecí půdní frézy, která prokypří půdu, rozdrtí drny a kameny zapraví pod provzdušněnou ornici - montáže závlahového systému - sadba stromů, keřů, rostlin a ostatních květin - osetí a zaválcování - zmlazování a prostřihování keřů - provzdušnění trávníku, sečení se sběrem, či mulčování Návrh zahrady může být zpracován jedním z našich zahradních architektů, se kterými úzce spolupracujeme. Chcete založit, upravovat, či udržovat zahradu? Obraťte se na nás!


Likvidace klestů, náletových dřevin, kácení stromů a úprava zanedbaných pozemků

Likvidace klestů, náletových dřevin, kácení stromů a úprava zanedbaných pozemků

Horský traktor REFORM s lesní frézou SEPI rychle a spolehlivě zlikviduje vše nad úrovní terénu. Veškeré dřeviny a tráva jsou rozdrceny a zapraveny do půdy. Tato služba je vhodná i pro klienty realitních kanceláří, kteří tímto zásahem zpřehlední tvar a rozlohu pozemku a tím navýší jeho cenu! Variantou pro pozemky nepřístupné pro traktor je vyklestění keřů a dřevin a následné zpracování štěpkovačem. V případě zájmu vzniklou hmotu odvezeme a zlikvidujeme. Ruderální porost likvidujeme mulčovačem SAFETY připojeném na jednom z našich mini nakladačů. Pokud máte na zahradě či pozemku strom, který svým vzrůstem a stářím ohrožuje okolí, poradíme si s jeho pokácením i prořezem. Speciálně vyškolení pracovníci za pomoci lan a plošin provedou výchovné nebo radikální řezy tak, aby eliminovali poškození majetku a zdraví.Další produkty a služby
  • komplexní pozemkové úpravy, úpravy zahrad, úpravy parků, realizace prvků ÚSES, revitalizace toků, rekultivace krajiny, zakládání stromořadí, likvidace invazních druhů rostlin
  • výstavba a rekonstrukce silnic, dálnice a parkoviště, silniční a dálniční sítě, zpevněné a nezpevněné plochy
  • stavba krytý plavecký bazén, stavba koupaliště, stavba zimní stadion, stavba fotbalové hřiště, výstavba sportovní areály, výstavba tenisové kurty
  • kropicí vozy, sypače vozovek, silniční zametače, příkopové vysekávače, sněhové radlice a frézy, nástavby pro svoz odpadu


Související články
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

V případě, že potřebujete spolupracovat s profesionály v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů, staveb silničních a železničních, tak svoje cíle spojte se společností, která působí nejen u nás, ale i v zahraničí. Jedná se o velkou a významnou společnost Skanska a.s. divize Morava, oblast AT a speciálních prací.


Moderní komunální technika – silniční zametače
Moderní komunální technika – silniční zametače

Letní a zimní úklid komunikací vyžaduje také potřebnou a moderní komunální techniku. Úklidové stroje pro firmy i obce jako například zametače, vozidla pro svoz odpadů, cisternové nástavby, sněhové radlice nebo sypače vyrábí a prodává firma SIMED s.r.o. se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem.


GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně
GARD&N: Vkusná realizace zahrad a veřejné zeleně

Co je součástí každého města i vesnice a pomáhá vytvářet jeho celkový dojem? Je to zajisté veřejná zeleň a také městský mobiliář. Náměstí se spoustou květin, stromů a míst k odpočinku působí vždy lépe, než holá plocha bez čehokoliv živého. Přesně na to myslí společnost GARD&N, která se kromě realizace zahrad soukromých osob zabývá i projektováním parků a dalších veřejných ploch.


DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center
DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.