PAULLINE s.r.o.


Jeremenkova 13, Šumperk 787 01

Na svých specializovaných prodejnách prodáváme kvalitní a moderní nábytek nejen pro Váš interiér.

Pomoc pro povodněmi zasažené obyvatele - prodej nábytku a sedaček s 50% slevou.

Prodej nábytku:
- obývací pokoje
- dětské pokojíky, funkční dětské pokojíky, nábytek v barvách pro všechny věkové kategorie
- ložnice
- kuchyně, kuchyňské linky, kuchyňské sestavy
- jídelní stoly, židle
- ratan, ratanový nábytek, ratanové stoly, ratanové židle
- nábytek z masivu - psací stoly, vitríny, regály, kredence, skříně, šatníky, komody, truhly, toaletky, botníky, zrcadla, postele, noční stolky, televizní stolky, židle
- dveře z masivu a borovice - výroba přesně na míru za 14dní
- nejlevnější pravý masiv na trhu
- levný nábytek z masivu
- levné dveře z masivu
- křesla, komody
- obývací soupravy - sedací soupravy a pohovky - k dispozici je přes 500 potahových materiálů různých barev, odstínů a struktur
- rohové sedací soupravy
- rozkládací sedačka, rozkládací sedací souprava
- sedačka s úložným prostorem
- vestavěné skříně na míru na základě požadavků
- postele z různých materiálů včetně masivu
- skříně, skříňky
- bytové doplňky, bytové dekorace, věšáky, stojany, stolečky, garnyže, keramika
- nábytek na splátky.

Možnost zajištění - odvoz nábytku, montáž nábytku.

IČ: 27130215
DIČ: CZ27130215
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: pavel Pěnička

Prodej nábytku, ložnice, moderní sedací soupravy Šumperk

Prodej nábytku, ložnice, moderní sedací soupravy Šumperk

Společnost PAULLINE s.r.o. prodává kvalitní a designový nábytek do obývacího pokoje, ložnice i dětského pokoje. V prodejní hale firmy Paulline s.r.o. si vyberete z širokého sortimentu bytového nábytku. Naleznete zde moderní sedací soupravy, ložnice, obývací pokoje, dětské pokojíky, vestavěné skříně a ostatní doplňky do interiéru. Prodej bytového nábytku: - sedací soupravy - všechny možné dispoziční varianty - rozkládací sedací soupravy i s úložným prostorem, sedací soupravy rohové, sestavy 3 2 1 - nábytek z masivu - kuchyňské linky - obývací stěny - ložnice - skříně, vestavěné skříně - matrace, rošty - pohovky, válendy, křesla - čalouněný nábytek - nábytkové sestavy do obývacích či dětských pokojů - interiérové doplňky. Navštivte nás v ulici Jeremenkova 13 v Šumperku, kde se o vás postará příjemná obsluha a ochotně vám pomůže zorientovat se v široké nabídce designového nábytku.


Kuchyňské linky na míru, moderní sektorová kuchyně Šumperk

Kuchyňské linky na míru, moderní sektorová kuchyně Šumperk

PAULLINE s.r.o. se zabývá prodejem kvalitního a moderního nábytku. Dále vyrábí a montuje kuchyňské linky na míru pro každého. Přemýšlíte o nové kuchyňské lince? Chcete mít kuchyň přesně podle svých představ? PAULLINE vám poradí s výběrem i montáží do všech prostor. Výroba, prodej, montáž: - kvalitní, moderní kuchyňské linky - kuchyně na míru - atypické kuchyně - rohové kuchyňské linky - sektorové linky do unifikovaných prostor - kuchyně vhodné pro byty, domy, chaty, chalupy a kanceláře - kuchyňské linky na zakázku - široký výběr dekoru i jednotlivých skříněk - vestavěné skříně - široká skladová zásoba kuchyní - záruka a garance na kuchyně. Kuchyně je možné vidět a zakoupit přímo v našich prodejnách. Naplánujte si kuchyňskou linku podle svých vlastních představ a přání. My vám pomůžeme s realizací. V případě zájmu o kuchyň nás kontaktujte.


Žaluzie, rolety, stínící technika Šumperk

Žaluzie, rolety, stínící technika Šumperk

PAULLINE s.r.o. se zabývá prodejem nábytku. V široké nabídce také naleznete stínící techniku vysoké kvality a funkčnosti. Stínící technika v dnešní době slouží nejen k regulaci světla, ale také jako dekorativní prvek. Společnost PAULLINE s.r.o. nabízí širokou škálu stínící techniky za výhodné ceny, která se hodí do moderních kanceláří, bytů i panelových domů. Široká nabídka stínící techniky: - dřevěné, kovové, plastové i látkové garnýže - stínící rolety různých barev a provedení - žaluzie vertikální, žaluzie horizontální. V případě zájmu vám zajistíme kvalifikovanou montáž, u nás zakoupeného zboží.


Sedací soupravy, designový nábytek, Šumperk

Sedací soupravy, designový nábytek, Šumperk

Paulline je ideální společnicí do vašeho domu. Nebojte, nejedná se o nic nezákonného. Paulline je totiž společnost, která se zabývá prodejem kvalitního a designového nábytku. Vybírat můžete z velkého množství zboží buď na našich webových stránkách nebo přímo v prodejní hale v Šumperku. Nejprodávanějším zbožím v našem sortimentu jsou sedací soupravy. Jakoukoliv sedačku potřebujete, najdete ji právě u Paulline. V našem sortimentu najdete totiž všechna řešení možných dispozičních variant sedacích souprav. Rohové sedací soupravy, 3 2 1 soustavy, rozkládací sedací soupravy s nebo sedací soupravy bez úložného prostoru – Paulline nabízí vše. Co se týče designu sedacích souprav, vybírat můžete z velkého množství nejenom potahových materiálů, ale také jeho barev, odstínů a struktur. Pokud se stane, že si u nás přeci jen sedací soupravu nevyberete, najdeme společné řešení. Jsme totiž schopni vyrobit sedací soupravu přesně podle vašich požadavků a přání do 14 pracovních dnů! V rámci zvelebování vaší domácnosti nabízíme vedle sedacích souprav i nejrůznější nábytek a bytové doplňky. Nevíte, jak vkusně a pohodlně vybavit nábytek? Inspirujte se našimi vzorovými ukázkami. Nábytkem vybavujeme obývací pokoje, ložnice, ale i dětské pokojíky. Netřeba zmiňovat, že veškerý nábytek najdete ve velkém množství dekorů a barev. A jaký nábytek a bytové doplňky u nás můžete hledat? - Stoly - Židle - Postele (včetně roštů a matrací) - Skříně a skříňky - Věšáky - Stojany - Stolečky - Garnyže - Keramika - Dveře a výrobky z masívu V případě, že navštívíte naši prodejnu si můžete být jistí, že se vám dostane kvalitního poradenství od našich zaměstnanců. Ti vám ochotně jednotlivý nábytek představí a demonstrují jeho funkce.


Designové sedací soupravy a nábytek z masivu, Šumperk

Designové sedací soupravy a nábytek z masivu, Šumperk

Nábytek z masivu a designové sedací soupravy PAULLINE rozjasní i váš domov. U PAULLINE najdete nejenom: - designové sedací soupravy - dveře z masivu - skříně z masivu - kuchyně na míru Designové sedací soupravy u nás nabízíme dokonce ve více než 500 různých provedeních. Máte-li rádi kvalitní nábytek, pak se rozhodně vyplatí investovat do masivu. Najdeme společné řešení pro každý prostor. Navštivte prodejnu nejen nábytku z masivu PAULLINE v Šumperku a přesvědčte se!


Nábytek, sedací soupravy, ložnice Šumperk

Nábytek, sedací soupravy, ložnice Šumperk

Paulline s.r.o. Vám nabízí na svých specializovaných prodejnách levný nábytek, sedací soupravy a pohovky, rozkládací sedací soupravy, sedačky s úložným prostorem, rohové sedací soupravy, obývací soupravy, ložnice, kuchyně, obývací pokoje, dětské pokojíky, kuchyně, kuchyňské linky, nábytek z masivu, skříně na míru, vestavěné skříně, komody, jídelní stoly, židle, bytový nábytek a doplňky.


Pomoc pro zasažené obyvatele povodněmi, sleva na nábytek

Pomoc pro zasažené obyvatele povodněmi, sleva na nábytek

PAULLINE s.r.o. prodejce kvalitního a moderního nábytku nabízí pomoc pro zasažené obyvatele povodněmi - prodej nábytku, sedaček a sedacích souprav s 50% slevou, sleva na nábytek 50%.


Dodávková doprava, přeprava, stěhování Šumperk

Dodávková doprava, přeprava, stěhování Šumperk

Nabízíme možnost: - levná dodávková autodoprava do 3,5 t vozidlem Mercedes Sprinter skříň (rozměry - délka 4.20m, šířka 2,10m, výška 2,30m - zajištění a okamžité přistavení vozu nonstop - využití pro stěhování - doprava, přeprava zboží i na paletě - doprava, přeprava Polsko - přeprava v regionech - Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk


Dřevěné dveře z masivu, borovice na míru Šumperk

Dřevěné dveře z masivu, borovice na míru Šumperk

PAULLINE s.r.o. nabízí: - dřevěné dveře z masivu - borovice - výroba přesně na míru za 14 dní - mnoho variant provedení dle katalogu, ceny od 2.390 Kč - velice pěkné provedení - nejlevnější pravý masív na trhu - mnoho dalších výrobků z masívu - např. skříně, kuchyně, komody, postele, stoly, židle atd. - výrobky ze dřeva. Kompletní nabídku dveří a výrobků z masivu najdete na naší nově otevřené prodejně v Šumperku naproti Billa - bývalý Nuget.Další produkty a služby
  • prodej bytových dekorací, kované věšáky, stojany do bytu, dekorační stolečky, dekorační bytová keramika
  • kuchyňské linky, kuchyně na míru, závěsné skříňky, rustikální kuchyně, horní výklopné skříňky
  • zařízení ložnic, ložnicový nábytek, postele a matrace, ložnicové sestavy, šatní skříně
  • kožené sedací soupravy, rozkládací pohovky, křesla a taburety, židle a stoličky, čalouněný nábytek
  • odkládací prostory, úložné prostory, vestavěné skříně do chodeb, úložné prostory do předsíní, skříně z masivu


Související články
O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ
O zdravé sezení dětí se postarají rostoucí židle a stoly od firmy ON LEAD CZ

Jako rodič určitě chcete svému dítěti dopřát to nejlepší a postarat se o jeho zdraví. Proto byste měli dbát na správné sezení dítěte. Kvalitní dětská židle je základ. A vzhledem k tomu, že dítě pořád roste, ideální bude rostoucí židle. Pořídíte je v prodejně firmy ON LEAD CZ s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště.


Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů
Správný výběr pracovního stolu a křesla vás zbaví zdravotních problémů

Bolí vás často záda při práci u stolu? Pak může být na vině nesprávný výběr nábytku. Jednou z možností, jak se těmto zdravotním potížím vyhnout, je pořízení elektricky nastavitelného stolu, který se vašim momentálním požadavkům přizpůsobí.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Nový design kuchyňských dvířek
Nový design kuchyňských dvířek

Máte rádi originalitu? Toužíte po výjimečnosti? Chcete mít domácnost útulnou, hezkou a příjemnou, ale zároveň moderní a stylovou? Pak si můžete vybírat z nejnovějších dekorů kuchyňských dvířek od firmy Trachea a.s. Holešov, které napodobují beton, dřevo a mohou se snoubit s jakýmikoliv dalšími materiály. Kuchyně je srdcem každého domova, a proto stojí za to mít z této místnosti výjimečné prostředí, které si můžete přizpůsobit podle svého vlastního gusta.