Milena Stašáková
SOS Finance


Buková u Příbramě 6, Jince 262 23

Nabízíme nebankovní úvěry, půjčky a hypotéky od soukromích investorů. Nepožadujeme příjmy, nenahlížíme do bankovních a nebankovních registrů. U nás neplatíte žádné poplatky předem a ani nevoláte na nevýhodná telefonní čísla jako např. 900 apod. Pomůžeme Vám vybrat tu nejvýhodnější půjčku či hypotéku přímo pro Vás. Sloučíme Vaše nevýhodné půjčky, úvěry do jednoho úvěru se splatností až 20let. Úrokové roční sazby od 7% (p.a.). Vyplatíme exekuce do 24hod., zastavíme dražbu Vaší nemovitosti. Zastoupíme Vás při jednání s exekutory a věřiteli.

IČ: 71712534
DIČ:
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Milena Stašáková

Nebankovní úvěry, půjčky a Americké hypotéky

Nebankovní úvěry, půjčky a Americké hypotéky

Potřebujete sloučit nevýhodné půjčky, úvěry, kreditní karty do jednoho úvěru? Konsolidace všech nevýhodných půjček, úvěrů, kreditních karet a zástav vám sníží vaše měsíční náklady. V bance vám nepůjčili? Nebankovní Americká hypotéka je bez prokazování účelu, půjčené peníze můžete použít na cokoliv. Splatnost nebankovní Americké hypotéky je až do 30 let a úroková sazba od 6,9%. Vyplatíme exekuce, zastavíme dražbu vaší nemovitosti a vyřídíme dlouhodobý nebankovní úvěr, tak abyste byli schopni své závazky splácet bez potíží. Potřebujete peníze na podnikání? Začínajícím i zkušeným podnikatelům nabízíme individuální nebankovní úvěr, kde si sami zvolíte, jaký typ úvěru vám nejvíce vyhovuje. U nás nebankovní půjčky, úvěry i nebankovní Americká hypotéka je bez prokazování příjmu, bez nahlížení do registrů a bez jakýchkoliv poplatků předem.Další produkty a služby
  • investování finančních prostředků, služby majetkového pojištění, životní pojištění, konzultace ohledně finančních produktů
  • banky a pojišťovny, družstevní záložny, finanční a leasingové společnosti, faktoringové instituce, daně a účetnictví
  • nebankovní hypotéky, úvěry ručené nemovitostí, ocenění nemovitostí, konsolidace půjček, vyplacení dražby, vyplacení exekuce

Zámečnictví Pavel Sládek

Související články
S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete
S dobrým partnerem nelehké začátky zvládnete

Každý, kdo chce podnikat v oblasti zemědělství, stavebnictví nebo strojírenství, neobejde se bez těžké techniky. Její pořízení je finančně velice náročné, proto je výhodnější využít leasingovou společnost, která se postará i o vhodné pojištění.


Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.