Anna Pávková


K Chmelnici 2493/5, Praha 3 130 00

Organizujeme dětské akce a pořádáme zábavné programy určené dětem. Dále nabízíme spoustu báječných aktivit pro vaše děti:
- představení pro děti (Pohádková show, Mikulášská besídka, Karneval)
- malování na obličej
- výtvarná dílna
- dětská olympiáda
- soutěže
- narozeninové párty

IČ: 74169327
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Anna Pávková

Indiánská show pro děti Praha

Indiánská show pro děti Praha

Nabízíme pro děti různé akce a aktivity. Naše novinka je:Indiánská show. Postavou celého představení je indiánka, která dětské diváky zavede do malé indiánské vesnice, kde se všichni seznámí s životem indiánů. Děti jsou zapojeny do představení formou různých her, povídáním či tancováním na oblíbené dětské hity. Děti se mohou těšit i na 2 velké „indiánské“ zábavné soutěže o báječné ceny. V závěru představí obdrží všechny děti malý dárek v podobě dětského časopisu. Více info viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • kulturní pořady, laserové show, společenské akce, pronájem sálů, kouzelnická vystoupení, představení pro děti

Prádelna Šopík s.r.o. Praní prádla Rýmařov

Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.