DECOMKOV Praha s.r.o.


Cukrovarnická 1071/62, Praha 6 - Střešovice 162 00
Telefon: +420 233 337 333

Společnost DECOMKOV Praha s.r.o. je společnost se zaměřením na výzkum, vývoj a grantové poradenství. Spojujeme podniky, které mají zájem inovovat své produkty a služby, a výzkumně-vývojové instituce, které spolu s těmito podniky provedou potřebný vývoj. Jakmile s takovými partnery definujeme výzkumný záměr, formulujeme projekt, na který zajistíme finanční krytí mj. z veřejných (grantových) prostředků. Pak pro řešitele projektu provádíme potřebné administrativní úkony tak, aby mohli soustředit své síly na samotný vývoj. V některých případech působíme zároveň jako spoluřešitelé. Našim partnerům poskytujeme nejen administrativní pomoc, ale i odbornost a zkušenosti, které v daném oboru máme. To se stává zejména při řešení projektů v oblastech přírodních věd, jakými jsou chemie, biochemie, farmacie, jaderná fyzika a ochrana před ionizujícícm zářením (radioaktivita) a jinými rizikovými materiály. I nadále realizujeme vlastní výzkumně-vývojové aktivity v oborech, jakými jsou zejména chemie, biochemie, farmacie, jaderná fyzika a ochrana před ionizujícícm zářením (radioaktivitou) a jinými rizikovými materiály.

Služby:
- grantové poradenství a konzultace
- sestavování řešitelských týmů z řad firem, vysokých škol, výzkumných institucí
- grantová administrativa „na klíč“
- zpracování grantové přihlášky
- zajištění manažera projektu
- v některých projektech účast i na věcném řešení etap projektu.

Produkty - výzkum, vývoj:
- imitanty kontaminace
- dekontaminační dezaktivační pěna PD-1c
- dekontaminační tekuté mýdlo Neodekont
- směs Hvězda - k dekontaminaci, dezinfekci
- činidla s antiparazitálním účinkem
- DEKOROL.

Díky nám našim partnerům odpadají starosti s grantovou agendou, kterou státní podpora výzkumu a vývoje přirozeně vyžaduje, a mohou se v klidu věnovat vývoji a výzkumu. Naleznete nás na adrese Cukrovarnická 1071/62, Praha.

IČ: 25766872
DIČ: CZ25766872
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 233 337 333
+420 603 252 174

Email:
info@decomkov.cz

Web:


GPS: 50°5′41.39″ N, 14°22′14.34″ E

QR kód firmy DECOMKOV Praha s.r.o.

Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice, ústřední vytápění, plynové instalace.

Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice, ústřední vytápění, plynové instalace

Prodej zahradní a lesní techniky Plzeň, servis zahradní a lesní techniky, prodej na splátky.

Prodej zahradní a lesní techniky Plzeň, servis zahradní a lesní techniky, prodej na splátky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

SKYBERGTECH s.r.o.

Výroba a vývoj EMC produktů, poradenství a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility s ohledem na minimalizaci nákladů

Obor elektromagnetická kompatibilita (EMC) vyžaduje jednak hlubší teoretické znalosti z elektrotechniky, ale navíc i velké zkušenosti z praxe. Společnost SKYBERGTECH s.r.o. má s touto problematikou mnohaleté zkušenosti. Vyvíjí a vyrábí vlastní EMC produkty - sinusové a odrušovací filtry, tlumivky a transformátory, a to jak standardizované, tak na míru dle potřeb konkrétního zákazníka. Nabízí takéměření EMC a poradenství v oblasti elektromagnetické kompatibility. V tomto článku nastíníme několik problémových oblastí, s nimiž se v EMC můžete setkat - s ohledem na minimalizaci nákladů. Důležité je, že detailní analýza je potřeba už u projektanta - tedy ve stádiu návrhu stroje, rozváděče nebo rozsáhlejšího instalačního celku.


Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Hledáte nové obchodní partnery nebo zajímavé produkty, které u nás nenajdete?

Jak ale získat veškerý přehled o těchto obchodnících? Jak se mezi nimi vyznat a ještě hůře, jak je vlastně kontaktovat? Na tyto otázky známe odpověď. Ecoplus International Tschechien s.r.o. je společnost, se kterou v těchto ohledech můžete úzce spolupracovat.


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

OMEGA, spol. s r.o.

S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.