Ostraha objektů, ochrana majetku a osob, fyzická ostraha i EZS

BAVA servis s.r.o.

Ostraha objektů, ochrana majetku a osob, fyzická ostraha i EZS

Aby byla technická správa budov a firem zajištěna nejen po stránce úklidu, zachování čistoty a hygieny, rozhodla se firma BAVA servis nabídnout zákazníkům v Zlínském kraji komplexní řešení také poskytováním ostrahy objektů, čímž zabezpečuje ochranu osob a majetku.

Vsetínská sportovní, s.r.o.


Na Lapači 394, Vsetín-Rokytnice 755 01
Sportovní hala, Na Lapači 247, 755 01 Vsetín
Tel.: 734 522 286

- palubová podlaha o rozměrech 43 x 22m, tribuna pro 100 diváků a galerie
- pronájem palubovky - většina míčových sportů a skupinová cvičení
- samostatné uzamykatelné šatny se zázemím
- dostatečné množství parkovacích míst


Zimní stadion, Na Lapači 394, 755 01 Vsetín
Tel.: 734 391 151

- zimní stadion s celkovou kapacitou 5 400 míst, z toho 1 700 míst k sezení a 3 400 míst ke stání
- pronájem ledové plochy
- pořádání sportovních akcí
- veřejné bruslení
- škola bruslení v měsíci listopadu a březnu
- občerstvení s denním provozem, 4 bufety, VIP salónek, společenská místnost s kapacitou 25 osob, wi-fi internet


Městské lázně, Jiráskova 340, 755 01 Vsetín
Tel.: 571 161 444; 734 433 026

- plavání pro veřejnost včetně kondičního plavání, pronájem bazénu organizacím
- krytý bazén 25 x 12m, tobogán 98m, dětské brouzdaliště, whirpool, relaxační bazén s podvodní masážní lavicí, dětský bazén s atrakcemi
- venkovní bazén 18 x 14m - bezbariérový přístup, volně přístupná infrakabina
- finská sauna s aromaterapií, parní lázeň
- solární louka
- vodoléčebné procedury - perličkové koupele, bylinkové koupele, podvodní masáž
- suché uhličité koupele
- lymfomasáže

Koupaliště - sportovně rekreační areál Pod Pecníkem
Pod Pecníkem 2241, 750 01, Vsetín

- víceúčelový bazén 25 x 13, 5 x 1, 1 - 1, 8m se vstupem pro imobilní osoby, plavecká část a část pro neplavce, houpací bazén, odpočívadlo s masážními vzduchovými tryskami, dva vodní chrliče
- dětský bazén 13 x 7 x 0, 1 - 0, 3m, skluzavka a spojovací vodní schodiště s nerezovým madlem, atrakce
- hygienické sociální zázemí, šatny, sprchy, WC
- občerstvení
- travnatá slunící plocha, víceúčelové sportovní hřiště, fitness prvky, dětské houpačky

Fotbalový stadion, Tyršova 1434, 755 01 Vsetín
tel.: 604 502 536; 733 756 665

- od dubna do října možnost sportovního využití pro mateřské a základní školy, neziskové organizace

Pétanque hřiště

- před zimním stadionem Na Lapači
- rozděleno na 2 části

Skate park, Na Lapači 247, 755 01 Vsetín
tel.: 733 756 665

- rampy pro kola, koloběžky, brusle, ...
- součástí je bike trial park

Produkty
  • posilovna s vybavením, kondiční cvičení aerobního charakteru, sportovní areál, sauna a vířivka, wellnes
  • sportovní tělocvična, badmintonová hřiště, možnost míčových her, pronájem tělocvičny, pronájem sportovního zařízení
  • správa majetku sportovišť, míčové hry, centrum sportu a zábavy, tělesná příprava sportovců, pořádání turnajů
  • wellnes, tobogány, dětský bazén, plavecký bazén, vířivky s teplou vodou, plavání s dětmi, pobyt v sauně, pobyt v páře, plavání proti proudu
  • wellnes centrum, thajské masáže, masáže lávovými kameny, rehabilitace, služby maséra, sportovní rehabilitace


Související články
Dopřejte vašim dětem nezapomenutelné léto na letních příměstských táborech 2024

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Dopřejte vašim dětem nezapomenutelné léto na letních příměstských táborech 2024

Letošní prázdniny mohou být pro vaše děti plné vzrušujících dobrodružství, nových přátelství a nezapomenutelných zážitků! A kde nejlépe začít? Dětské příměstské tábory 2024 v PROSTORU PRO BALANC jsou přesně tím pravým místem, kde se vaše dítě může ponořit do světa zábavy, učení a objevování.


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

Ponořte se do světa pohybu a rovnováhy v úžasném centru PROSTOR PRO BALANC v srdci Velkých Bílovic. Užijte si cvičební lekce navržené pro ženy, muže, seniory i děti, které vám přinesou radost, energii a posílení jak těla, tak mysli. Přijďte a objevte pohyb jako nikdy předtím!


Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

LIPKA, z.s.

Lipka, z. s.: Most mezi každodenním životem a speciální péčí

Centrum denních služeb Lipka, z. s., je denní docházkové zařízení, které poskytuje ambulantní služby dětem, mládeži a dospělým s různými formami zdravotního, mentálního či kombinovaného postižení. S moderním bezbariérovým prostředím a širokou škálou služeb centrum slouží jako most mezi individuálními potřebami klientů a běžným životem ve společnosti.


Firemní články
Městské lázně, bazén, wellness, Vsetín

Městské lázně, bazén, wellness, Vsetín

Pohyb, relaxace a pohodlí - to vše najdete v Městských lázních Vsetín. K dispozici jsou vám kryté bazény, ale i venkovní bazén Sokolák. Připravujeme pro vás nový pokladní systém a nově můžete využít taky nabídky občerstvení z mokrého baru. Vždyť co může být lepšího, než si vychutnávat drink přímo ve vodě? Krytý bazén má na délku 25 m, takže ho ocení i nároční plavci. Městské lázně Vsetín jsou zážitkem pro děti i dospělé. Součástí Městských lázní je i dětský bazén s atrakcí, takže se nemusíte bát, že se vaše děti budou nudit. Ve Vsetíně najdete také relaxační bazén s podvodní masážní lavicí, která představuje ten pravý požitek. V letních měsících zase oceníte venkovní bazén s přírodním relaxačním areálem. Pokud však dáváte přednost spíše pasivnímu odpočinku, využijte i dalších služeb Městských lázní Vsetín. V našem wellness můžete využít netradiční nabídky: - vodoléčebné procedury - sauna - solární louka - suché uhličité koupele - lymfatické masáže Zkrátka, ve Vsetíně najdete vše, co vaše tělo potřebuje. Poznejte blahodárné vlastnosti vodních lázní, které si užívali už starověcí Římané. Nechte své tělo hýčkat v perličkové nebo bylinkové koupeli. Vaše tělo také jistě ocení podvodní masáž. I horkokrevní jedinci si u nás přijdou na své - Městské lázně Vsetín provozují také finskou saunu s aromaterapií a parní lázeň. Stydliví lidé zase ocení rozdělení provozu sauny na dny ženské a mužské. Odbouráváme tak to poslední, co by vás mohlo od návštěvy Městských lázni Vsetín odradit - stud. Městské lázně Vsetín představují přesně to, co vaše tělo potřebuje. Navštivte nás a přesvědčte se o tom na vlastní kůži.


Valentýnské saunování, společná sauna, městské lázně Vsetín

Valentýnské saunování, společná sauna, městské lázně Vsetín

Společnost Vsetínská sportovní, s.r.o. zve všechny milovníky zdravého životního stylu a relaxačních procedur do městských lázní ve Vsetíně na Valentýnské saunování. V sobotu 14. února 2015 je pro Vás od 10:00 do 21:00 připravena společná sauna pro ženy i muže, na každého návštěvníka navíc u vstupu čeká krásný dárek. Za pouhých 180Kč za osobu na 90min tak můžete se svým partnerem zažít příjemné a romantické chvíle a zároveň posílit obranné schopnosti Vašeho organizmu. Neváhejte a přijďte si užít společné Valentýnské saunování do městských lázní ve Vsetíně. Těšíme se na Vás!


Turnaj v badmintonu pro smíšené mixy i jednotlivce, Vsetín

Turnaj v badmintonu pro smíšené mixy i jednotlivce, Vsetín

Hrajete rekreačně badminton a chtěli byste změřit své síly s dalšími hráči a obohatit tak Vaši sportovní kariéru o další skvělé zážitky a zkušenosti? Přesně tuto možnost Vám nyní nabízí společnost Vsetínská sportovní, s.r.o. ve spolupráci s SK badminton Vsetín, o.s.! 14. prosince 2014 ve sportovní hale Na Lapači pořádá pro všechny hráče, kteří nejsou registrováni v Českém badmintonovém svazu, turnaj ve smíšených čtyřhrách i jednotlivcích. Prezentace a platba 200Kč/osoba bude probíhat od 8:30, předpokládaný konec turnaje, jenž se bude hrát podle švýcarského systému míčky Yonex je v 15:00 hodin. Přihlášky prosím zasílejte do 12. prosince 2014 na mail sport@vsetinskasportovni.cz. Bližší informace na telefonním čísle 730588207.


Veřejné bruslení, bruslení pro veřejnost Vsetín

Veřejné bruslení, bruslení pro veřejnost Vsetín

Společnost Vsetínská sportovní, s.r.o. všechny milovníky bruslení zve na zimní stadion Na Lapači ve Vsetíně, kde se od října vždy v pondělí, čtvrtek a neděli koná bruslení pro veřejnost. V letošní sezóně jsou pro Vás dohodnuty tyto termíny veřejného bruslení: Pondělí 13:00 - 14:00 Čtvrtek 12:00 - 13:00 Neděle 10:30 - 12:00 Termíny se mohou měnit v závislosti na hokejových zápasech, proto sledujte rozpis ledové plochy, kde najdete informace o aktuálních termínech. Vstupné do kryté haly činí 35 Kč, v případě příznivého počasí může veřejnost využít i venkovní ledovou plochu, na kterou je vstup zdarma. Přijďte si užít zimních radovánek na zimní stadion Na Lapači ve Vsetíně. Těšíme se na Vás!


Lekce aquaaerobic, cvičení ve vodě Vsetín

Lekce aquaaerobic, cvičení ve vodě Vsetín

Společnost Vsetínská sportovní, s.r.o. pro Vás připravila lekce aquaaerobicu, kterými nejen zvýšíte Vaši fyzickou kondici, ale které Vám rovněž pomohou při redukci váhy a vytvarování krásných křivek. Aquaerobic, jež se cvičí ve vodě za doprovodu hudby, nezatíží Vaše klouby, páteř ani svaly, a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie. Cvičit s lektorkou Věrou Hanušovou začínáme v úterý 2.prosince 2014, jednotlivá lekce stojí 60 Kč. Zakoupit si můžete i permanentku na 11 lekcí za 500 Kč, cvičit tak můžete až do 24.února 2015, kdy naše lekce končí. Těšíme se na Vás v relaxačním bazénu městských lázní na Jiráskově ulici 340 ve Vsetíně.


Pozvánka na lampionový strašidelný pochod ve Vsetíně

Pozvánka na lampionový strašidelný pochod ve Vsetíně

Společnost Vsetínská sportovní, s.r.o. Vás ve spolupráci s firmou Alcedo - SVČ Vsetín srdečně zve na Strašidelný pochod, konající se ve středu 29.října 2014 v čase od 17 do 19 hodin. Strašidelné a pohádkové bytosti budete moci potkat kolem hřiště u sportovní haly Na Lapači nebo podél mlýnského náhonu, který bude osvětlen vyřezanými dýněmi. Všem účastníkům Strašidelného pochodu doporučujeme vzít si s sebou lampiony. Po splnění všech úkolů je pro Vás na konci cesty připraveno malé výtvarné tvoření a temný tanec. Na setkání s Vámi se těší společnost Vsetínská sportovní, s.r.o..


Škola bruslení pro dívky a chlapce, zimní stadion Vsetín

Škola bruslení pro dívky a chlapce, zimní stadion Vsetín

Společnost Vsetínská sportovní, s.r.o. pořádá na Zimním stadionu Na Lapači ve Vsetíně pro všechny dívky i chlapce ve věku od 4 do 15 let 10 lekcí Školy bruslení! Chcete, aby se Vaše dítě naučilo bezpečně bruslit, bez zbytečných pádů, modřin či zranění? Všem zájemcům o Školu bruslení připomínáme, že přihlášky účastníků, a to včetně platby, budou uzavřeny ve středu 29.října 2014 v 16hod. Neváhejte - Škola bruslení má omezenou kapacitu!


Škola, veřejné bruslení, pro veřejnost Vsetín

Škola, veřejné bruslení, pro veřejnost Vsetín

Vsetínská sportovní, s.r.o. Zimní stadion, Na Lapači 394 Vsetín nabízí: -bruslení pro veřejnost -pronájem ledové plochy -pořádání sportovních akcí -škola bruslení. Tel.: 733 756 665; 734391151


Zimní stadión Lapač

Zimní stadión Lapač

Vážení přátelé, užje to tady, už se to blíží. Vsetínská sportovní, s.r.o. informuje všechny zájemce o veřejné bruslení na ZS Lapač Vsetín. V měsíci říjnu 2013 začne veřejné bruslení. Od nové sezóny máte možnost zakoupit permanentní vstupenku na 10 vstupů za zvýhodněnou cenu. Provozní hodiny a ceník vstupného najdete na webu Vsetínská sportovní, s.r.o.


Akce pro děti 23.8., projížďka na lodi, kajaku Vsetín

Akce pro děti 23.8., projížďka na lodi, kajaku Vsetín

Dětská regata Ve čtvrtek 23. 8. 2013 od 15:00 do 18:00 hodin bude v celém prostoru venkovního bazénu městských lázní Sokolák připravena akce pro děti a náctileté, které si chtějí vyzkoušet volnou projížďku na lodi a kajaku. Vodáci si připravili ukázky záchrany topícího, Alcedo připravilo mnoho zábavných her. Moderátorem akce jsou Barbora Čeňková a Eliška Kesslar Čeňková, které zastupují mediálního partnera Jalovec. V průběhu celé akce je možné nakoupit drobné občerstvení. V případě nepříznivého počasí se akce ruší.


Dětská regata, dětský den, akce pro děti 31.5.2013 Vsetín

Dětská regata, dětský den, akce pro děti 31.5.2013 Vsetín

Vsetínská sportovní, s.r.o. Vás zve na Dětskou regatu V pátek 31. května 2013 od 14 – 17.00 hodin jsou rodiny s dětmi srdečně zvány na Dětskou regatu do venkovního areálu Městských lázní Vsetín. Tvoření, malování, focení ve vodácké výstroji, zkouška jízdy na lodích , hudba a občerstvení v podobě zmrzliny čeká na prvních dvěstě dětí do 10-ti let.. Vstupenky na akci jsou slosovatelné od 16.00hodin. Celou akci připravila Vsetínská sportovní ve spolupráci s ALCEDEM – SVČ Vsetín a vodáckým oddílem SKORCI Vsetín. Regata se dělá v městských lázních pravidelně. Letos ji Alcedo ve spolupráci se Vsetínskou sportovní a vodáckým oddílem Skorci udělalo na začátek letní sezóny trochu netradičně. Všechny aktivity jsou připravené venku. Aktivity s loděmi budou na venkovním bazénu. Dětský koutek, tvoření a další hry budou po celém venkovním areálu. Vstupné je slosovatelné, hlavní cena je rodinné vstupné do Městských lázní. Prozrazuje o akci Gabriela Hučíková z ALCEDA – SVČ Vsetín. Regata patří mezi tradiční a oblíbené akce pořádané v Městských lázní. Vždy se těšila velké návštěvnosti. My jsme letošní akci spojili s otevřením letní sezóny a s oslavou blížícího se Mezinárodního dne dětí,“ doplňuje sportovní manažer Miroslav KUBO. Za nepříznivého počasí se akce nekoná! Miroslav KUBO, sportovní manažer, tel.: 730588207, E- mail: sport@vsetinskasportovni.cz


LYMPHASTIM TOP LINE

LYMPHASTIM TOP LINE

Moderní přístroj LYMPHASTIM TOPLINE pracuje na principu postupující tlakové vlny a poskytuje klientovi jemnou kompresní lymfodrenáž, která podporuje přirozené proudění lymfy celým tělem. Masáž končetin se děje na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahrazuje tzv. svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka, stehna a boky. Účinky presoterapie stimulují a podporují fungování lymfatického systému. Dochází k lepšímu odplavování škodlivin. Průběh celé procedury přináší celkové uvolnění a odpočinek a v končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem. • Zaváděcí cena 900 Kč/ 10 vstupů (platnost permanentky do 1. 6. 2013) • Jednorázový vstup 150 Kč/40 minut