KOMPENZOMAT SE


Drahobejlova 1019/27, Praha 9 190 00

Kompenzace za problémy v letecké dopravě V případě komplikací v letecké dopravě, jakými jsou například zrušení Vašeho letu, jeho významné zpoždění či odepření nástupu na palubu, je možno žádat podle předpisu EU finanční kompenzaci až v rozsahu 250 - 600 EUR. Kompenzomat.cz podá žádost a projde celým procesem jejího posouzení za Vás. Váš čas tak budete moci věnovat důležitějším činnostem.

IČ: 24303577
DIČ: CZ24303577
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jakub Průša

Praha odškodné za zrušený let

Praha odškodné za zrušený let

Společnost KOMPENZOMAT SE za Vás vyřeší problémy spojené se: - zrušeným letem - zpožděným letem - přesměrovaným letem - při odepření vstupu na palubu letadla. Dle předpisu EU je možno žádat finanční kompenzaci až v rozsahu 250 - 600 EUR. Vše zařídíme za Vás. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • doprava osob letadlem, letecká přeprava nákladu, letecký řád, služby aerolinií


Související články
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě
Spediční a logistická společnost v ČR i ve světě

Objem zásilek doručovaných napříč celým světem každoročně stoupá. Spediční a logistická společnost Nippon Express pracuje s efektivním propojením mezikontinentální letecké a námořní dopravy ve více než 37 zemích světa včetně České republiky.


Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek
Mezinárodní námořní a letecká přeprava zásilek

Potřebujete zajistit mezinárodní přepravu zásilek či surovin rychle a bezpečně? Společnost NNR Global Logistic poskytuje mezinárodní námořní a leteckou přepravu. Navíc zajišťuje smluvní logistiku s využitím sofistikovaného systému PowerNet. Společnost zajišťuje pravidelnou i nepravidelnou (charterovou) leteckou dopravu po celém světě, zaoceánskou lodní dopravu ve spolupráci s mnoha předními dopravci i kurýrní služby.


Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS
Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.


Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika
Letecká přeprava, námořní přeprava a logistika

Společnost Nippon Express vznikla spojením menších soukromých firem zabývajících se zejména spediční činností. Spojuje mezikontinentální leteckou a námořní dopravu společně s logistikou v 37 zemích světa za pomoci více jak 380 vlastních poboček.